IE Law School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університет IE

Світ змінюється, як ніколи, і в університеті IE ми готові, ми пов'язані, і ми продовжуємо рухатися вперед. Ми ведемо зміни, тому що за будь-яких обставин наша стійкість, пристрасть і зернистість спонукають нас до адаптації та просування меж - найбільше власних.

Де б ви не знаходились у світі, ми постійно адаптуємо наші програми до ваших потреб, щоб запропонувати вам безпрецедентну інтерактивну навчальну подорож та трансформаційний досвід. Наші програми адаптуються до вашого життя та ваших потреб: підключайтесь до класу з будь-якого пристрою, беруть участь в онлайн-відео в режимі віч-на-віч із однокласниками з усього світу, співпрацюють для розробки рішень для реальних викликів на форумах та живих моделюваннях . В IE ми пов'язані незалежно від того, чого вимагає ситуація.

Усі наші програми, починаючи з 2020 року, адаптуються, щоб ви могли відвідувати заняття та отримувати однаковий досвід вищої якості, незалежно від того, де ви знаходитесь чи що вам потрібно. Не ставте освіту затримуватись і не приступайте до наступної глави свого життя.

Викладання та навчання в ІЕ є рідким - унікальний навчальний досвід, який безперечно поєднує різні фізичні та цифрові середовища, щоб забезпечити нашим студентам сильну інтерактивну навчальну подорож. Маючи понад 20-річний досвід, ми оснащуємо людей розумом та інструментами, які їм потрібні, щоб зробити довготривалий вплив завдяки нашим унікальним методикам викладання, інноваційним технологіям та різноманітним викладачам світового класу.

Незалежно від того, де ви перебуваєте у своїй професійній кар'єрі чи в світі, наша академічна пропозиція адаптується до ваших конкретних потреб: Повний робочий день, для цілком зануреного досвіду або неповного навчання, поки ви продовжите свою професійну кар’єру. Виберіть варіант, який відповідає правильному балансу між вашими особистими, професійними та освітніми потребами.

IE Law School

У IE Law School ми твердо прагнемо підготувати вас до роботи, процвітання та створення рішень для складного глобалізованого та цифрового світу.

Нам потрібні фахівці-юристи, готові вирішити глобальні виклики, і ми вважаємо, що це нове середовище вимагає глобальної юридичної освіти. IE Law School надає вам знання та вміння орієнтуватися в цьому динамічному міжнародному середовищі та включає ключові мультидисциплінарні теми, включаючи політику, філософію, економіку та гуманітарні науки. Юридична освіта, яка виходить за межі кордону, зараз важливіша як ніколи, оскільки місцевих рішень чи перспектив недостатньо. Глибоке розуміння порівняльного права дозволить вам опанувати різні правові системи та забезпечить вам унікальний та креативний глобальний правовий склад.

Ми усвідомлюємо можливості, які використовуються для того, щоб використати потужність технологій для вдосконалення юридичної освіти, юридичної практики та правової системи, і ми прагнемо досліджувати та викладати в галузі перетину права та технології. У IE Law School ви вивчите наслідки на межі технології та права: від штучного інтелекту та конфіденційності даних до питань, пов’язаних із кібербезпекою та розумними контрактами.

Навчання юристів у світі вимагає знань та інновацій у глобальній юридичній освіті. Наш міжнародний та різноманітний викладачі світового класу з академічним та професійним досвідом використовують інноваційні методики викладання та ноу-хау в юридичній галузі, і вони є ідеальним поєднанням для того, щоб надати вам можливість та покращити ваш професійний кругозір.

Розташування

Мадрид

Address
C/ María de Molina, 11 28006
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Сеговія

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Сеговія, Кастилія та Леон, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія