EU Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EU Business School

Заснована в 1973 році, EU Business School (EU) є міжнародною, професійно акредитованою, високопоставленою бізнес-школою з університетськими містечками в Барселоні, Женеві, Монтре та Мюнхені. Ми пропонуємо невеликі, динамічні заняття англійською мовою з найкращими навчальними програмами Північної Америки та Європи. Наш прагматичний підхід до бізнес-освіти готує студентів до кар'єри в сьогоднішньому швидко розвивається і глобалізованому діловому світі.

138233_emailbanner_15july3.png

ЄС пропонує фундамент, бакалаврські, магістерські, MBA та докторські програми, як на території кампусу, так і в Інтернеті з діловим адмініструванням, комунікаціями, управлінням туризмом, міжнародними відносинами, спортивним менеджментом, управлінням цифровими медіа, міжнародним бізнесом, маркетингом, фінансами, управлінням персоналом серед інших.

  • Інтернет-MBA в Європі зайняла перше місце в глобальному рейтингу журналу CEO Magazine
  • Входить до 20 найкращих бізнес-шкіл журналу China Economic Review
  • Шеста найкраща бізнес-школа для студенток за версією журналу Capital
  • Зайняла перше місце в глобальних та європейських програмах МВА, опублікованих журналом CEO
  • П'яте місце в QS MBA Guide повернення на інвестиційний звіт для підняття заробітної плати в Європі

Через нашу глобальну мережу академічних партнерів, студенти можуть отримати державно визнані ступені на кампусах ЄС в університеті Рохемптона в Лондоні, Університеті Дербі у Великобританії і Каталіці університету в Мурсії (UCAM) в Іспанії. Партнерство з Університетом Пейс у Нью-Йорку, Каліфорнійський університет у Ріверсайд, Фішер-коледж у Бостоні та Університет Шинавата в Бангкоку пропонують студентам можливість отримати другу кваліфікацію під час навчання у різноманітних та збагачуючих середовищах. Програми Групи ЄС акредитовані Радою з акредитації для бізнес-шкіл та програм (ACBSP) та Міжнародною Асамблеєю з колегіальної бізнес-освіти (IACBE), визнаною Радою з акредитації вищої освіти (CHEA). Ми також проводимо міжнародну акредитацію якості (IQA), що надається Асоціацією розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (CEEMAN). Група ЄС також акредитована EduQua, першим швейцарським ярликом якості, спрямованим на подальшу освіту дорослих.

Кампуси ЄС розташовані на середземноморському узбережжі, серед швейцарських Альп і в економічній столиці Німеччини, пропонуючи студентам можливість жити в чотирьох різних і збагачуючих середовищах. Студенти можуть переходити між містечками та досліджувати різноманітність Барселони, Женеви, Монтре та Мюнхена. Це є великим приводом для вивчення мови та знайомства з багатьма людьми, переживаючи нові бізнес-орієнтовані можливості. Крім того, студенти можуть брати участь у обмінах з нашими партнерськими установами в США, Китаї, Великобританії, Іспанії, Таїланді, Малайзії, Тайвані, Мексиці, Бразилії, Казахстані, Канаді та Росії.

116213_Capture4.PNG

Розташування

Барселона

EU Business School

Телефон
+34 932 01 81 71

Женева

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Женева, Женева, Швейцарія
Телефон
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Во, Швейцарія
Телефон
+41 21 964 84 64

Мюнхен

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 89 55029595

Швейцарія Інтернет

Address
Швейцарія Інтернет, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія