Прочитайте офіційний опис

Професіонали для інноваційної та внутрішньої міського середовища проживання.

Мадрид, життєво важливо, яскравий і епіцентр культури, розваг і мистецтва.

IED Мадрид є приватний вищий художню освіту Центр належать IED Design Group, міжнародної мережі освіти в галузі дизайну та управління народився в Італії в 1966 році і сьогодні має тринадцять філій спред між Італії, Іспанії і Бразилії.

У 2014 році вона відзначила свій 20-річний ювілей; досвід, який привів до широкого спектру навчання з інноваційним, унікальним і впізнаваним академічної моделі, здатної адаптуватися до потреб суспільства, що змінюється, що призвело до великої кількості учнів нагороджені в національних і міжнародних престижних змагань , виставляючи напоказ в кращих подіумах і реальних проектів в тісній співпраці з компаніями.

IED Мадрид пропонує більш високих ступенів в області дизайну, що еквівалентно Коледж Grade, Кваліфікація професійного навчання високого рівня у вищому технік в пластичних мистецтв і дизайну, Диплом СВУ, річних курсів, магістрів, інтенсивної майстрів, майстрів дизайну та інновацій, курси спеціалізація курси та літні курси. Молодші

З моменту свого відкриття, СВУ Мадрид підготував понад 30000 студентів щороку і налічує 1500 нових студентів.

дизайн

IED Design повністю відповідає вимогам ринку і очікуваним вмістом, мов, виразних і функціональних кодів в самих різних областях.

Дизайн продукту, дизайн інтер'єру, вуличні меблі, дизайн Модні аксесуари, Автомобільні деякі області, в яких значення дизайну збільшилася в останні роки. У цьому сенсі, дизайнер, як новатор форм і функцій, забезпечує тенденції і функціональні вимоги моменту і передбачає його розробку і реалізацію.

СВУ дизайн програми навчання розвивати ці навички, які студенти набувають технічні навички шляхом участі в семінарах та співробітництво з провідними компаніями в секторі.

мода

Співпраця з компаніями і професіоналами в сфері моди має важливе значення і прагне основних міжнародних дизайнерів.

Школа вчить, як жити і відчувати моду в усіх її аспектах, щоб працювати з професіоналізмом і інновацій з новими творіннями.

Курси підготовки майбутніх фахівців в різних областях, творчого стратегічного, організаційного комерційних, маркетингу для пов'язаних із зображенням і комунікаційної діяльності.

візуальний зв'язок

IED Visual Communication є творчою лабораторією, де інструменти навчилися, комунікативні та виразні мови, нові методи і навички для розробки проектів візуальних комунікаційних технологій.

Ми живемо в світі, де аудіовізуальні елементи є частиною нашого повсякденного життя і є основним носієм цінностей і смислів, які передають ідеї і продуктивні реалії, включаючи настільки ж різноманітні, як мода, дизайн, різного промислового виробництва, реклами але і культури, політики і соціальних проблем.

Існування концепції або проекту, далеко не просто аксесуар, сприяє рішуче до успіху передачі повідомлення.

Рухаючись професіоналізм і компетентність у цій галузі означає наявність еклектичний, крос-культуру, засновану на глибокому знанні одного боку соціально-культурного контексту, в якому вони працюють, а з іншого боку, нових інформаційних технологій постійно міняти папір зображень і звуків в спілкуванні.

Сьогодні проектується і виробляється в системі мультимедіа; але мультимедіа завжди буде інтерпретуватися в двох аспектах: стрімким і постійним розвитком цифрових технологій і, одночасно, співіснування різних аудіовізуальних засобів масової інформації, які вимагають різний досвід і творчий потенціал.

ІЕУ курси Візуальні комунікації є елементом багатства, що робить ця школа унікальний навчальний центр в рамках італійської панорами. Постійне оновлення технологій, доступних студентам зробити, завдяки давній традиції, в науково-дослідній лабораторії, в якій вона має досвід розвивати творчість як за змістом, так і мов, що дозволяє навчати і кваліфікацію своїх студентів, щоб вони могли вийти на ринок праці сьогодні.

Управління та зв'язок

Навчання пропозицію IED управління реагує на постійну необхідність нових фахівців в надзвичайно динамічних і розширюються областях: реклама, зв'язки з громадськістю, маркетингу і людських ресурсів.

