GBSB Global Business School - International

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому глобальна бізнес-школа GBSB?

У сучасному світі глобалізації, інтенсивної конкуренції та миттєвого спілкування зміни є постійними. Люди переходять з однієї країни в іншу, внутрішні ринки відкриваються для іноземних інвестицій, інноваційні комунікації, такі як соціальні мережі, мають глибокий вплив на глобальне суспільство, а бізнес шукає можливості на світових ринках. У нашій міжнародній школі бізнесу з кампусами в Барселоні та Мадриді (Іспанія) ми вирішуємо ці проблеми, надаючи студентам практичну освіту, підкріплену постійними освітніми інноваціями та новітніми методиками навчання. Для того, щоб майбутні лідери бізнесу досягли успіху в цьому світі надзвичайних викликів, йому потрібні нові види управлінських навичок та можливостей.

У Глобальній бізнес-школі GBSB ми прагнемо надавати студентам більше впливу світових тенденцій та досвіду міжкультурного розвитку, розвиваючи здатність спілкуватися з людьми різного походження та здатність відчувати себе як вдома в усьому світі.

Перший університет в Іспанії з орієнтацією на світ

GBSB Global Business School - це повністю акредитований приватний університет управління з кампусами в Барселоні та Мадриді, Іспанія, який викладає бізнес англійською мовою і присвячений підготовці студентів до кар’єри світової економіки. Наші ступеня в галузі бізнесу, міжнародного менеджменту, фінансів, маркетингу, підприємництва та управління операціями готують студентів до роботи з легкістю через кордони та культури - в середовищі, яке приносить розмаїття та можливість донести світову перспективу до вивчення міжнародного бізнесу . GBSB Global Business School - прекрасне місце для студентів, які шукають інноваційних ступенів бізнесу в Європі в модному міському та космополітичному середовищі Середземномор’я. Диференціаторами бізнес-школи є:

 • Глобальний фокус - освіта студентів ставати громадянами світу, які мислять глобально, діючи локально
 • Ділова етика та стійкість - вирішення глобальних викликів сьогодення шляхом виховання етичних та відповідальних лідерів завтрашнього дня
 • Працездатність - підтримка студентів у забезпеченні їх майбутньої кар’єри, надаючи їм діючі практичні та сучасні ділові знання
 • Сучасний університетський стиль - пропонування інноваційних навчальних програм, міжнародних викладачів та вищих методів навчання в американській бізнес-школі за допомогою кейсів, групових вправ та презентацій
 • Індивідуальний підхід - сприяння активному навчанню, орієнтованому на студентів, у малих класах

Ми перший університет в Барселоні, який справді зосереджений на світі

Від унікального вступного курсу в програмі бакалавра ділового адміністрування до вищого курсу програми MBA, досвід у Глобальній бізнес-школі GBSB є всебічно міжнародним та орієнтований на розвиток глобальної свідомості. Такий підхід до бізнес-освіти робить нас одним з найбільш інноваційних університетів, які викладають бізнес англійською мовою в Іспанії.

Місцезнаходження

Розташована в прекрасному середземноморському місті Барселоні та вражаючому столиці міста Мадриді, GBSB Global Business School надає унікальний освітній досвід. Він поєднує в собі задоволення від життя на березі моря у місті світового класу з навчанням англійською мовою в міжнародному університеті, що гарантує сувору бакалавратську та аспірантуру в бізнесі та чудові перспективи працевлаштування випускників в Іспанії, Європі та в усьому світі.

Наші студенти

Інтернаціоналізм є основою нашого етосу. Наші студенти приїжджають з Європи, Північної та Південної Америки, Африки та Азії. Ця надзвичайно космополітична, багатомовна, полікультурна студентська група створює динамічне середовище для розробки та реалізації нашого навчального плану. У Глобальній бізнес-школі GBSB ми дотримуємось принципу вбудовування інтернаціоналізму в академічний зміст наших програм та здобуття користі для багатства та різноманітності мовного, культурного та освітнього походження наших студентів. Ми твердо віримо, що зрілий та відповідальний світогляд для майбутніх лідерів бізнесу глобалізованої економіки ХХІ століття найбільш ефективно формується завдяки формальній та неформальній взаємодії студентів із найрізноманітніших країн з різних куточків світу. Будучи одним із міжнародних університетів, що викладають англійську мову в Іспанії, GBSB Global Business School - це міст, який з'єднує людей різних національностей до міжнародної бізнес-арени.

Наш підхід до бізнес-освіти

Щоб змінити спосіб ведення бізнесу, ми повинні також внести зміни до того, як університети навчають бізнес. У Глобальній бізнес-школі GBSB ми розпочали цей процес, гарантуючи, що наші студенти розуміють, що міжнародний ландшафт трансформувався. Бізнес - це питання не лише для Уолл-стріт чи для Майн-стріт США, а для всіх людей, що знаходяться у всіх громадах, великих і малих, у світі. У нашому університеті ми викладаємо сучасну теорію мистецтва, занурюємо студентів у міжнародний досвід та підключаємо їх до кращих практик у бізнесі. Якості, які ми розвиваємо, представляють:

 • Інтелектуальна гнучкість
 • Культурна грамотність, ґрунтовні знання звичаїв та історії суспільств у всьому світі, в місцях, що стають частиною світового ринку
 • Сильне підґрунтя в етиці
 • Здатність добре спілкуватись ідеями та розмовляти іноземними мовами
 • Оптимізм, креативність, спільний світогляд, готовність лідирувати

Зелена освіта Перетворивши глобальну бізнес-школу GBSB в один з найбільш стійких університетів Барселони та Європи

