EU Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EU Business School

Заснована в 1973 році, EU Business School (ЄС) - це міжнародна професійна акредитована висококласна бізнес-школа з кампусами в Барселоні, Женеві, Монтре та Мюнхені. Ми пропонуємо невеликі, динамічні заняття англійською мовою, з найкращими навчальними програмами Північної Америки та Європи. Наш прагматичний підхід до ділової освіти готує студентів до кар’єри у сучасному швидко розвивається та глобалізованому світі бізнесу.

116204_Capture2.PNG

ЄС пропонує фундаментальні, бакалаврські, магістерські, MBA та докторські програми, як на території кампусу, так і в Інтернеті, з діловим адмініструванням, комунікацією, управлінням туризмом, міжнародними відносинами, управлінням спортом, управління цифровими ЗМІ, міжнародним бізнесом, маркетингом, фінансами, управлінням підприємствами та управліннями людськими ресурсами, серед інших.

  • Інтернет-MBA ЄС посідає перше місце в глобальному глобальному рейтингу журналу CEO Magazine
  • Журнал China Economic Review занесений до топ-20 бізнес-шкіл
  • Шоста найкраща бізнес-школа для студенток за версією журналу Capital
  • Журнал CEO займає верхній рівень для глобальних та європейських програм MBA
  • Посідає п’яте місце у Звіті про повернення інвестицій за QS MBA для підвищення зарплат у Європі

Через нашу глобальну мережу академічних партнерів студенти можуть здобути державні дипломи на кампусах ЄС у Університеті Роемгптона в Лондоні, Університеті Дербі у Великобританії та Університеті Каталіки де Мурсії (UCAM) в Іспанії. Партнерство з Університетом Пейс у Нью-Йорку, Каліфорнійським університетом у Ріверсайді, Коледжем Фішера в Бостоні та Університетом Шинаватри в Бангкоку пропонують студентам можливість отримати другу кваліфікацію, навчаючись у різних та збагачуючих умовах. Програми Групи ЄС акредитовані Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) та Міжнародною асамблеєю колегіальної бізнес-освіти (IACBE), визнаною Радою з питань акредитації вищих навчальних закладів (CHEA). Ми також проводимо Міжнародну акредитацію з якості (IQA), присуджену Асоціацією розвитку центрального та східноєвропейського менеджменту (CEEMAN). Група ЄС також акредитована EduQua, першим швейцарським знаком якості, орієнтованим на подальше навчання дорослих.

кампусів ЄС розташовані на узбережжі Середземного моря , серед швейцарських Альпи, і в економічній столиці Німеччини, пропонуючи студентам можливість жити в чотирьох різних і збагачуючи середовищ. Студенти можуть переходити між кампусами та досліджувати різноманітність Барселони, Женеви, Монтре та Мюнхена. Це дає чудову привід вивчити мову та познайомитися з різними людьми, відчуваючи нові можливості, орієнтовані на бізнес. Крім того, студенти можуть брати участь в обмінах нашими партнерами в США, Китаї, Великобританії, Іспанії, Таїланді, Малайзії, Тайвані, Мексиці, Бразилії, Казахстані, Канаді та Росії, серед інших.

116213_Capture4.PNG

Розташування

Барселона

EU Business School

Телефон
+34 932 01 81 71

Женева

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Женева, Женева, Швейцарія
Телефон
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Во, Швейцарія
Телефон
+41 21 964 84 64

Мюнхен

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 89 55029595

Швейцарія Інтернет

Address
Швейцарія Інтернет, Швейцарія