Факультет має великий досвід роботи і навчання і має можливість адаптувати зміст курсів для безперервного виробництва та технологічних перетворень.

Філософія школи доповнюється прямими відносинами з професіоналами, вивчення вимог ринку, включення в досліджуваних групах і аналіз даних для наукових досліджень і проектів розвитку.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • Spanish (Spain)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ключі комунікації в управлінні і позиціонування модних брендів ... [+]

Файл курсуТип курсу: Blended MasterМова: англійськаШкола: МодаКредити СВУ: 60Тривалість: 11 місяцівРозклад: Ранок-південь Модуль на території готелю: з понеділка по п'ятницю, з 9:30 до 13:30 та з 15:00 до 18:00Відвідувачі: змішаніКваліфікація: приватний / приватний сертифікат буде виданий наприкінці курсу.Орієнтована на: випускників або тих, які мають диплом у галузі комунікації, маркетингу, моди, журналістики та дизайну, які хочуть перенаправити свою професійну кар'єру в цифрову область. Професійний досвід буде оцінений.Процес вступу: CV / мотиваційний лист / портфоліо (макс. 3Mb) / Web / Особисте інтерв'ю, якщо вважають за потрібне Команда Академічної Координації... [-]
Іспанія Мадрид
Січень 2020
англійська
Денне навчання
11 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Дизайнер магістра текстилю та обробки поверхонь готує студентів до творчих аспектів своєї роботи, допомагаючи їм висловлювати свої ідеї на основі набору естетичних критер ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА ВИДАЄТЬСЯ на Іспанській мові

Магістр дизайну текстилю та поверхонь пропонує спеціальну підготовку з дизайну малюнків принтів, що застосовуються до ряду полів: текстиль та вироби (шпалери, кераміка, посуд та ін.), А також навчає фахівців розробляти конструкції для конкретних поверхонь, що дає їм змогу приймати рішення щодо методів та виробничих процесів на основі їх можливостей та цілей, вивчення промислових, напівпромислових та ручних процесів, що використовуються в кожній з них, з їхньою конкретною лексикою та технічними особливостями.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Майстер управління та спрямування комунікацій, маркетингу та реклами пропонує навчальну програму, яка поєднує теоретичну підготовку з розвитком творчих навичок та практич ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА ВИДАЄТЬСЯ на Іспанській мові

Майстер управління та спрямування комунікацій, маркетингу та реклами пропонує навчальну програму, яка поєднує теоретичну підготовку з розвитком творчих навичок та практичною реалізацією, приділяючи особливу увагу комунікативним можливостям, які пропонують нові технології, семінари чи зустрічі з відомими професіонали світу реклами, спілкування та маркетингу.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Майстер бізнесу ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА НАДАЄТЬСЯ РУССКИЙ

Який майстер Бусіне

Дизайн має потенціал для створення нового контексту, в якому можна створити цінність та нові бізнес-моделі, де головним інструментом успіху є інновації.

Немає жодного способу інновацій, і існує багато контекстів, які потребують різних підходів та методів. Ось чому майстер лабораторій стратегічного дизайну виховує цікавість та творчість у студентів, щоб вони могли знайти правильний шлях до інновацій.... [-]

Іспанія Мадрид
Січень 2020
англійська
Денне навчання
11 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

У ремеслі ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА ВИДАЄТЬСЯ на Іспанській мові

У лабораторіях майстрів ремесла та дизайну виробів студенти навчаться досліджувати, розробляти та доставляти продукт за високими технічними та якісними стандартами, використовуючи методологію, засновану на проекті, щоб зрозуміти повністю та дуже детально розвиток процесів та виробничих процесів обмеження.

Забезпечуючи доступ до галузевих інструментів, інноваційних матеріалів та виробничих процесів, ми створюємо ідеальне робоче середовище для студентів, щоб вони могли передбачати потреби ринку, шукати альтернативи звичайним методам вирішення проблем, заохочувати критичне мислення та соціальне забезпечення. усвідомлення.... [-]

Іспанія Мадрид
Січень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Майстер дизайну руху графіки закінчується виробництвом котушки, в якому студенти складають всю роботу, яку вони виконували протягом курсу, стаючи вірним відображенням сво ... [+]

Дизайн руху вимагає різноманітних технічних знань, щоб запропонувати, розробити і успішно завершити кожен проект.

