Прочитайте офіційний опис

Школа в Національному Топ-10

"Ви можете досягти 50-річної відмітки, якщо ви успішно прожили ці 50 років".

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Витоки Fundesem походять ще в 1965 році, коли школа була створена для задоволення попиту на нове покоління професіоналів. З тих пір і до цих пір ми відстояли цінність зусиль та вимоги до досконалості як ключових пунктів для досягнення відчутних результатів.

Підготувавши більше 63 000 професіоналів на керівних посадах разом із нашим постійним потенціалом для інновацій та вдосконалення, ми поставили нас у першу десятку національного списку бізнес-шкіл.

Непереборне покликання служіння суспільству

Наша бізнес-школа - FBS - є частиною некомерційної фундації, яка включає в себе понад 260 підприємств, що працюють у напрямку нагородження найкращою практикою у створенні робочих місць.

Ми співпрацюємо з тренінгами з працевлаштування та мережевими заходами, щоб щорічно покращити перспективи зайнятості понад 1200 учасників на цих заходах.

Ми також організовуємо та спонсоруємо різноманітні спортивні заходи, такі як жіноча раса та школа Fundesem Basket, яка має безкоштовну підготовку та участь у командах у соціально незахищених районах нашого міста.

Високо цінують спорт і діти

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • Spanish (Spain)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Fundesem Business School

Майстер юридичної практики для юристів (MJA) готує і навчається стати професійним експертом у юридичній професії. За допомогою професійних експертів та методології справи ... [+]

Ступінь магістра призначена для професіоналів, які хочуть бути найкращими юристами. Достатньо не тільки знання в законах.

Майстер юридичної практики для юристів (MJA) готує і навчається стати професійним експертом у юридичній професії. За допомогою професійних експертів та методології справи набуваються знання, навички та вміння, необхідні для практики адвокатури.

Ступінь магістра складається з професорів, які мають великий досвід роботи в цій професії і є частиною кращих фірм і юридичних фірм.... [-]

Іспанія Аліканте
інформація
іспанська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fundesem Business School

Майстер з маркетингу та цифрової комунікаційної стратегії (MMDI) є одним з перших майстрів цієї спеціальності, яка перебувала в Іспанії. Понад 600 студентів пройшли наші ... [+]

Один з найпрестижніших майстрів Іспанії

Магістр з маркетингу та стратегії цифрових комунікацій (MMDI) є одним з перших магістрів у цій спеціальності, який був у Іспанії. Через наші аудиторії пройшло понад 600 студентів, які зараз займають відповідальні посади в компаніях.

Що робить Fundesem MMDI відмінним від інших подібних програм, це наступне:

Постійне оновлення навчальних планів та факультетського монастиря. Цей Майстер більше, ніж будь-який інший, вимагає постійного контакту з реальністю компаній.Дуже висока працездатність. Майже 100% студентів ММДІ знаходять роботу після закінчення навчання. Є акції, на яких 100% можливостей працевлаштування було досягнуто після прийняття цієї провідної програми на ринку.Високий рівень предметів. Різниця між майстром і курсом полягає саме в тому, що вона зможе глибоко проаналізувати кожен з інструментів і предметів.Безперервне навчання У Fundesem ми усвідомлюємо, що ця область знань постійно розвивається, тому ми надаємо випускникам MMDI постійну підготовку (яку ми називаємо пост-майстром) для оновлення та переробки нових тенденцій, що виникають у цій дисципліні. Ці класи безкоштовні та ексклюзивні для студентів MMDI.Багато заходів поза класом. Це дозволяє більш глибоке розуміння предметів.І бачення компанії в цілому. Що робить студенти MMDI Fundesem не тільки фахівцями у цифровому середовищі, але й здатні бачити компанію в цілому.... [-]
Іспанія Аліканте
інформація
іспанська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fundesem Business School

Магістр податкових консультацій (MAFE) надає технічні знання та навички, необхідні для практики професії адвоката або податкового консультанта. ... [+]

Кваліфікація заснована на вимозі, строгості та практиці

Магістр податкових консультацій (MAFE) надає технічні знання та навички, необхідні для практики професії адвоката або податкового консультанта.

По закінченні магістратури студент буде повністю навчений розвивати свою професійну роботу у сфері консультування великих та середніх компаній, у спеціалізованих фірмах у ділових та податкових сферах або в консалтингових або аудиторських компаніях.... [-]

Іспанія Аліканте
інформація
іспанська
Кампус
Детальніше англійською мовою

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS