Escuela de Negocio Empresarial Cámara de Comercio Málaga

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія школи бізнесу Навчання прихильність до потреб наших підприємців, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності компаній, розраховуючи на відмінні професіонали, які передають для наших студентів протягом усього їхнього діловий досвід і знання в навчанні.

Тому ми припускаємо, що набір значень, які визначають нашу ідентичність, задоволення реальних потреб бізнесу та робочого середовища, які представляють посилання навчання.

Значення:

  • Талант. - Методологія. - Навчання. - Працевлаштування. - Інституційна підтримка.

Талант

Ми маємо намір сприяти розвитку особистих талантів наших студентів через навчання, що дозволяє придбати навички та особисті навички, які включають розвиток їх професійного профілю та підприємництва.

Методологія

Забезпечити навчання з практичною вищої структури, сприяння в будь-який час внесок учасника, заохочуючи спільну роботу і лідерство.

Вчення

У нас є участь відомих експертів з видатним професійним досвідом поряд академічної престижу, в кожній з спеціальностей, використовуючи свій досвід і кваліфікація забезпечують навчання в залежності від ситуації на ринку праці.

Працевлаштування

Крім того, професійного вдосконалення, пріоритетом є покращення можливостей працевлаштування наших студентів, для яких ми надаємо ту ж орієнтацію служби для пошуку роботи, що розвиваються профіль і маршрутну персоналізований вставку.

Інституційна підтримка

Постійний контакт з бізнес-світі дозволяє наше навчання пропозиція відповідає потребам компаній будь-якого виробничого сектора, на додаток до послуг і підтримки організації, яка серед іншого служить для заохочення економічної активності в провінції через навчання.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр міжнародного бізнесу

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 9 місяця October 2017 Іспанія Малага

ЕКСКЛЮЗИВ МАЙСТЕР MIB включає в себе функції, які відрізняють його від традиційних майстрів міжнародного бізнесу, такі як його відкритість для обслуговування компаній (туризм, будівництво, машинобудування, охорона здоров'я тощо), включення технологічних інструментів, використання соціальних мереж, додатків конкурентних методи розвідки для інтернаціоналізації та управління підготовки дочірніх компаній і офісів за кордоном. [+]

ЕКСКЛЮЗИВ МАЙСТЕР MIB включає в себе функції, які відрізняють його від традиційних майстрів міжнародного бізнесу, такі як його відкритість для обслуговування компаній (туризм, будівництво, машинобудування, охорона здоров'я тощо), включення технологічних інструментів, використання соціальних мереж, застосування Конкурентна розвідка методи інтернаціоналізації та управління підготовки дочірніх компаній і офісів за кордоном. Це дає знання та навички, які можуть бути застосовані до будь-якого типу компанії, в будь-якій точці світу. МОЖЛИВОСТІ КАР'ЄРИ Розширити уявлення про діловому світі і зміцнити свою здатність виявляти можливості, бути в змозі продати в будь-якій точці світу. Коли студент закінчує цей майстер, він зможе реалізувати експортні та імпортні операції, розробляти майбутні проекти за кордоном розширення і прийняття стратегічних рішень на міжнародному рівні. Якщо ви шукаєте для професійного зростання, MIB забезпечує підготовку, адаптовану до нових вимог ринку, як все більше і більше компаній приймають рішення розширити на міжнародному рівні як необхідність для виживання, росту і довгострокової рентабельності. РІВЕНЬ міжнародне визнання Торгово-промислових палат, найвідоміший в якості навчальних бізнес-центрів студентів на національному та міжнародному рівні, навіть вище багатьох престижних школах. Доцента і професора Всі викладачі на MIB академічні професіонали з великим досвідом роботи в діловому світі. Класи будуть платформою для обміну знаннями, заснованої на реальних життєвих ситуаціях і досвіду. Крім теоретичної змісту ви також отримаєте багато практичних знань, які дадуть вам перевагу на випускників для такого ж назви в університетах, де більша частина навчальної програми є строго теоретичний характер. СТАЖУВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ Під час останнього триместру Вчителі, студенти можуть подати заявку на стажування. Вони будуть надаватися на деякі з найбільш важливих експортних компаній в Малазі. [-]