У цьому майстрі ви навчитеся робити освітлення, переміщувати камеру, анімувати, редагувати і робити постпродукційні роботи, робити проект від початку до кінця. Приготуйтеся до того, щоб оживити те, що у вас є, і почати свою кар'єру в дивовижному світі руху.

Цілі... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Майстер дизайну модних аксесуарів пропонує всі навички, необхідні для того, щоб студенти могли приєднатися до команди дизайну аксесуарів марки або взяти на себе особистий ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА ВИДАЄТЬСЯ на Іспанській мові

Майстер дизайну модних аксесуарів пропонує всі навички, необхідні для того, щоб студенти могли приєднатися до команди дизайну аксесуарів марки або взяти на себе особистий проект. Програма допомагає стимулювати їх творчу цікавість і здатність стати спеціалізованими фахівцями в галузі ювелірних виробів, сумок і дизайну взуття.

... [-]
Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Світло - це мова, вона провокує емоції, вона спілкується і, крім того, має перевагу, що вона універсальна. Майстер в освітленні дизайн пропонує навчання в маніпуляції сві ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА ВИДАЄТЬСЯ на Іспанській мові

Майстер дизайну освітлення пропонує навчання маніпуляції світлом у космосі, додаючи щось, що виходить за рамки простої відповіді на суто функціональний або естетичний попит.

Магістр дизайну освітлення, студенти будуть працювати над способами поєднання технічних аспектів джерел світла та їх аксесуарів для того, щоб отримати художні, візуальні та емоційні результати, генеруючи простір за допомогою маніпулювання світлом.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Майстер дизайну інтер'єру визначає і розвиває основні поняття дизайну інтер'єру для того, щоб зрозуміти відносини між користувачем і простір навколо нього або неї, прості ... [+]

ЕТА ПРОГРАМА наставляє ІСПАНСЬКОМУ

The Майстер дизайну інтер'єру визначає і розробляє основні поняття дизайну інтер'єру для того, щоб зрозуміти відносини між користувачем і простір навколо нього або неї, простір, яка склалася поряд з новими тенденціями і спосіб життя.

Експерименти з допомогою наших п'яти почуттів є невід'ємною частиною підходу Учителя, який копається в такі поняття, як: обсяг, матеріалів, світла, прозорих та просторового подорожі і ритму в якості елементів, які створюють відчуття і переживання, створюючи міцну основу для інноваційних рішень.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Об'єднайте свої дві пристрасті та станьте професіоналом у галузі моди, який розвиває стратегію спілкування для модних брендів креативним та інноваційним способом. ... [+]

МОВА КУРСУ: Іспанська

Майстер зв'язку та моди готує людей, здатних керувати спілкуванням у секторі мод, усвідомити трансцендентний характер своєї функції, створити цілісний імідж бренду, вміло використовувати інструменти та розвивати необхідні стратегії спілкування в динамічних умовах, творчі та інноваційні, які визначають саму природу моди.

Комунікація охоплює всі ці дії, призначені для оприлюднення, створення та розташування іміджу бренда в умовах складної ситуації, і вимагати наявності висококваліфікованих фахівців, які розробляють конкретні стратегії, пристосовані до нових тенденцій, що виникають щороку.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська,Spanish (Spain)
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Магістр комунікації готує людей, які здатні керувати спілкуванням у індустрії моди, розуміти важливість своєї функції для створення іміджу послідовного бренда, майстерно ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА ВИДАЄТЬСЯ на Іспанській мові

Магістр комунікації готує людей, які здатні керувати спілкуванням у індустрії моди, розуміти важливість своєї функції для створення іміджу послідовного бренда, майстерно використовувати інструменти та розробляти стратегії, необхідні для спілкування в динамічному, творчому та інноваційні умови, які визначають характер моди.

Зв'язок охоплює всі ці дії, спрямовані на публікацію, створення та розміщення іміджу бренда в складній нинішній ситуації, і робить необхідним спиратися на висококваліфікованих фахівців, які розробляють спеціальні стратегії, пристосовані до нових тенденцій, що виходять на ринок щороку.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Комерційне управління та стратегія для модних продуктів, від розробки до виробництва та дистрибуції. ... [+]

Цей курс навчається на англійській мові

Завдяки шаленій швидкості, з якою модні вироби випускаються сьогодні, і стикаються з споживачами, які все більш і більш вимогливі, важливо, щоб продукція досягала кінцевого споживача саме так, як вони були представлені, без дефектів, за прийнятною ціною і передбачений час.

