IE Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Фонд IE є неприбутковою організацією, яка працює над посиленням впливу IE шляхом застосування власних ресурсів та співпраці зі стратегічними партнерами. Створена в 1997 році, Фонд активно впроваджує цінності підприємництва, різноманітності, інклюзивності та інновацій впродовж двадцяти років, при цьому особлива увага приділяється гуманітарним наукам як основний аспект нашого підходу до вищої освіти. Наші дії та цілі можна поділити на чотири основні напрямки:

  • Забезпечення ресурсів та створення як внутрішніх, так і спільних ініціатив, які покращують якість освіти в IE.
  • Підтримка прикладних дослідницьких проектів з високим соціальним та освітнім впливом, які додають цінності академічному співтовариству та суспільству в цілому.
  • Фінансування стипендіальних програм для талановитих людей.
  • Сприяння формуванню культури суспільної свідомості та залучення громадськості шляхом сприяння соціальним ініціативам, які підтримують різноманітність та міжкультурну комунікацію.

Все це стало можливим завдяки постійній підтримці студентів, сімей, випускників, співробітників та партнерів. Їх щедрість є рушійною силою успіху Фонду IE. За підтримки цієї неймовірної спільноти ми невпинно працюємо над досягненням своїх цілей, покращуємо свою діяльність, пропагуємо наші цінності та розширюємо освітні та професійні можливості, доступні для всіх.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgЗапуск Фотографії / Pexels

Юридична школа

IE Law School надає першокласну, інноваційну, глобально орієнтовану та мультидисциплінарну юридичну освіту, яка порушує традиційні бар'єри для формування професіоналів у галузі права.

Школи отримують переваги від інтенсивного орієнтування на технологію з точки зору змісту та методів навчання, що сприяє розвитку підприємницького мислення у студентів для перетворення практики права і генерує відповідні знання з ділових питань для створення цінності.

У IE, немає ніякого приводу, щоб не брати участь

Ви коли-небудь вважали, що потрапили у ваш внутрішній актор, беручи участь у розмові TEDx, прямо тут, на кампусі? Як про спробу підводного плавання в Аліканте? Ви хочете виконати одну з ваших власних пісень у шоу талантів? Незалежно від того, що викликає ваш інтерес, наші 80-ти студентські клуби та організації ви охопили. У IE ніколи не буває нудно!

Величезна історія гордості та духу університету була відображена протягом десятиліть з загальноуніверситетськими подіями та програмами. Отже, приєднуйтесь, веселіться і станьте частиною подій і традицій IE. Згадуючи минуле і куди ми прийшли з землі, ми як громада і інституція і де ми знаходимося сьогодні. Перейняти історію цього великого університету і взяти участь у наших традиційних заходах протягом року. Ми завжди шукаємо нових ідей та нових студентів. Приведіть друзів разом і приєднайтеся до задоволення, щоб зберегти ці багаті традиції на території кампусу.

Розташування

Мадрид

Address
C/ María de Molina, 11 28006
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Сеговія

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Сеговія, Кастилія та Леон, Іспанія