Estudios Superiores Abiertos de Hostelería

Введення

Прочитайте офіційний опис

Гостинність Відкрити вищої освіти (ешах) є Школа гостинності , Який пропонує приватним особам і компаніям широкий спектр онлайн-курси та аспірантуру Гостинності, громадського харчування, Кухня, Адміністрування і управління, і подія Кондитерські виробиЗа підтримки Вища Школа Hotel Sevilla, Висококваліфіковані викладачі та фахівці, що працюють в онлайн навчання, І Універсідад Сан-Хорхе, Підтримуючи дослідження Експерт і Майстер в таких областях, Управління та адміністрації, події та Енології технічний експерт.

Ешах почав свою роботу в 2007 році з ініціативи Lezama Група і Моря, ЕПокращений Відкриті студії (Grupo Сан Валеро). Ці дві установи ковані новий освітній проект, щоб забезпечити заняття в класі, що Lezama Група доставлений через школи Hotel Seville, за допомогою онлайн-методології МоряСпеціаліст Відкрити вищої освіти центр.

Наша навчальна проекту є підготовка фахівців для ефективного реагування на поточні та майбутні потреби індустрії гостинності, правильного поєднання теорії з діловою практикою і використання інтернет-методології, заснованої на нових технологіях.

У даний час 10000 студентів покладалися на навчання нашим центром, будучи індекс вище 8,9 задоволення, яке підтримує роботу факультету.

Ешах Пропонується стати орієнтиром у панорамі в індустрії гостинності інтерактивного навчання, Спираючись на досвід і консолідації SEAS, який має міжнародне визнання та акредитацію за наявності першого платформу електронного навчання затверджений Європейським Союзом в європейському проекті і Lezama Група, ресторан група в якості посилання.

Також ЕшахУ зв'язку із зростанням числа студентів, прагне відкрити Новий офіс в Мадриді. Делегація, у співпраці з великим числом фахівців, таких як вчителі і Lezama групи з новим класі семінари для доставки практична робота для підтримки онлайн навчання. З січня 2014 року в цілях продовження пропонує кращі навчання, Ешах підписавши угоду з Універсідад Сан-Хорхе схвалення для університету як ступеня деякі з досліджень фахівців і магістрів, пропонуючи визнання ECTS кредитів відповідно до навчальних годин.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Перегляд курс » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

Presentación de Escuela de Hostelería ESAH