З іншого боку, такі фактори, як консолідація нових технологій, реальний час, розвиток нових ринків і децентралізація виробництва, змушують текстильну галузь постійно шукати рішення та поліпшення, з якими вони можуть впроваджувати інновації та досягати успіху.... [-]

Іспанія Мадрид
Січень 2020
англійська,Spanish (Spain)
Денне навчання
11 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Майстер в моді управління бізнесом задуманий для тих, хто хоче тренуватися як менеджери і підприємці в індустрії моди. ... [+]

ЕТА ПРОГРАМА наставляє ІСПАНСЬКОМУ

The Майстер в галузі управління бізнесом Мода задумана для тих, хто хоче тренуватися як менеджери і підприємці в індустрії моди.

Мода є творчість. Тим не менш, для того, щоб продукт торжествує, досягає бажаного аудиторію і працює на комерційній основі, необхідно стратегічний розвиток. Бізнес-план має охоплювати всі аспекти, необхідні для створення компанії, здатної отримати результати і добитися шуканого успіху.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
Spanish (Spain)
Денне навчання
1 рік
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Проводить колекцію моди від дизайну до комерційного управління. ... [+]

Файл курсуТип курсу: МайстерІспанськаШкола: IED Fashion LabКредити СВД: 60Тривалість: 9 місяцівЧас роботи: Післяобідній час 19.00 - 22.30 год. LV 3, 4 або 5 днів на тижденьДопомога: На місціКваліфікація: Приватна особа після закінчення курсу буде видана сертифікат, що засвідчує, що він успішно завершений і переданий.Спрямована на: всіх тих людей, зацікавлених у вивченні світу моди, його процесів і найбільш видатних фахівців у секторі, а також придбання серії істотних знань для дизайну моди.Процес прийому: вибір, зроблений на основі резюме, мотиваційного листа та портфеля, у разі його наявності.... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Бачення 360º дизайну. Дайте форму ідеям і розробляйте продукти до останньої деталі. ... [+]

Бачення 360º дизайну. Дайте форму ідеям і розробляйте продукти до останньої деталі.

Файл курсуТип курсу: МайстерІспанськаШкола: Дизайн IEDКредити СВД: 60Тривалість: 9 місяцівЧас роботи: Післяобідній час 19.00 - 22.30 год. LV 3, 4 або 5 днів на тижденьДопомога: На місціКваліфікація: Приватна особа після закінчення курсу буде видана сертифікат, що засвідчує, що він успішно завершений і переданий.Орієнтовані на: архітекторів, дизайнерів, технічних архітекторів, художників-пластиків і всіх людей, які беруть участь у світі мистецтва, дизайну та архітектури з концепцією тривимірного об'єкта.Процес вступу: CV. Професійний досвід буде оцінений · Мотиваційний лист · Портфоліо (не більше 3 МБ), веб-сайт або блог, у разі їх наявності · Буде оцінено знання 2D і 3D-моделей і планіметріїв · Особисте інтерв'ю, якщо Дидактична Координація вважає за доцільне ,... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Навчіться будувати потужні бренди. Стратегічне планування та творче управління брендами. ... [+]

ЦЕ КУРС ВІДПРАВЛЕНО В ІСПАНІЇ

Бренд та його керівництво є протагоністами в нову епоху, коли будівництво цінності стало необхідним для компаній. Цифрові засоби масової інформації та нові комунікаційні стратегії вимагають здатності генерувати великі ідеї, повідомлення та «рідкий» контент, здатний послідовно пронизувати всі сфери дії бренду.

Цей ступінь магістра спрямований на вирішення бренду під усіма їхніми аспектами. Від народження бренду, його ДНК і його основ, через комунікаційні стратегії, створення повідомлень, кампаній і контенту для досягнення різних точок контакту зі споживачем, через звичайні, цифрові медіа, досвід, і т.д.... [-]

Іспанія Мадрид
Січень 2020
іспанська,Spanish (Spain)
Денне навчання
11 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Навчіться будувати потужні бренди. Стратегічне планування та творче управління брендами. ... [+]

МОВА КУРСУ: Іспанська

Бренд та його керівництво є протагоністами в нову епоху, коли будівництво цінності стало необхідним для компаній. Цифрові засоби масової інформації та нові комунікаційні стратегії вимагають здатності генерувати великі ідеї, повідомлення та «рідкий» контент, здатний послідовно пронизувати всі сфери дії бренду.