У Глобальній бізнес-школі GBSB ми визнаємо прагнення всіх людей та нагальність турботи про нашу тендітну планету. Ми навчаємо студентів розробляти методи ведення бізнесу, які відповідають сталому баченню, роблячи добро для суспільства, роблячи добро для компанії, отримуючи прибуток від інших, отримуючи прибуток. Можливості для досліджень, лідерства та адвокації допомагають студентам Глобальної бізнес-школи GBSB пов’язати свою бізнес-освіту з проблемами реального світу. Наш університет пропонує студентам багато способів дізнатися про та сталого розвитку. Ось лише кілька прикладів:

 • Інноваційні курси, такі як Глобальна екологічна наука та Етичні виміри міжнародного бізнесу
 • Наставництво з біологами, екологічними активістами з Іспанії та Європи та місцевими лідерами
 • Можливості спільних навчальних програм, такі як тематична стаття на кампусі, заходи з переробки та конференції з відновлюваної енергії

Наше завдання

GBSB GLOBALmission

GBSB Global Business School підтримує та пропагує інтернаціоналізм у навчальній програмі, сервісі та навчальній програмі нашої бізнес-школи. Ми прагнемо бути глобально конкурентоспроможними та глобально актуальними та навчаємо наших студентів ставати громадянами світу, які мислять глобально, діючи на місцях. Ми віримо, що глобальна бізнес-школа GBSB відіграватиме важливу роль у майбутньому бізнес-спільноті та у вирішенні найважливіших глобальних викликів сьогодення, включаючи освіту етичних та відповідальних лідерів бізнесу, екологічну стійкість, глобальне потепління та фінансову та економічну стабільність різних країн у світ. Цілі глобального регіонознавства в навчальній програмі нашої бізнес-школи - допомогти підвищити обізнаність учнів про зростаючу взаємозалежність світу та виховувати в учнів повагу до різноманітності світової спільноти.

GBSB Global Business School цінує усвідомлення взаємозалежності націй і людей, а також прихильність до рівності, що вимагає різноманітності та справедливості між усіма людьми, групами та ідеями. Як центр передового досвіду для бізнес-освіти, GBSB Global Business School просуває найвищі стандарти управління бізнесом, адміністрацією, безпекою та захистом навколишнього середовища, а також забезпечує механізм міжнародного обміну та передачі знань. Зокрема, наша бізнес-школа:

 • Готує студентів до лідерства в широкому спектрі професій, пов'язаних з бізнесом
 • Забезпечує студентам магістерських та магістерських умов середовище, в якому зосереджено всі аспекти навчання - знання, розуміння, навички, поведінку, цінності та ставлення
 • Приймає виклики та можливості, які стоять перед нами та розуміє, що Глобальна бізнес-школа GBSB повинна постійно змінюватися, адаптуватися та зростати, щоб задовольнити потреби швидко розвивається глобального бізнесу

137151_137144_logo.jpg

GBSB Global Business School удостоєний глобальної акредитації бізнесу від ACBSP

Ми з гордістю поділимося з вами тим, що 28 травня 2020 року Рада з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) присудила GBSB Global глобальну акредитацію бізнесу за своїми бізнес-програмами. GBSB Global Business School має честь і гордість бути частиною спільноти установ, що надають провідну бізнес-освіту у всьому світі.

ACBSP - це провідна асоціація з акредитації бізнес-освіти та одне з найвідоміших імен у бізнес-вищій освіті у всьому світі - в даний час вона акредитує бізнес-програми на майже 1200 кампусах у 63 країнах та відома тим, що має найвищі стандарти акредитації.

Акредитація ACBSP оцінює аспекти лідерства, стратегічного планування, стосунків із зацікавленими сторонами, якість академічних програм, атестації викладачів та освітню підтримку. Акредитація ACBSP засвідчує, що процеси викладання та навчання в рамках бізнес-програм, пропонованих через GBSB Global Business School, відповідають освітнім стандартам, встановленим ACBSP.

Переваги з акредитації ACBSP для потенційних студентів

Акредитація від ACBSP служить свідченням для всіх потенційних студентів, які бажають подати заявку на навчання в Глобальну бізнес-школу GBSB. Завдяки цьому всі потенційні студенти GBSB Global можуть бути впевнені, що сама школа та всі її навчальні програми були ретельно розглянуті та оцінені за різними категоріями.

Визнано, що GBSB Global надає своїм студентам висококваліфікований викладач , потужну навчальну програму та різні освітні партнерські стосунки з іншими установами. Також було оцінено, що GBSB Global має потужну систему підтримки освіти протягом тривалості бізнес-досліджень і після закінчення навчання.

Переваги з акредитації ACBSP для глобальних студентів та випускників GBSB

 • Простіший переказ кредиту: акредитація ACBSP полегшує процес передачі зароблених кредитів. Оскільки ці кредити частіше приймаються іншими установами, студентам та випускникам ГБСБ у світі простіше, аби здобути вищу освіту або інші курси, простіше передати їх згодом.
 • Можливості зайнятості: стандарти акредитації ACBSP є дуже цінними для роботодавців, ліцензійних органів та регуляторних органів. Навчання в GBSB Global відкриває двері новин та професійні можливості у всьому світі. Закінчивши і отримавши ступінь ділового рівня в установі, затвердженій ACBSP, це полегшує пошук роботи після завершення навчання.
 • Членство та зв’язок: визнані ACBSP бізнес-школи є частиною глобальної освітньої мережі. Ця мережа надає студентам та випускникам GBSB Global доступ до різноманітних програм дослідження та обміну, а також можливості збагачення культури.

Розташування

Барселона

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

08011 Барселона, Каталонія, Іспанія

Мадрид

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія