Fundesem Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа в Національному Топ-10

"Ви можете досягти 50-річної відмітки, якщо ви успішно прожили ці 50 років".

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Витоки Fundesem походять ще в 1965 році, коли школа була створена для задоволення попиту на нове покоління професіоналів. З тих пір і до цих пір ми відстояли цінність зусиль та вимоги до досконалості як ключових пунктів для досягнення відчутних результатів.

Підготувавши більше 63 000 професіоналів на керівних посадах разом із нашим постійним потенціалом для інновацій та вдосконалення, ми поставили нас у першу десятку національного списку бізнес-шкіл.

Непереборне покликання служіння суспільству

Наша бізнес-школа - FBS - є частиною некомерційної фундації, яка включає в себе понад 260 підприємств, що працюють у напрямку нагородження найкращою практикою у створенні робочих місць.

Ми співпрацюємо з тренінгами з працевлаштування та мережевими заходами, щоб щорічно покращити перспективи зайнятості понад 1200 учасників на цих заходах.

Ми також організовуємо та спонсоруємо різноманітні спортивні заходи, такі як жіноча раса та школа Fundesem Basket, яка має безкоштовну підготовку та участь у командах у соціально незахищених районах нашого міста.

Високо цінують спорт і діти

Розташування

Аліканте

Address
FBS Business School
Deportistas Hermanos Torres, 17, 03016 Alicante

Аліканте, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія