Euroaula Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

banner_quienes_somos_011

The Школа туризму EUROAULA Це установа, заснована в 1987 році і спеціалізується на навчанні туризму. З 1997 року, EUROAULA прикріплений до Universitat де Жирона, Проповідь ступінь в галузі туризму, подвійний ступеня в міжнародному туризму і готельного менеджменту, магістра та аспірантам. Таким чином, університет туризм дослідження повністю офіційне і визнання.

Euroaula101

Точно так же, Euroaula є центром визнана D'Ensenyament Департамент Женералітата КаталоніїДля додання вищої професійної освіти з кваліфікацією офіційно DOGC ENS / 2116/2002 / 8 липня.

Euroaula102

Ми навчальний заклад, що спеціалізується в галузі туризму професії педагогічні інновації, в EUROAULA ми навчаємо майбутніх фахівців сектор туризму з використанням теоретичних знань і реальних практичних досліджень. наша велика досвід викладання кваліфікує нас в якості лідерів в області професійної підготовки, що робить доступними для наших студентів інструменти для придбання знань, необхідних для навчання та особистісного розвитку, готуючи їх до конкуренції на ринку праці і постійно змінюється.

Крім того, ми є частиною Асоціація Européenne де Escoles d'Hotellerie і ін Туристів, Міжнародна організація, метою якої є сприяння готелів і туристичних шкіл в Європі.

Euroaula103

The UNE-EN ISO 9001 це міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи менеджменту якості навчання в Школі туризму Euroaula. Основною метою є постійне поліпшення якості навчання планувати наші програми навчання.

Таким чином, наші програми сертифіковані з 2007 року і успішно долаються щорічно огляд, проведений Бюро Верітас.

Euroaula104
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Master in Business Tourism and Events Management (MICE)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця October 2017 Іспанія Барселона

[+]

Це Цілі програми типи подій Стратегічне управління Управління логістикою Бухгалтерський облік і фінансовий менеджмент Методологія Університет Жирони Студенти [-]

Master in Digital Marketing and E-Tourism

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 9 місяця October 2017 Іспанія Барселона

[+]

Це Цілі програми Підприємець Методологія Університет Жирони Студенти [-]

Master in Hospitality & Tourist Accommodation Management

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця October 2017 Іспанія Барселона

[+]

Це Цілі програми обслуговування клієнтів Бухгалтерський облік і фінансовий менеджмент Методологія Університет Жирони Студенти [-]

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

Barcelona, 08011 ES