Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) присвячена відстань і наявність освіти.

Fundacion Universitaria Iberoamericana (Іберо-американського університету фонд - FUNIBER) використовує в якості основи два світи університету і навчання.


Метою FUNIBER є віщати і ділитися знаннями з іспанського Іберо-американського народу. З моменту свого заснування в 1997 році в Барселоні, Іспанія, FUNIBER постійно зростає, щоб стати академічної та професійної мережі по двадцяти п'яти країн.

FUNIBER є науково-слідче установа університету, яка пов'язує професійних університетів і інститутів пропонувати глобального освіти, яке поважає місцевої самобутності. три основних оперативних осей FUNIBER є:

- Сприяти створенню міжуніверситетських програм (програм між університетами). FUNIBER просуває програми, які дозволяють доступ до подвійною назвою вчених ступенів. Дослідження призначені для майстрів, але є післяступеневому програми, інтегровані серед них. З одного боку, Дипломи, спеціалізацій та курсів підвищення кваліфікації, серед інших, які мають більш короткий термін. З іншого боку, в класі на основі досліджень для докторського ступеня.


- Для підтримки розвитку та діяльності міжнародних проектів співпраці. FUNIBER сприяє співробітництву і економічному розвитку, тому вона працює в галузі підготовки кадрів та бере участь у розвитку співпраці в області розвитку і з цілою низкою установ, які працюють над проектами розвитку та / або міжнародного співробітництва.


- Рішення на замовлення освіти та управління знаннями для підприємств і установ. З одного боку, FUNIBER розвивається і працює з підприємствами, корпораціями та бізнес-груп в консультативну роль орієнтована на покоління замовних освітніх програм. З іншого боку, FUNIBER надає консультації в процеси управління знаннями, сприяючи інновації та рішення, які йдуть від моделі управління стратегічного знань для систем на основі ТЕП знань Корпоративні портали.

Зростає і глобальну присутність FUNIBER пов'язано з навчальної моделлю, яка сприяє співробітництву і взаємодії між народами збагачувати освіту людей. Ця модель є результатом більш ніж восьми років досвіду викладання FUNIBER відстань випускниця напів-які відвідують і не відвідують віртуальних міжнародних проектів співпраці та освіти з підприємством. Це гарантує, що модель поставки ефективних результатів по відношенню до викладацьким інвестицій передбачається проти повернення в формуванні знань і особистого і організаційного навчання. Все це тому, що виховна модель FUNIBER гарантує високу якість глобального освіти.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд PhD » Перегляд MA » Перегляд MSc » Перегляд Masters » Перегляд Аспірантури » Перегляд Master »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

магістра в галузі фізичної активності: підготовки і спорту управління

Онлайн навчання Заочна та вечірня форма 6 - 24 місяця Відкритий конкурс Іспанія Barcelona

Магістерська програма у фізичній активності: культури і спорту управління призначений для всіх професіоналів, які прагнуть поглибити свої знання про практику і ... [+]

Магістр фізичної активності та спорту підготовки управлінських кадрів

&nbsp

Фізична активність є важливим фактором для підтримки якості життя і здоров'я людей на різних етапах життя. Більше того, якщо врахувати, що може служити як профілактика і лікування захворювань, пов'язаних з бездіяльністю.

Для фізичної активності є дуже корисним інструментом, треба взяти до уваги великий дефіцит у спеціальну підготовку для спортивних тренерів та спортивного менеджменту, для досягнення відчутних змін в тренери, установ і закладів, які надають таку служби і тим самим домогтися бажаного стану здоров'я та добробуту, професіонал в цій області. ... [-]


ступінь магістра в галузі архітектури та міської дизайн-проекти

Онлайн навчання Заочна та вечірня форма 21 - 2 місяця September 2018 Іспанія Barcelona

Через це Магістр проекту розвитку архітектури та планування, проводиться під інноваційну програму навчання, для області, бо не тільки продовжується ... [+]

Майстри архітектури та міського проекти

&nbsp

Площа забудови тепер зайняв важливу роль у професійному розвитку керівників найрізноманітніших професій, для всіх зацікавлених сторін, з різними роль в розробці і реалізації проекту. Галузі архітектури та містобудування в цілому ніяких сумнівів в тому, що подальший розвиток і впровадження історично була з самого зачаття, тому необхідно розробити програму, яка відповідає сучасним професійним вимогам, що спеціалізується на містобудівних та архітектурних проектів. ... [-]


ступінь магістра профілактики професійних ризиків

Онлайн навчання Заочна та вечірня форма 1 - 2 років Відкритий конкурс Іспанія Barcelona

Саме тут майстер гігієни і безпеки праці стає ідеальним інструментом для розробки навчання техніці безпеки ... [+]

Майстер в гігієні та безпеки праці

&nbsp

Безумовно, будь-яка трудова діяльність передбачає ризик для працівників. Ця реальність створила нову потреба бізнесу, який вимагає дотримання конкретних зобов'язань, про все більш жорсткі з боку роботодавців. Такі зобов'язання на основі набору правил і конкретних положень, які відходять від тіла на найвищому рівні і поступово включення кожної з країн, поступово пристосовуючись до місцевому рівні. ... [-]


Відео

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

Для зв'язку

FUNIBER

Адреса, рядок 1 FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29
08005 Barcelona, Catalonia, Іспанія
Веб-сайт http://www.funiber.org/
Телефон +34 902 11 47 99