Цей ступінь магістра спрямований на вирішення бренду під усіма їхніми аспектами. Від народження бренду, його ДНК і його основ, через комунікаційні стратегії, створення повідомлень, кампаній і контенту для досягнення різних точок контакту зі споживачем, через звичайні, цифрові медіа, досвід, і т.д.... [-]

Іспанія Мадрид
Лютий 2020
іспанська,Spanish (Spain)
Денне навчання
11 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Лабораторія магістра дизайну комунікацій пропонує ключі для управління складністю взаємопов'язаних дисциплін, які досліджуються під час творчого процесу. Студенти навчать ... [+]

ЦЕЙ КУРС НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ.

Лабораторія магістра дизайну комунікацій пропонує ключі для управління складністю взаємопов'язаних дисциплін, які досліджуються під час творчого процесу. Студенти навчаться освоїти лінгвістичні ресурси та програми, очолити міждисциплінарні команди в комунікаційних проектах.

Майстер прагне підвищити професійний профіль студентів, щоб вони могли стати частиною нових бізнес-структур, де концепції та мова все ближче. Майже постійний обмін між студентами та вчителями (активні професіонали, що мають великий досвід у галузі комунікації) покращує процеси інновацій та творчості, які характеризують цього майстра.... [-]

Іспанія Мадрид
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Створення та розвиток 360-градусних зображень поряд з сучасними комунікаційними стратегіями. ... [+]

Створення та розвиток 360-градусних зображень поряд з сучасними комунікаційними стратегіями.

Файл курсуТип курсу: МайстерМова: англійськаШкола: МодаКредити СВУ: 60Тривалість: 10 місяцівГрафік роботи: Післяобідній період 19.00-22.30 год. (МФ. 3, 4 або 5 днів на тиждень)Присутність: особистоКваліфікація: приватний / приватний сертифікат буде виданий наприкінці курсу.Орієнтований на: на тих, хто цікавиться світом моди і його процесів, а також випускників або власників дипломів з комунікацій, маркетингу і PR або журналістики, що шукають конкретну підготовку в області моди і комунікацій.Процес вступу: Currículum vitae / Мотиваційний лист Проектне портфоліо (макс. 3Mb) / Web Особисте інтерв'ю, як вважає Координаційна команда академічного... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Цифрові інструменти та інтерактивна поведінка для роботи та створення м'яких поверхонь та текстилю. ... [+]

Файл курсуТип курсу: МайстерМова: англійськаШкола: МодаКредити СВУ: 6Тривалість: 9 місяцівРозклад: Ранково-післяобідній практичний заняття: Понеділка по четвер, 2-3 дні на тиждень, з 19:00 до 22:00. Графік семінару: субота та неділя, один вихідний місяць. Розклад онлайн класів: п'ятниця з 4:00 вечора до 8:00 вечора і суботи з 22:00 до 14:00Відвідувачі: змішаніКваліфікація: Приватна акредитація в кінці курсу. (Обов'язкове відвідування)Орієнтований на: дизайнера моди та продуктів, архітекторів, дизайнерів, зацікавлених у впровадженні м'яких матеріальних навичок у своїх дисциплінах.Процес вступу: CV / мотиваційний лист / портфель (не більше 3 МБ) / особисте інтерв'ю, якщо координатор викладання вважає за доцільне... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
9 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Всі інструменти, необхідні для розвитку вашої професійної кар'єри в області фотографії для реклами та редакції, документальних і репортажів, моди та способу життя. ... [+]

ЦЕ ПРОГРАМА НАДАЄТЬСЯ РУССКИЙ

Цілі

• запропонувати студентам уявлення про сучасні тенденції у прикладній та комерційній фотографії • реалізувати інструменти та знання, що використовуються у фотоіндустрії • ознайомити студентів з сучасними методами роботи в галузі виробництва, студійного менеджменту, пост-продакшн, видавничої та фондової продукції • показати культурну цінність фотографії, форми співпраці та моделі креативного фінансування • проаналізувати виклики та обмеження ринку у часи сильної конвергенції та скорочення медіа • дізнатися про історію фотографії в контексті дизайну... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Перейдіть на розробку всіх видів форматів публікацій та нових цифрових мультимедійних засобів, що контролюють роль фотографії та ілюстрації, композицію, типографію та про ... [+]

МОВА КУРСУ: Іспанська

Ступінь магістра в редакційному дизайні: Друк та цифрові медіа готують студентів працювати в сучасному середовищі видавництва як на папері, так і на нових цифрових носіях.

