Harbour.Space University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Harbour.Space University

Ласкаво просимо до Harbour.Space, найсучаснішого університету Європи, який зосередився на технологіях , підприємництві та дизайні, щоб спільно створити лідерів майбутнього.

Швидке зростання інновацій, комунікацій та технологій змушує тиху революцію в освіті, завдяки чому багато традиційні університети намагаються не відставати. В Harbour.Space ми прагнемо переосмислити досвід навчання, пропонуючи активну освіту на основі досвіду , керовану деякими провідними світовими лідерами галузі.

Ми пропонуємо прогресивні програми Фонду, бакалаврів та магістрів , де реальні проблеми світу займають центральне місце в класі, а не підручники. Наш навчальний рік розділений на 15 інтенсивних тритижневих модулів і є прискорювачем для підприємців, лабораторією для інновацій для творців та практичним навчальним центром для любителів технологій. Студенти заохочують дотримуватися міжнародного та міждисциплінарного мислення, готуючи їх не лише до зустрічі, але й до перевищення вимог професійної робочої сили.

Філософія

Harbour.Space - це університет для інноваційних, перспективних та голодних змін . Наша філософія базується на трьох основоположних опорах - посилання на галузь, сучасну та спритну освітню модель та мережу виняткових інноваторів та підприємців, готових створити бізнес майбутнього.

Ми є виробниками та піонерами нашої сфери та маємо провідних галузевих лідерів як особистих викладачів та наставників наших студентів. Ми думаємо, що великі, ризикуємо і порушуємо галузі, перетворюючи спосіб навчання, підключення та ведення бізнесу. Персоналізований практичний підхід лежить в основі нашої інтерактивної філософії навчання. Це створює навчальний досвід, який виходить за рамки традиційних навчальних закладів та готує студентів до завдань майбутнього. Співпрацюючи з інноваційними міжнародними експертами, успішними підприємцями, провідними вченими та креативними виробниками змін з усього світу, ми можемо розробляти наші сучасні творчі та технічні програми , що базуються на галузевих потребах завтрашнього дня.

Завдяки кампусам у Барселоні та Бангкоку ми прагнемо розвивати та прискорювати таланти, підтримувані найбільш обізнаними та успішними людьми в галузі технологій та дизайну. Перегляньте наше відео про випускний нижче, щоб побачити, як наші студенти описують свій досвід Harbour.Space.

Основні причини для вивчення в Harbour.Space

 • Творчі та технологічні дисципліни майбутнього: 10 унікальних програм, орієнтованих на дизайн, технології та підприємництво, щоб забезпечити змістовне та творче задоволення професійних майбутніх перспектив вищого рівня.

 • Топ-лідери галузі як професори: 75+ першопрохідці з усього світу, які проводять наставництво, керують та готують вас до завтрашнього дня.

 • Міждисциплінарне навчання: 15 інтенсивних тритижневих модулів, 5 з яких - факультативи, що дозволяють вивчати нові дисципліни та розробляти цілісний набір навичок.

 • Індивідуальний підхід: 100+ курсів на вибір та створення унікального освітнього досвіду, узгодженого з вашими особистими та професійними цілями.

 • Практичний досвід: Працюйте з міждисциплінарними командами, щоб розробити ваш мультидисциплінарний особистий бізнес / проект Capstone, заснований на інноваційному вирішенні реальної проблеми. Дізнайтеся більше про проекти Capstone тут.

Хто повинен подати заявку

Кожен, хто любить технології та дизайн, бажано подати заявку: ми є глобальною академічною установою для кожної національності, статі та культурного походження.

Усі заявки мають бути подані в Інтернеті, а починаючі студенти можуть подати свої заявки в будь-який момент року. Заявки найкраще подавати раніше, ніж пізніше, оскільки як наш процес подання заявки, так і потенційні заяви на отримання візи потребують часу.

Якщо ви віддані розробці та реалізації великих ідей дизайну та технологій, які позитивно впливатимуть на світ, Harbour.Space може стати вашим академічним домом.

Академічні партнери

 • UTCC
 • Мюнхенський технічний університет
 • X-labs Цінхуа
 • Іррія
 • Вища школа економіки
 • Московський фізико-технічний інститут

Інститут Хассо Плеттнера

Harbour.Space in Numbers

Іноді простіше дозволити числа говорити самі за себе. Ось декілька швидких статистичних даних, які ми впевнені, що вам буде цікаво:

 • 95% наших випускників зараз працюють

 • 83% з них знайшли роботу протягом перших 3 місяців після закінчення навчання

 • 53% наших випускників насправді знайшли роботу ще до закінчення навчання

 • 80% наших випускників задоволені своєю нинішньою посадою

Хочете побачити більше? Ви можете знайти всі потрібні вам цифри, а також§ історію за ними у нашому звіті про працевлаштування . Ознайомтесь із цілим звітом тут.

Розташування

Барселона

Harbour.Space University

Address
Carrer de Rosa Sensat 9
08005 Барселона, Каталонія, Іспанія
Веб-сайт
Телефон
+34 674 29 14 22

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія