FDModa - LCI Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша спадщина "FASHION з 1928"

З 1928 року Escola Покращений де Disseny Felicidad дуче прийняв гордість в підготовці нового покоління фахівців щороку, використовуючи інноваційний, творчий і авангардний метод завдяки нашим людям на основі викладацького складу, які є експертами в ринку, як в останні тенденції і новітні технологічні досягнення. За всі ці роки, ми створили цінним і люди зосереджені освітній проект, який відображається в визнання фахівців, які вивчали в нашій школі, відомій завдяки своїй, їх цілісності і їх широким кругозором.

Під час обох своїх аспірантури та магістратури, наші студенти доповнюють свої класи і з досвідом роботи. Студенти роблять офіційний ступінь можете попросити зробити обміни люб'язність програмі обміну в Eramus. Крім класі, ми вітаємо їх участь в національних та міжнародних змаганнях і їх співпрацю в усіх типах проектів.

Наші студенти є унікальними, і наша мета не що інше, щоб допомогти їм знайти свій власний спосіб вираження так і за межами наших кордонів.

І ми розуміємо, що дизайн є способом життя. Дизайн це мистецтво, творчість, талант. Ми запрошуємо Вас приїхати і вчитися у нас.

ФІЛОСОФІЯ

Наша мета полягає в інше, щоб направити можливості, прагнення і талант кожного з наших студентів, щоб вони могли навчатися як відмінні професіонали, студенти не повинні тільки самовідданість, ентузіазм і зусилля для того, щоб зайняти ключові позиції в дизайнерських фірм.

Наш коледж є центром створення і експериментів в безперервного зростання, що відповідає високу якість управління. Ми постійно працюємо над нашим навчальних курсів, використовуючи наші програми, з метою розвитку творчого і гуманітарного потенціалу кожного з наших студентів, щоб вони могли взяти на себе проблеми і потреби ринку.

Для досягнення нашої мети, в центрі нашої уваги є професійний та особистий розвиток усіх наших студентів, з метою, щоб бути корисним для людей і суспільства. Ми припускаємо, прихильність, щоб допомогти змінити нашу основну позицію і поліпшити соціальні цінності, які не є відповідно до необхідності підтримки нашої стійкості planet's і навколишнього середовища.

Наші переваги

FDModa - LCI Барселона, лідер в галузі дизайну моди освіти Навчання поза всяким порівняння

Школа пропонує широкий спектр програм в галузі дизайну моди і моди маркетингу: ступеня бакалавра, майстра і аспірантів, літніх курсів і спеціалізованих курсів. Більшість наших програм пропонуються іспанською мовою, вибір програм пропонується французькою та англійською мовами. Практичні освітні проекти, які відображають професійні реалії і призводять до міжнародно-визнаних дипломів. Захоплені, присвячені вчителя з солідним досвідом у робочій силі. Комбінація навчальні програми роботи /. Можливості для студентів до участі в регіональних, національних і міжнародних конкурсів. Наші студенти регулярно беруть участь і посідають призові місця на престижних міжнародних конкурсах, таких як нагороди Hempel. Стажування з найбільш інноваційних компаній. Загальна освіта - у всіх програмах - заохочення екологічно свідомих практики. Інтеграція підприємницьких концепцій у всіх програмах.

Унікальна середу. Наш двір: Центр Барселона. Держава-оф-арт-обладнання. Наші норми: ті, на ринку!

У 10 Основні принципи нашої академічного проекту7 FDModa - LCI Барселона пропонує повчальну освіту в інклюзивної середовищі, що дозволяє його студентам отримати бажаний диплом, а також набувати і розвивати наступне:

Здатність освоювати нові галузі, пов'язані з інформаційними технологіями. Компетенції, які полегшують професійної мобільності. Навички, застосовні в нинішніх умовах глобалізації ринку і миттєвих комунікацій управління. Уміння працювати з міждисциплінарної команди. Лідерство і підприємництво. Ставлення, яке відображає відповідальний громадянин, повага до інших, і строгість при будь-яких обставин. Властиве значення для продовження освіти. Усвідомлення відповідальних звичок, які сприяють гарне здоров'я для самого себе і для інших. Природний імпульс для захисту довкілля та адвоката в інтересах сталого розвитку.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Masters » Перегляд Післядипломні сертифікати » Перегляд курс » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр аксесуарів та модних аксесуарів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 семестри September 2018 Іспанія Барселона