Професійний ринок сьогодні вимагає професіонала, в якому сходяться спеціалізовані знання з питань публікації друкованих засобів масової інформації та міцного формування в середовищі публікації в цифрових носіях. Збільшення продажу редакційних продуктів, розповсюдження портативних електронних пристроїв та зміна режимів доступу до інформації змушують нинішнього дизайнера постійно переглядати мови візуального спілкування в друкованих засобах масової інформації.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська,Spanish (Spain)
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Розширює горизонт декорацій. Отримайте можливість візуально і словесно структурувати найрізноманітніші простори: інтер'єр, виставку, тимчасову архітектуру, телебачення аб ... [+]

Розширює горизонт декорацій. Отримайте можливість візуально і словесно структурувати найрізноманітніші простори : інтер'єр, виставку, тимчасову архітектуру, телебачення або живу розвагу.

Файл курсуТип курсу: МайстерІспанськаШкола: Дизайн IEDКредити СВД: 60Тривалість: 9 місяцівЧас роботи: Післяобідній час 19.00 - 22.30 год. LV 3, 4 або 5 днів на тижденьДопомога: На місціКваліфікація: Приватна особа після закінчення курсу буде видана сертифікат, що засвідчує, що він успішно завершений і переданий.Орієнтована на: випускників або випускників, які мають професійний досвід у галузі мистецтва, дизайну, архітектури, дизайну інтер'єру тощо.Процес вступу: резюме, мотиваційний лист для завершення цього курсу, портфоліо (не більше 3 Мб), посилання на веб-сайт або власний блог, у разі їх отримання, будуть оцінюватися знання Autocad. Особисте інтерв'ю, якщо Дидактична Координація вважає за доцільне.... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ключ до успіху продукту - це не тільки чудовий дизайн. Стати професіоналом у сфері розробки продуктів і управління покупками завдяки знанням стратегії, маркетингу та виро ... [+]

МОВА КУРСУ: Іспанська

Магістр управління моделями та управління продуктами призначений для підготовки фахівців у галузі розробки продуктів і управління покупками, що є важливим для знання взаємодії дизайну, маркетингу, виробництва та важливості роботи в команді різноманітних професійних профілів.

Ключ до успіху продукту - це не тільки чудовий дизайн, це важливо, щоб зазначений продукт досягав кінцевого споживача з характеристиками, з якими він був задуманий, без дефектів якості, з відповідною ціною і в передбачуваний час.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська,Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Станьте менеджером або підприємцем в області моди, навчившись досвідченим відомим професіоналам компаній у секторі та з особливим наголосом на розкіш. ... [+]

МОВА КУРСУ: Іспанська

Магістр з управління та управління компаніями з модам готує всіх тих, хто бажає тренуватися як менеджери або підприємці в секторі модного досвіду відомих професіоналів компаній у галузі як у сфері розкоші та роздрібної торгівлі.

У такому ж конкурентному секторі, як мода, вам потрібні конкретні знання про стратегічне управління, управління продуктами, маркетинг та комунікації, фінанси ..., що буде абсолютно необхідним для того, щоб компанія могла досягти успіху та позиціонувати себе на ринку з результати та бажаний успіх.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
іспанська,Spanish (Spain)
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Цифрове виготовлення дозволило стрибок від промислового виробництва - який важко отримати доступ до доступного і доступного персонального виготовлення, щоб забезпечити шв ... [+]

Файл курсуТип курсу: МайстерМова: англійськаШкола: ДизайнКредити СВУ: 60Тривалість: 9 місяцівРозклад: Післяобідні заняття Контактні заняття: з 19:00 до 22:30 (2 дні на тиждень) Онлайн-заняття: з 16:00 до 20:00 (Fr) | 10:00 до 14: 00h (Sat) Семінар на базі інтенсивної відвідуваності: 1 weekend / monthВідвідувачі: змішаніКваліфікація: Приватні студенти отримають сертифікат. Ті, хто приймає подвійну кваліфікацію з Fab Academy, також отримають диплом Fab, виданий Фондом Fab.Орієнтовані на: дизайнерів, архітекторів, інженерів, підприємців, художників тощо.Процес вступу: CV / мотиваційний лист Портфоліо (не більше 3 МБ) / веб-сайт Особисте інтерв'ю, якщо координатор викладання вважає за доцільне... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
9 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Живіть 360º Досвід, який надасть вам глобальне бачення процесу проектування, творчості, бізнесу та нових технологій, поліпшить вашу робочу позицію або стане частиною вели ... [+]

Живіть 360º Досвід, який надасть вам глобальне бачення процесу проектування, творчості, бізнесу та нових технологій, поліпшить вашу робочу позицію або стане частиною великої компанії.

