Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Женевської бізнес-школи!

Женевська бізнес-школа є провідним закладом, який забезпечує передову освіту з питань швейцарської якості. Наші програми викладаються виключно англійською мовою, а наші кампуси розташовані у великих європейських містах, таких як Женева та Барселона.

Наша інноваційна методологія означає, що студенти навчаються в невеликих і цілеспрямованих аудиторіях за допомогою ретельно підібраних факультетів, кожен з яких є професіоналами вищого рівня, присвяченим керівництву їм у дорозі, щоб стати майбутніми бізнес-лідерами.

Женевська бізнес-школа пропонує різноманітні бакалаврські, магістерські та докторські програми на кампусах у Женеві, Барселоні та Мадриді.

Студенти можуть вибрати спеціалізацію на одній з наших багатьох спеціальностей, таких як міжнародні відносини, спортивний менеджмент, цифровий маркетинг, підприємництво та міжнародні фінанси.


Кампуси Женевської бізнес-школи стратегічно розташовані на найбільш мультикультурних та динамічних містах Європи.
Наш кампус Барселони розташований в одному з найпрестижніших мікрорайонів прямо в самому центрі міста. Кампус поєднує класичну архітектуру Барселони з сучасними зручностями. Включаючи елегантну терасу, щоб насолодитися вічним сонячним світлом, яке може запропонувати Барселона.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Geneva Business School Barcelona Campus

Магістр наук у галузі фінансів (MScF) з фахом "Міжнародні фінанси" призначений для виклику та розвитку вашого розуміння глобальних фінансів шляхом суворого навчання в кон ... [+]

Магістр наук у галузі фінансів (MScF) з фахом "Міжнародні фінанси" призначений для виклику та розвитку вашого розуміння глобальних фінансів шляхом суворого навчання в концептуальних, аналітичних та емпіричних тонкощах сучасних міжнародних фінансів та інвестицій. Студенти зрозуміють макроекономічні сили, які формують сьогоднішній світ, як оцінювати ризики та реагувати на нові фінансові та інвестиційні проблеми.... [-]

Іспанія Барселона
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Rethinking Education

Let our students tell you!

Life at our Barcelona Campus

We love supporting our students!

Student Life

Location address
Geneva Business School Barcelona Campus,
Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.

Barcelona, Каталонія, 08007 ES
Social Media