Навчальна програма охоплює весь процес створення колекції, заснованої на креативної концепції до розробки бізнес-плану, який підтримує життєздатність нього. [+]

Мова навчання: іспанська

Боротьба за розширення ринку великих брендів, що визначають необхідність для компаній, щоб запропонувати і розширювати асортимент продукції і послуг з новими лініями одягу і аксесуарів.

Ins стали основою економіки моди. Ви не аксесуар, вони є елементами, які визначають зовнішній вигляд і індивідуальність далеко за одягом. Модні аксесуари є продуктом, який найкращим чином передає стиль і також є одним з основних інструментів, який найкращим чином визначає концептуальні, що засвідчують особу і бренд естетику. ... [-]


Магістр стиль в моді, рекламі та ЗМІ

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 семестри September 2018 Іспанія Барселона

Майстер в моді Styling, Реклама і Радіомовлення націлений на підготовку фахівців в моді стиль, з особливим акцентом на ролі арт-директора в обох модних передовиць для журналів, таких як реклама, подіумах і виставкових залах, а також прямий укладка в аудіовізуальної продукції (кіно, ТБ, розваги тощо.), де є офіційний характерів костюма і характеристика. [+]

Мова навчання: іспанська

В епоху, коли ідеї передав через образи, роль стиліста взяла на себе провідну роль в якості стратегічного інструменту для оптимального управління зображення, яке ви хочете передати. І образ, який ідентифікує модний бренд залежить не тільки дизайнери, але і, що більш, відповідальність за стилістів і арт-директорів.

Стиліст є ключовим для забезпечення успіху продукту на ринку, запуск поточних і різні візуальні пропозиції. Стиліст як "перекладача моди» присутній у розвитку модних колекцій у постановці паради, салонах в організації, планування показів мод і подій, а також все більш частки повідомлення, що стосується реклами, стимулювання продажу або продажу. ... [-]


Офіційний майстер створення і розробки цифрових проектів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Іспанія Барселона

Основна мета майстер у створенні і розвитку цифрових проектів, щоб запропонувати підвищення кваліфікації та спеціалізований характер, що буде готувати студентів на конкурсній основі надавати інноваційні рішення та нові ринкові пропозиції на ринок, що з технологічної точки зору Вона експоненціально активний і швидко розвивається. [+]

Майстер в цифровий створення і розвиток проектів

Основна мета майстер у створенні і розвитку цифрових проектів, щоб запропонувати підвищення кваліфікації та спеціалізований характер, що буде готувати студентів на конкурсній основі надавати інноваційні рішення та нові ринкові пропозиції на ринок, що з технологічної точки зору Вона експоненціально активний і швидко розвивається.... [-]


Ступінь магістра в галузі ділового адміністрування та управління моди

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 семестр September 2018 Іспанія Барселона

Магістра в галузі управління та бізнесу моди підтримується обширною викладацької роботи в галузі моди, який має Школи дизайну Felicidad дуче - LCI Барселоні, і Компанія на міжнародному рівні, факультет економіки та Университет Барселони, що з яким він працював в тісній співпраці на розробку програм, тим самим забезпечуючи навчальний структурований план і глобально визнану кваліфікацію. [+]

Мова навчання: іспанська

Магістра в галузі управління та бізнесу моди підтримується обширною викладацької роботи в галузі моди, який має Школи дизайну Felicidad дуче - LCI Барселоні, і Компанія на міжнародному рівні, факультет економіки та Университет Барселони, що з яким він працював в тісній співпраці на розробку програм, тим самим забезпечуючи навчальний структурований план і глобально визнану кваліфікацію. ... [-]


Для зв'язку
Поштова адреса
Guillem Tell, 47
08006 ES
Адреса місце знаходження
Guillem Tell, 47
Barcelona, 08006 ES