Файл курсуТип курсу: МайстерМова: англійськаШкола: Візуальні комунікаціїКредити СВУ: 60Дата початку: жовтень 2019Тривалість: 9 місяцівРозклад: Позадно-вечірня форма з 19.00 до 22.00 год. Пн-Пт. 3, 4 або 5 днів на тижденьПрисутність: особистоКваліфікація: приватна в кінці курсу, сертифікат буде надано за завершення і успішне проходження курсу.Націлений на: розробників FullStack, інженерів програмного забезпечення, веб-розробників (BackEnd і FrontEnd), дизайнерів UX / UI, службиПроцес вступу: резюме, мотиваційний лист і портфель (не більше 3 МБ) / веб-сайт. Особисте інтерв'ю, якщо вважається зручним для академічної координації.Ступінь реєстрації: 3900 €Вартість курсу: 11300 €... [-]
Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Інтенсивний Майстер в бренд-менеджмент Бренд націлений на вирішення бренд у всіх його аспектах. З самого народження бренду, його ДНК, її фондами, через комунікаційних стр ... [+]

ЕТА ПРОГРАМА на іспанському Викладав

The Інтенсивний Майстер Бренд-менеджмент Він покликаний вирішити бренд у всіх його аспектах. З самого народження бренду, його ДНК, її фондами, через комунікаційних стратегій, створення повідомлення, кампанії і контент для досягнення різних точок контакту зі споживачем за допомогою звичайних, цифрових досвідом ЗМІ і т.д.

З цього ступеня, студенти отримають для вирішення проблем, пов'язаних з брендом з усіх точок зору, незалежно від їх майбутня кар'єра в рамках стратегії, творчості та спілкування.... [-]

Іспанія Мадрид
Лютий 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Сьогодні європейський майстер сучасної фотографії є наймасштабнішою пропозицією з підготовки художньої фотографії та прагне бути місцем зустрічі художників і професіоналі ... [+]

опис

Сьогодні європейський майстер сучасної фотографії є наймасштабнішою пропозицією з підготовки художньої фотографії та прагне бути місцем зустрічі художників і професіоналів для збагачення цієї галузі в Іспанії.

Практична та новаторська, це унікальна програма, заснована на досконалості своїх викладачів (Мартін Пар, Ірина Чмирева, Джоан Фонцуберта та Андреас Мюллер-Поле, серед інших), яка походить з того, що є європейська концептуальна та творча ідентичність, і що це це і має бути посилання на перший порядок в академічних, культурних і мистецьких ринках. У цьому сенсі особливо цікавим і збагачується участь студентів з різних континентів.... [-]

Іспанія Мадрид
Жовтень 2020
англійська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Чи можемо ми сьогодні поговорити про Fashion 2.0? Мода настає раніше, ніж "модно"? Чи відбуваються тенденції в мережах та цифрових носіях, а не на подіумах? Всі ці питанн ... [+]

Чи можемо ми сьогодні поговорити про Fashion 2.0? Мода настає раніше, ніж "модно"? Чи відбуваються тенденції в мережах та цифрових носіях, а не на подіумах? Всі ці питання є прихованими і присутніми в нинішній реальності. Соціальні зміни, нові технології, соціальні мережі, еволюція споживачів та демократизація моди змусили бренди ставити під сумнів переосмислення своїх стратегій.

Для багатьох брендів ця "нова цифрова ера" стала можливістю проявити себе, позиціонувати себе або навіть винаходити себе. Ідентифікація бренду є основним фактором у визначенні глобальної та узгодженої стратегії не тільки в дизайні колекції, а й у бізнес-моделі, виду продукції, цільової аудиторії тощо.... [-]

Іспанія Мадрид
Лютий 2020
іспанська,Spanish (Spain)
Денне навчання
10 пошук програми з юриспруденції
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Веб-сайт
Телефон
+34 914 48 04 44