Прочитайте офіційний опис

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) присвячена відстань і наявність освіти.

Fundacion Universitaria Iberoamericana (Іберо-американського університету фонд - FUNIBER) використовує в якості основи два світи університету і навчання.


Метою FUNIBER є віщати і ділитися знаннями з іспанського Іберо-американського народу. З моменту свого заснування в 1997 році в Барселоні, Іспанія, FUNIBER постійно зростає, щоб стати академічної та професійної мережі по двадцяти п'яти країн.

FUNIBER є науково-слідче установа університету, яка пов'язує професійних університетів і інститутів пропонувати глобального освіти, яке поважає місцевої самобутності. три основних оперативних осей FUNIBER є:

- Сприяти створенню міжуніверситетських програм (програм між університетами). FUNIBER просуває програми, які дозволяють доступ до подвійною назвою вчених ступенів. Дослідження призначені для майстрів, але є післяступеневому програми, інтегровані серед них. З одного боку, Дипломи, спеціалізацій та курсів підвищення кваліфікації, серед інших, які мають більш короткий термін. З іншого боку, в класі на основі досліджень для докторського ступеня.


- Для підтримки розвитку та діяльності міжнародних проектів співпраці. FUNIBER сприяє співробітництву і економічному розвитку, тому вона працює в галузі підготовки кадрів та бере участь у розвитку співпраці в області розвитку і з цілою низкою установ, які працюють над проектами розвитку та / або міжнародного співробітництва.


- Рішення на замовлення освіти та управління знаннями для підприємств і установ. З одного боку, FUNIBER розвивається і працює з підприємствами, корпораціями та бізнес-груп в консультативну роль орієнтована на покоління замовних освітніх програм. З іншого боку, FUNIBER надає консультації в процеси управління знаннями, сприяючи інновації та рішення, які йдуть від моделі управління стратегічного знань для систем на основі ТЕП знань Корпоративні портали.

Зростає і глобальну присутність FUNIBER пов'язано з навчальної моделлю, яка сприяє співробітництву і взаємодії між народами збагачувати освіту людей. Ця модель є результатом більш ніж восьми років досвіду викладання FUNIBER відстань випускниця напів-які відвідують і не відвідують віртуальних міжнародних проектів співпраці та освіти з підприємством. Це гарантує, що модель поставки ефективних результатів по відношенню до викладацьким інвестицій передбачається проти повернення в формуванні знань і особистого і організаційного навчання. Все це тому, що виховна модель FUNIBER гарантує високу якість глобального освіти.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Магістр проектів архітектури та урбанізму орієнтований на професіоналів, зацікавлених брати участь, інтегруючи команди розробки, адміністрування та управління проектами п ... [+]

В даний час область проектів відіграє важливу роль у професійному розвитку керівників найрізноманітніших професій, оскільки всі вони з різною популярністю беруть участь у розробці та реалізації проекту. Область архітектури та урбанізму в цілому, безперечно, є тією, яка історично мала найбільший розвиток та застосування з моменту власної концепції, з цієї причини необхідність розробити програму, яка відповідає сучасним професійним вимогам, спеціалізованих на містобудівних проектах. Завдяки цьому, магістр з розробки проектів архітектури та урбанізму побудований за інноваційною схемою навчання для даного району, оскільки він не лише подорожує паралельно трьом класичним напрямкам світу проектів, таким як: Дизайн, управління та керівництво , але це також робить це в поперечному сенсі з п'ятьма відповідними тематичними осями області: - Аналіз та теорія архітектури та урбанізму. - Методична розробка проектів. - Впровадження та управління проектами. - Технології, застосовані до проектів архітектури та урбанізму. - Проекти довкілля в архітектурі та урбанізмі. - Дозволити таким чином вузькоспеціалізовану підготовку в цій галузі з усіх необхідних підходів для правильної приватної професійної діяльності в приватній сфері та / або в державних сферах. Нарешті, важливо підкреслити, що перекриття 5 згаданих тематичних осей із трьома класичними напрямками Проекту та поєднанням теорії та практики негайного застосування складають навчальну програму, орієнтовану на зміцнення потенціалу, навичок та знань для - розробки проекту; - Керуйте своєю проекцією від посвячення до посмертної рефлексії; та, - спрямувати всі індивідуальні та колективні людські та технічні ресурси на цілі проекту та інтереси тих, кого це стосується. Тривалість, кредитна структура та ступінь Орієнтовна тривалість магістерської програми з проектів архітектури та урбанізму становить 900 годин... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
Заочне навчання
21 - 2 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Магістр профілактики професійних ризиків стає оптимальним інструментом для розвитку тренінгу з безпеки та гігієни здоров’я високого рівня, завдяки накопиченому досвіду та ... [+]

Безперечно, що кожна трудова діяльність несе ризик для працівників. Ця реальність породила нову потребу в бізнесі, яка вимагає виконання набору конкретних зобов'язань, які стають все більш жорсткими з боку підприємців.

Ці зобов'язання ґрунтуються на наборі специфічних норм і правил, які починаються від агентства на найвищому рівні та поступово включаються в кожну з країн, поступово підлаштовуючись до місцевого рівня.... [-]

Іспанія Барселона
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
1 - 2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Магістерська програма з фізичної активності: Управління тренінгами та спортом спрямована на всіх тих фахівців, які прагнуть поглибити свої знання з практики та спрямовано ... [+]

Фізичні навантаження є дуже важливим фактором підтримки якості життя та здоров’я людей на різних стадіях життя. Тим більше, якщо вважати, що він може служити як для профілактики, так і для лікування захворювань, пов’язаних із малорухливим способом життя.

Щоб практика фізичних навантажень була справді корисним інструментом, слід враховувати великий дефіцит у специфічній підготовці спортивних тренерів та спортивного менеджменту, щоб досягти відчутних змін у тренерах, установах та установах, які забезпечують це обслуговування та таким чином досягти бажаного стану здоров'я та добробуту професіоналом у цій галузі.... [-]

Іспанія Барселона
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
6 - 24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

FUNIBER
Address
FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29
08005 Барселона, Каталонія, Іспанія
Веб-сайт
Телефон
+34 902 11 47 99