Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

4. Міжнародний Покликання

Новий кампус має чітку міжнародну місію. Gasma просуває міжнародні угоди і орієнтовані на глобальний ринок. Крім того, він закликає студентів використовувати англійську мову, заснований на навчальної діяльності.

Інші центри пропонують дослідження, орієнтоване на кулінарних навичках, але Gasma йде один крок далі і інтегрує Кулінарне управління в з день в день заходу студентів.

Campus проводить курси і семінари для професійних і аматорських гастрономів. Крім того, кампус буде мати свій власний ресторан, щоб задовольнити найвибагливіших гурманів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Diplomas »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер в гастрономії та кулінарного менеджменту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 5 місяця September 2018 Іспанія Кастельон

Цей майстер пропонує повне занурення в кухні з дня, щоб зробити якісний стрибок в кар'єрі. Я можу створити творчу і вигідну пропозицію, а не тільки в кулінарії, але і в кондитерській і хлібопекарській. [+]

Повне занурення в КУХНІ

Цей майстер пропонує повне занурення в кухні з дня, щоб зробити якісний стрибок в кар'єрі. Я можу створити творчу і вигідну пропозицію, а не тільки в кулінарії, але і в кондитерській і хлібопекарській.

Програма 5 місяців і завершується з 530 годин стажування, серед іншого, в кращих ресторанах в нашій кулінарній команді.

УЧЕНЬ, ЗІРКА

У нас найкращі фахівці продукції, технічні, передові інновації і тенденція в кухні. Ви можете дізнатися разом з багатьма з міжнародних еталонних кухарів є частиною нашої кулінарної команди.... [-]


одночасно освоїти випічку і солодку кухню

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 5 місяця September 2018 Іспанія Кастельон

Майстер в Альта сучасного Випічка і приготування солодких є найбільш повною та актуальною тренування в солодкому світі: від майстерні до десертної тарілки. [+]

Від Обрадора на десерт блюдо

Майстер в Альта сучасного Випічка і приготування солодких є найбільш повною та актуальною тренування в солодкому світі: від майстерні до десертної тарілки.

Програма 5 місяців і завершується з 530 годин стажування, серед іншого, в кращих ресторанах і пекарнях в нашій кулінарній команді.

Наша команда є нашою найкращою гарантією

Вчіться з рук великих професіоналів, як Пако Торребланка, Даніель Альварес, Маріо Мейс, Девід Гіл, Каріта Лоренко, Пако Ллопіс і Хосе Монтехано. Довідкові цифри будуть ділити всі свої знання з вами в подорож, яке доставить вас з пекарні в сучасному світі солодкої кухні.... [-]


Відео

Gasma Institutional video

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
GASMA - campus de Gastronomía y Management Culinario
Avda. Enrique Gimeno, 67
12006 Castellón de la Plana,

Castellón, ES