HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому слід вибирати HTSI ?

Школа управління туризмом та гостинністю Сант Ігнасі - це університетський центр університету Рамона Ллулла, інтегрований у приватний фонд Ксав'є, фонд, заснований Товариством Ісуса та представництвом у правліннях ESADE та IQS. Наше зобов'язання - навчити випускників доброчесності та усвідомлення їх відповідальності сприяти гуманізованому розвитку сектору туризму та гостинності в контексті міжкультурного діалогу . Школа управління туризмом та гостинності Сант Ігнасі пропонує сувору академічну підготовку та чіткі практичні вказівки для сприяння швидкій зайнятості випускників університету в секторі:

  • Комплексне навчання особистості, поєднання академічних знань із внеском етичних цінностей .
  • Престижний міжнародний факультет на найвищому рівні.
  • Навчальне управління методом навчання, наголос на тематичних дослідженнях .
  • Постійний контакт з професіоналами в галузі туризму та гостинності через відвідування, гостьові лекції та конференції.
  • Обов’язкові та факультативні стажування , щоб студенти могли застосовувати знання, набуті в класі, в реальному робочому середовищі .
  • Розвиток навичок працевлаштування у всіх університетських програмах для сприяння працевлаштуванню студентів.
  • Інтернаціоналізація студентів, з можливістю академічного та професійного обміну за кордоном.
  • Індивідуальне обслуговування та підтримка студентів.

Місія

Школа управління туризмом та гостинністю Сант Ігнасі - це міжнародний університет, метою якого є сприяння викладанню, дослідженню та поширенню знань у сферах лідерства та управління бізнесом у сфері гостинності та туризму. Він спрямований на внесок у наукову, соціальну та людську підготовку професійно компетентних людей, усвідомлюючих свою відповідальність за співпрацю у розвитку туризму як гуманізуючого глобального явища та як специфічної діяльності людей та суспільств. Натхненником є християнський гуманізм , виконаний у контексті міжкультурного діалогу .

Бачення

Школа управління туризмом та гостинністю - Сант Ігнасі утверджує себе як університет, визнаний за своєю інтелектуальною суворістю , критичним почуттям та здобуттям наукової майстерності, а в найближчому майбутньому є частиною групи університетів та навчальних центрів, пов'язаних на міжнародному рівні за якістю та цінністю його навчання та важливістю їх внеску у знання та діалог у сфері туризму та гостинності та прогресу у прихильності до основних цінностей, які надихають його місію та самобутність. HTSI хоче запропонувати комплексне навчання, яке характеризується комплексним підходом до розвитку людей, для відмінних професіоналів та відповідальних громадян . Шлях навчання повинен зосереджуватися на навчанні та повному потенційному розвитку, який пропонує новий Європейський простір вищої освіти. У HTSI досліджень HTSI допомагає професійно та соціально створювати відповідні знання, щоб їх можна було широко застосовувати та поширювати. У глобальному світі з великими економічними та соціальними проблемами, а також в умовах соціального та релігійного плюралізму, HTSI закріпився як незалежний простір, де кожен може висловити та обговорити основні проблеми, що стосуються туризму в XXI столітті . HTSI пов'язаний із групою випускників і продовжує розвиватися у відносинах з діловим та професійним світом, щоб сприяти навчанню знань у національних та міжнародних компаніях та організаціях, які бажають покращити свої знання та навички. HTSI також співпрацює для зміцнення зв’язків з мережею єзуїтських та інших престижних університетів, а також продовжує співпрацю з установами країн, що розвиваються. Щоб зробити це можливим, HTSI повинен бути привабливим варіантом для викладачів та не викладачів, де кожен може розвивати свою академічну та професійну кар’єру . Так само HTSI повинні бути в змозі мобілізувати установи та компанії у своїй сфері впливу для отримання ресурсів, необхідних для зростання та розвитку, особливо для програм підтримки навчальних досліджень та науково-дослідних проектів.

Розташування

Барселона

Address
HTSI-Facultad de Turismo y Dirección Hotelera Sant Ignasi
C/ Marqués de Mulhacén 40-42. Campus ESADE. Edificio 2.

08034 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія