IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до нашої бізнес-школи, IEBS IEBS , Школи бізнес-інновацій та підприємництва, що народилася під час світової кризи з метою надання реальної альтернативи традиційним альтернативним викладацьким моделям. Завдяки підтримці різних установ пропонуємо нову освітню модель, засновану на твердих цінностях, які формують більш відповідальних людей для спрямування проектів з підприємницьким духом від Інновацій, Етики та Сталого розвитку. Інноваційна концепція Бізнес-школа Ми готуємо професіоналів, здатних вести інновації та підприємництво, людей, які додають вартість своїм компаніям, своїм працівникам та суспільству загалом, завдяки новому способу ведення бізнесу.

Про

В IEBS вибирають форму, в якій:

 • Використання нових технологій та інновацій у навчанні є основою навчання.
 • Використання тематичних досліджень та моделювання є основою освіти, готуючи студентів до реального світу.
 • Офіційне навчання в класі у поєднанні з неформальним навчанням в Інтернеті навчає вас, як вчитися, та сприяє спільному навчанню.
 • найновіші тенденції та інновації, включені в кожну область знань.
 • Наші викладачі стають вашими наставниками, постійно керуючи студентом та допомагаючи йому та стаючи активною частиною навчального процесу студента.

Студент бере участь, висловлює свої думки та вчиться аналізувати та приймати власні рішення.

Місія та бачення

Ми хочемо бути іншою школою бізнесу, яка фокусується на навчанні на основі інновацій та підприємництва. Наша місія - навчити майбутніх підприємців, підприємців та керівників корпорацій керувати змінами та перетвореннями у своїх організаціях за допомогою інновацій, підприємництва, етики та стійкості. У нашому баченні ми хочемо бути іншою школою бізнесу, яка фокусується на навчанні на основі інновацій та підприємництва. Наша мета - передати студентам здатність впроваджувати інновації та підтримувати їхні проекти від початку до кінця.

Наші цінності

Інновації, підприємництво, етика та стійкість IEBS сидить на чотирьох стовпах, які, на нашу думку, повинні IEBS в основу корпоративного управління в найближчі десятиліття:

 • Інновації: ми віддані своїй роботі професіонали та інноваційні компанії, які приносять більші переваги суспільству.
 • Підприємництво: підтримка підприємців та інновації є частиною нашої засновницької місії. Тому всі студенти магістерських та підприємницьких програм можуть брати участь у студентському містечку, де надається підтримка та фінансування найкращих проектів.
 • Етика: ми віддані світу, в якому традиційні цінності довіри, чесності та взаємної вигоди відновлюються.
 • Стійкість: ми віримо в довгостроковий бізнес, який приносить користь компанії, працівникам та суспільству, а також є стійким до навколишнього середовища.

Соціальна відповідальність

В IEBS ми діємо згідно з нашими принципами та цінностями та застосовуємося до управління Бізнес-школою.

 • IEBS дотримується філософії сталого розвитку, замінивши використання паперу електронним форматом, включивши "електронний читач" або електронну книгу. Студенти можуть завантажувати вміст безпосередньо на цей пристрій.
 • IEBS пропонує повну стипендіальну співпрацю у своїх магістерських програмах з метою сприяння підприємництву та інноваціям, головним чином у країнах, що розвиваються в Латинській Америці.
 • IEBS виділяє частину свого прибутку на співпрацю та розвиток освіти в країнах, що розвиваються.

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія