Escuela Superior de Protocolo y Relaciones Institucionales

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Школа протоколу та інституційних відносин (ESPRI) Це довідковий центр по Протокол, події та інституційні відносини на європейському рівні. У школі є команда досвідчених вчителів з різних предметів, які вони викладають, таким чином, забезпечуючи сьогодні, оновлення і свіжість; основні аспекти освітнього середовища. За допомогою цих ресурсів, наші студенти отримують всі необхідні знання, щоб успішно керувати виконанням будь-якого офіційного акту.

ESPRI: Вища

будівництво

Вища школа протоколу та інституційних відносин є найкращим центром по протоколу, події та інституційних відносин в Європі.

Він народився в 2000, яку курує Фонд Крістобал ГабарронЗ метою бути академічним центром для підготовки фахівців, здатних працювати без проблем на робочому місці. Наші студенти отримують всі необхідні знання успішно керувати виконанням будь-якого офіційного акту.

навчальний проект

таблеткаНаш освітній проект поєднує в собі навчальний план з усіма теоретичні концепції різних протоколів дисциплін століття завдяки монастирю, що було створене акредитованим професіоналам, що спеціалізуються в кожній області і глибокі сучасні знання посилювали практичний підхід вимагає приватних компаній і державних установ і, Ми твердо віримо в успіх якість навчанняв персоналізований контроль і партнерства між викладачами і студентами.

Що таке протокол?

The протокол Це складна професія, яка вимагає знань у багатьох областях, без яких ви не можете гарантувати успіх на роботі. Це не слід розуміти тільки як набір рекомендацій або правил поведінки в суспільстві. Це набагато більше, ніж це. протокол Вона виникає з набору правил, методів і традицій, за якими будь-яка дія або подія організовується для громадськості або приватного установи, деякі роз'яснюють приклади Вони організують ділову зустріч, конференцію або виставку, робочий обід, загальні збори акціонерів, презентацію нового продукту, на прес-конференції, офіційний візит або бізнес, спортивна подія.

протокол з'явиться нові чинники такі як комунікації, стратегія і маркетинг. Для обробки подій, важливо мати знання про ці областях, тому що вони навчилися поєднувати, щоб стати основними засобами протоколу і що вимагає підготовки.

штаб-квартира

штаб-квартираESPRI має два місця:

У школі протоколу та інституційних відносин прихильного безліч, і тому у нас є два офіси в експлуатації в даний час. Два в Іспанії: головним в Барселона і ще в Мадрид, У будь-якому з них Ви можете взяти будь-який з наших досліджень з усіма навчальними ресурсами, викладачі передового досвіду і теоретичних і практичних занять.

навчальні ресурси

засібУ школі підготовки і перепідготовки, ESPRI намір грати різні ролі:

Будьте двигун, який приводить в дію Протоколу про все суспільство, прагнення до професійного визнання, досліджує своє минуле і своє майбутнє, пропонує рішення і поради інститутів і компаній, сприяє спеціалізованих нарад, центр створює службу документації професія виробляє публікацію, подія і підтримує дії, вчинені безперервне оновлення, створює робочі місця і сприяє включенню належним чином підготовлених фахівців на ринку праці.

викладацький склад

ESPRI має чудовий акторський склад викладачів, доступних студент все їх знання в доповненні до свого щоденного досвіду як професіонали в протоколі і організації заходів.

оцифровані класи

У нас є комп'ютерні об'єкти, з якими студенти можуть підготувати належним чином у використанні і управлінні нових технологій і їх застосування в області організації. Ці класи мають спеціалізоване програмне забезпечення найбільш використовуваний протокол.

бібліотека

У ESPRI у нас є велика бібліотека, що спеціалізується на протокольних і допоміжних дисциплінах, а також спеціалізований центр документації, до яких вони можуть отримати доступ до всіх своїх студентам для подальших досліджень. Вона також має велику бібліотеку, яка дозволяє здійснювати більш ефективний контроль з боку студента організуючою події в різних секторах суспільства.

конференції

В рамках своєї освітньої програми, школа сприяє конференції техніків і фахівців, Протокол від різних організацій і компаній. Ці дії забезпечують на робочому місці досвід і доповнювати навчання в класі.

Вилазки і поїздки

Ми організуємо відвідування установ і підприємств з метою задоволення його протоколу та обрядові вистави. Ми орієнтуємося на поїздки за кордон, щоб зустрітися установ зізнань і як працює протокол.

публікації

Зі школи ми пропонуємо додаткові тексти по протоколу і допоміжних дисциплін через власну видавничої служби. Завжди за зниженою ціною в порівнянні із загальним ринком.

Практики / угоди

Школа має угоди з великою кількістю установ, підприємств, фондів і асоціацій, щоб ввести студентів в світ праці.

практика

У ESPRI дано велике значення для реалізації отриманих знань студентами викладачами та іншими освітніми ресурсами. Таким чином, школа дає можливість реалізувати теоретичні заняття трудові практики в різних компаніях, пов'язаних з управлінням протоколу і події.

зовнішні практики

Los угоди яка має ESPRI з різними компаніями та установами, дає можливість всім студентам, які хочуть, щоб їх професійна практика в кабінетах організації, зв'язку та інституційних відносини, У ESPRI, практика на ринку праці не єдина можливість застосувати на практиці знання, отримані в процесі навчання. Школа також просуває свої власні дії, керовані студентами а також приймає замовлення від інших установ або компаній, що обслуговуються найбільш кваліфікованих студентів, все в рамках чинного правового поля.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд курс - OnlineStudies » Перегляд Masters » Перегляд курс - AcademicCourses »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в протоколі: організація і адміністративне керівництво подій

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Іспанія Барселона Мадрид + 1 більше

Організація заходів була одна з областей, яка представила саме чудове розвиток останнім часом. Компанії та установи організовують заходи, щоб зайняти зі своєю аудиторією, підвищити лояльність клієнтів, позиціонування як бренд, привернути увагу засобів масової інформації, впроваджувати нові продукти, що передають ідеї і т.д. [+]

огляд The організація заходів Це був один з полів, які представив саме чудове розвиток останнім часом. Компанії та установи організовують заходи, щоб зайняти зі своєю аудиторією, підвищити лояльність клієнтів, позиціонування як бренд, привернути увагу засобів масової інформації, впроваджувати нові продукти, що передають ідеї і т.д.

The протокол Вона була інтегрована в рамках комунікації як інструмент для проектування громадського іміджу установ, підприємств і організацій. Ви не можете уявити собі державний чи приватний, зовнішній або внутрішній акт, в якому не потрібно дизайн кваліфікованого етапів проекту, планування, зв'язку, організації, виконання і контроль професіонала.... [-]


Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Carrer de l’esperança 32
Barcelona, 08017 ES
Адреса місце знаходження
C/ Raimundo Lulio, 3, 3ª planta
Madrid, 28010 ES
Адреса місце знаходження
Spain Online, ES