IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в наш бізнес-школи, IEBS

IEBS, школа інноваційного бізнесу і підприємництва, який народився під час світової кризи з метою забезпечення реальної альтернативою традиційної моделі навчання альтернативи. Завдяки підтримці різних інститутів пропонують нову освітню модель, засновану на твердих цінностях, які утворюють більш відповідальних людей направляти проекти з підприємницьким духом від інновацій, етики та стійкості.

Інноваційна концепція бізнес-школа Ми готуємо професійних лідерів, здатних інновацій та підприємництва, люди, які збільшують вартість своїх компаній, співробітників і суспільства в цілому, через новий спосіб ведення бізнесу.

Про компанію

У IEBS вибрати для формування, в якому:

Використання нових технологій і інновацій в процесі навчання є основою навчання. Використання тематичних досліджень і моделювання є основою освіти, підготовки студентів на-віч з реальним світом. Формальне навчання в класі в поєднанні з неформальним навчанням викладання Інтернет ви, як вчитися і заохочувати спільне навчання. останні тенденції та інновації в кожній області знань включені. Наші викладачі стануть вашими наставниками, направляючи і допомагаючи студентові в усі часи і стати активною частиною навчального процесу студента. Студент брати участь, висловлювати свою думку і навчитися аналізувати і приймати свої власні рішення.

Місія та бачення

Ми хочемо бути інша школа бізнесу, яка зосереджена на навчанні на основі інновацій та підприємництва Наша місія полягає в тому, щоб навчати майбутніх підприємців, підприємців і керівників компаній, щоб очолити процес змін і перетворень в своїх організаціях за рахунок інновацій, підприємництва , етика і сталий розвиток.

У нашому баченні ми хочемо бути інша школа бізнесу, яка зосереджена на навчанні на основі інновацій та підприємництва. Наша мета полягає в тому, щоб донести до студентів здатність до інновацій і бере на себе зобов'язання підтримувати свої проекти від початку до кінця.

наші цінності

Інновації, підприємництво, етика і сталий розвиток

IEBS сидить на чотирьох стовпах, які, на нашу думку, повинні лежати в основі корпоративного управління в найближчі десятиліття:

Інновації: Ми доручені фахівці і інноваційні компанії, які приносять велику користь суспільству. Підприємництво: підтримка підприємців та інновації є частиною нашої установчої місії. Таким чином, всі студенти програм магістратури і підприємці можуть взяти участь в університетському містечку, де передбачені підтримка і фінансування кращих проектів. Етика: ми віддані світу, в якому традиційні цінності довіри, чесності і взаємної вигоди відновлення. Сталий розвиток: ми вважаємо, в довгостроковій перспективі бізнесу, які забезпечують переваги для компанії, співробітників і суспільства в цілому, а також бути стійким з навколишнім середовищем.

Соціальна Відповідальність

IEBS діяти відповідно до нашими принципами і цінностями, і застосовуються до управління бізнес-школи.

IEBS слід філософії сталого розвитку шляхом заміни використання паперу в електронному форматі шляхом включення "читання електронних книг" або електронну книгу. Студенти можуть завантажувати контент безпосередньо на пристрій. IEBS пропонує повну стипендію співпраці в своїх магістерських програм з метою сприяння розвитку підприємництва та інноваційної діяльності, головним чином в країнах, що розвиваються Латинської Америки. IEBS виділяє частину свого прибутку на співпрацю і розвиток освіти в країнах, що розвиваються.

Розташування