ICADE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ICADE Business SchoolВ якості складової частини факультету економіки і ділового адміністрування Університету Папський Комільяс, він є бенефіціаром і спадкоємцем довгої традиції і досвід підготовки бізнес-професіоналів. Більше 50 років історії гарантувати наше якість і репутацію в наданні відповідних, поточних програм, і розвивається відповідно до потреб суспільства і економіки. Ми пишаємося нашою репутацією в якості одного з інститутів найбільш старшинства в іспанській університетській сцені, які довели свою успішність в навчання бізнес-професіоналів. Таким чином, наш родовід переваги явно вкоренилися і консолідовані.

ICADE Business School Таким чином, вона являє собою стратегічні інвестиції в майбутнє, що поєднує в собі найкраще з минулого інновацій в навчанні, наукових досліджень і передачі знань в сфері бізнесу.

Наша ідентичність

  • INTERNATIONAL: Ми спеціалізуємося на підготовці фахівців в міжнародному контексті. Підтвердження цьому є нашим стратегічним альянс ARISTOS CAMPUS Мундус (з університетами Деусто, Рамон Раймунд, Georgetown, Бостонський коледж, і Fordham), і можливості, які ми пропонуємо наші студент в міжнародних обмінах з престижними університетами.
  • ІННОВАЦІЇ: Ми творчі та сміливі в бізнес - навчанні з баченням. Ми включаємо технологічний і сектор знання, отримані іншими центрами Коміллас (ІПБІ Інженерної школи, кафедри економічної і ділової етики, інтернаціоналізації бізнесу, різноманітності та професійного розвитку, Bankia фінансових і фіскальних досліджень, латиноамериканської або BP Energy і стійкість).
  • INTEGRAL НАВЧАННЯ: Ми це професіонали , прихильні гарне товариство і систему етичних цінностей, стурбовані падіння корпоративної стійкості з соціальної та екологічної стійкістю і має намір активно здійснювати корпоративну соціальну відповідальність.
  • ВІДНОСИНИ З СУСПІЛЬСТВОМ: Ми зайняти велику мережу корпоративних відносин з провідними компаніями, що полегшує працевлаштуванням наших студентів, створенням основи для успішної кар'єри (спонсорство, стажування, можливості працевлаштування, Комільяс форум зайнятості, ...) ,
  • Підприємницький підхід: з допомогою «Комільясла Emprende» заохочувати і супроводжувати підприємницькі ініціативи (конкурси, навчання, наставництво мережевий платформу для підприємців Комільяслі Open Future, і т.д.).
  • Профорієнтаційний: Ми допомагаємо простежити професійну і особисту кар'єру, завдяки системі персонального наставництва.
  • ПРАКТИКА І ЗАЙНЯТОСТІ: У нас є угоди про співробітництво з більш ніж 5000 компаній; Ми отримали в середньому 20 пропонує щотижневі практики; і 94,6% наших студентів працюють через 6 місяців після закінчення (для тих, хто хоче розширити свої дослідження за винятком).
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр міжнародного менеджменту (МІМ)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця October 2018 Іспанія Мадрид

Магістр міжнародного менеджменту (МІМ) готує вас до роботи в різних культурах, забезпечуючи навички, необхідні для ведення бізнесу, що спеціалізується в міжнародному середовищі. Дозволимо працювати в якості менеджера на світовому ринку, почавши кар'єру в багатонаціональній або глобальної організації. [+]

The Магістр міжнародного менеджменту (МІМ) готує вас до роботи в різних культурах, забезпечуючи навички, необхідні для ведення бізнесу, що спеціалізується в міжнародному середовищі. Дозволимо працювати в якості менеджера на світовому ринку, почавши кар'єру в багатонаціональній або глобальної організації.

Ця програма спрямована в першу чергу на студентів з області економіки, ділового адміністрування або інженерних ступенів. Кандидати з різних областей дослідження повинні завершити навчання добавки придбати основи управління.... [-]


Майстер в галузі фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця October 2018 Іспанія Мадрид

Майстер пропонує всебічну підготовку в галузі фінансів і дозволяє студенту зрозуміти економічні та фінансові явища, які присутні, а також аналізувати і управляти заощадженнями та інвестиціями в бізнесі. Майстер особливо підходить для тих, хто хоче працювати у фінансовому секторі (включаючи страхування), аудит фінансового консалтингу і фінансові відділи будь-якої компанії (особливо ті, які працюють в регульованих секторах). [+]

The Майстер в галузі фінансів Вона організована на факультеті бізнесу та економіки в Університеті Папський Комільяс (ICADE), через ICADE Business School.

Майстер пропонує всебічну підготовку в галузі фінансів і дозволяє студенту зрозуміти економічні та фінансові явища, які присутні, а також аналізувати і управляти заощадженнями та інвестиціями в бізнесі.

Майстер особливо підходить для тих, хто хоче працювати у фінансовому секторі (включаючи страхування), аудит фінансового консалтингу і фінансові відділи будь-якої компанії (особливо ті, які працюють в регульованих секторах). ... [-]


Майстер в області маркетингу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 11 місяця October 2018 Іспанія Мадрид

Майстер в області маркетингу (магістра в області маркетингу) організована на факультеті економіки і бізнесу при Університеті Папський Комільяс (ICADE), через ICADE Business School. Можливість перебування в інших престижних міжнародних бізнес-шкіл в Європі і Сполучених Штатах. Можливість виконання професійних стажувань. [+]

The Майстер в області маркетингу (MSc в області маркетингу) організований факультет бізнесу і економіки в Університеті Папський Комільяс (ICADE), через ICADE Business School. Можливість перебування в інших престижних міжнародних бізнес-шкіл в Європі і Сполучених Штатах. Можливість виконання професійних стажувань.

Це офіційна програма передбачає підготовку фахівців для розвитку успішної кар'єри в області маркетингу, продажів і маркетингових досліджень.... [-]