HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому ви повинні вибрати HTSI?

Школа управління туризмом та готельного господарства Сан Ігнасі - це університетський центр університету "Ramon Llull", інтегрований у Фонд приватних ксаверів, заснований Товариством Ісуса та представництвом на радах ESADE та IQS.

Наше зобов'язання полягає в підготовці випускників для цілісності та усвідомлення їх відповідальності перед Сприяти гуманітарному розвитку Сфери туризму та гостинності в контексті Міжкультурний діалог. Школа менеджменту туризму та гостинності Сант Ігнасі пропонує: Жорстка академічна підготовка і А Чітке практичне керівництво Сприяти швидкому залученню випускників університетів у сектор:

  • Всебічне навчання особистості, поєднання академічних знань з вкладом етичних цінностей.
  • Престижний міжнародний факультет на найвищому рівні.
  • Викладання методологічного управління навчанням, що підкреслює тематичні дослідження.
  • Постійні контакти з професіоналами в галузі туризму та гостинності через візити, гостьові лекції та конференції.
  • Обов'язкова та факультативна стажування , щоб студенти могли застосовувати знання, отримані в класі в реальному робочому середовищі.
  • Розвиток навичок працевлаштування у всіх університетських програмах, сприяння працевлаштуванню студентів.
  • Інтернаціоналізація студентів, з можливістю академічного та професійного обміну за кордоном.
  • Персоналізоване обслуговування та підтримка студентів.

Місія

The Школа управління туризмом та гостинності Сант Игнаси Це міжнародний університет, місія якого полягає Сприяти викладання, дослідженню та поширенню знань У сферах лідерства та менеджменту гостинності та туристичного бізнесу. Вона спрямована на сприяння науковому, соціальному та людському тренінгу професійно компетентних людей Усвідомлюючи свою відповідальність Співпрацювати у розвитку туризму як Гуманізуючий глобальний феномен І як специфічна активність окремих осіб і суспільств. Натхнення - це Християнський гуманізм, Виконані в контексті Міжкультурний діалог.

Зір

Школа менеджменту туризму та гостинності - Сант Ігнасі встановлює себе як університет, визнаний для його Інтелектуальна жорсткість, У критичному сенсі та за академічну майстерність, і в найближчому майбутньому формувати частину групи університетів та навчальних центрів, пов'язаних з міжнародною проблематикою, за якістю та цінністю його підготовки та важливістю їхнього навчання. Внесок у знання та діалог У сфері туризму та гостинності, а також прогрес у відданості основним цінностям, які надихають його місію та ідентичність.

HTSI бажає запропонувати комплексне навчання, що характеризується комплексним підходом до розвитку людей, для Відмінні професіонали та відповідальні громадяни. Навчальний шлях повинен зосереджуватися на вивченні та розвитку повного потенціалу нового європейського простору вищої освіти. У дослідженні HTSI допомагає створювати відповідні знання професійно та соціально, щоб його можна широко застосовувати та поширювати. В глобальному світі, що має серйозні економічні та соціальні виклики, і в контексті соціального та релігійного плюралізму, HTSI консолідувався в Незалежний простір Де кожен може висловити і обговорити основні проблеми, що зачіпають Туризм у XXI столітті. HTSI пов'язаний з групою випускників і продовжує зростати у відносинах з діловим і професійним світом до Сприяти підготовці знань у національних та міжнародних компаніях Та організації, які бажають поліпшити свої знання та навички. HTSI також співпрацює, щоб зміцнити свої зв'язки з мережею єзуїтів та інших престижних університетів, а також продовжує співпрацю з установами в країнах, що розвиваються.

Щоб зробити це можливим, HTSI має бути привабливим варіантом для професорсько-викладацького та непідготовчого персоналу, де Кожен може розвивати свою академічну і професійну кар'єру. Подібним чином, HTSI повинен бути в змозі мобілізувати установи та компанії у своїй сфері впливу для отримання ресурсів, необхідних для росту та розвитку, особливо для програм підтримки досліджень та дослідницьких проектів.

Розташування

Барселона

Address
HTSI-Facultad de Turismo y Dirección Hotelera Sant Ignasi C/ Marqués de Mulhacén 40-42. Campus ESADE. Edificio 2.
08034 Барселона, Каталонія, Іспанія