FUNDESEM Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починаючи з 1965 року, у навчанні був і залишається бути одним з основних стовпів, що підтримують саму суть Fundesem Business School (FBS). Тісні зв'язки, які ми маємо з бізнес-світі дозволяють нам довести найактуальнішу бачення, адаптований до вимог ринку, до наших освітнім програмам. Без сумніву, поєднання цих ключових факторів ставить нас у привілейоване становище, яке дозволяє запропонувати студентам реальну вартість преміум для вивчення в FBS. У FBS ви гравець, а не просто глядачем у процесі навчання. Ми дистанціюємося від виключно теоретичної підготовки (хоча, в деяких випадках, немає нічого корисніше, ніж хороша теорія), тому що ми вважаємо, що теорія повинна супроводжуватися практичними додатками, або до, або після здачі його вперед. Залежно від типу матеріалу, в кожній сесії програми FBS ви обговоріть тематичні дослідження, робити вправи в застосуванні знань, нинішні, захищати або участь у діяльності, пов'язаній з іншими практичні методи і таким чином, класи користь постійної участі.

Наша місія Внести внесок у поліпшення управління компанії на розумінні того, що він є одним з найважливіших елементів конкурентоспроможності компанії, незалежно від галузі та розміру. Ми орієнтовані на навчання, орієнтованої на дії, як для досвідчених менеджерів (через In-компанії та виконавчих програм) і майбутніх фахівців (через аспірантура Владик). Ми включаємо компанії соціальної та етичної відповідальності, разом з самими передовими інструментами управління, для того, щоб конкурувати в глобальній і мульти-культурному середовищі.

  1. Закрити Відносини з бізнесом ФБС народилася з ініціативи прийняті невеликою групою бізнесменів. В даний час існує більше 250 компаній, які включають фонд. Це тісний взаємозв'язок зі світом бізнесу дозволяє нам пропонувати програми, адаптовані до реальних потреб бізнес-організацій та для досягнення високого рівня можливостей для працевлаштування наших студентів.
  2. Практична методика ФБС мета, що студенти "знають, як зробити". Наші програми слідують інтерактивна методика з негайного застосування, що дізнався. Студенти стикаються з ситуаціями, схожі на реалії ринку, використовуючи ділові ігри, і застосовувати те, що вони дізналися. Освітня фокусу дозволяє розвиток навичок управління та управління змінами.
  3. Досвідчений викладацький склад Наше вчення команда включає в себе більше 250 працюючих фахівців, які поділяють їх час між їх кар'єри в усіх сферах управління компанією і їх вчення. Тісний взаємозв'язок встановлена ​​між FBS вчителів та їх учнів створює ідеальну атмосферу для розвитку нашої участі методології та її безпосереднього застосування.

  4. Прихильність послуг ФБС є бізнес-школа прагне до як особистого та професійного розвитку студентів. Ця відповідальність виражається в послугах, які ми пропонуємо, що охоплює всі аспекти, пов'язані з вашою професійною підготовки і благополуччя:

Банк вакансій

Стажування програма Ласкаво просимо на іноземних студентів Програми обміну

  1. полікультурному середовищі У FBS, ми робимо все можливе, щоб ви відчували себе як вдома. Ми вважаємо, що дружній атмосфері є сприятливим для обміну досвідом і знаннями. Ми пропонуємо вам плюралістичного простір, де формальне навчання з діалогом між фахівцями з різних компаній і країн легко зібратися разом, щоб поділитися звичаї, стиль управління і способи ведення бізнесу
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • Spanish (Spain)

Переглянути магістерські програми » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд Річні програми MBA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстра в цифровий маркетинг (MMDI)

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 400 часів April 2019 Іспанія Alicante

Сьогодні ніхто не сумнівається в тому, що вплив справив на бізнес в цілому і маркетингу зокрема розвитком Інтернету та цифрового світу. [+]

Отримати підготовку з кращими професіоналами на національному рівні цифрового маркетингу

ЦІЛІ

Студенти, які проходять майстер зможе: - Отримати уявлення про світ онлайн та інтернет-маркетингу.

Освоєння концепції і ключовий навчання цифрові інструменти для розгортання на підприємстві. Розробка і визначити різні стратегії і тактики маркетингу та онлайн знати, як вибрати правильне поєднання для просування веб-сайту і досягнення поставлених цілей. Створити власний План Інтернет-маркетинг: цілі, стратегії, плани, оперативні вимірювання ROI. Майстер інструменти, які дозволяють оптимальне управління соціальних мережах та інтернет-спільнотах. Ведучий інтернет-спільнот, створювати розмови і зробити ці взаємодії призвести до ROI. Успішно управляти відстеження та моніторингу стану компанії в онлайн всесвіту (бренд-менеджмент, вимірювання показників веб ставлення бізнес, зв'язки і репутація). Створення, розробка та привести бізнес-проектів і групами людей в цифровому світі. МЕТОДОЛОГІЯ ... [-]

Відео

It goes quick but It is forever: An MBA in our lives