Escuela Superior de Diseño de Aragón

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа дизайну була перенесена в 2009 році до її поточного розташування на Avenida de María Zambrano nº 3, на лівому березі річки Ебро.

Нова будівля - це робота архітектора Хоакіна Сіцілії та є частиною архітектурної групи з трьох незалежних томів, в яких розміщується Школа мистецтв, Школа дизайну та багатофункціональні зали: зал, кафетерій, виставковий зал і тераса ,

Прогалини Вищої школи дизайну визначаються на першому поверсі плюс три.

У першому з них розташовані приймальні майданчики, консьєрж, відділи управління, керівник відділу досліджень та секретаріат, дві спеціалізовані семінари, фотостудія та лабораторія.

Теоретичні та теоретико-практичні кабінети розподіляються на трьох поверхах, а також відомчі відділення, офіс Erasmus, кабінет культури, студентський зал, склади та приміщення для вчителя.

Класи обладнані найсучаснішим комп'ютерним обладнанням, проекторами та спеціальним обладнанням для розробки проектних та дослідницьких робіт.

У центрі також є спеціалізована бібліотека, яка була включена в мережу університетських бібліотек з конкретним дизайнерським матеріалом та містить більше 3000 томів.

У школі є мережа Wi-Fi та волоконно-оптичні засоби.

Розташування

Сарагоса

Address
Avenida de María Zambrano nº 3.
50018 Сарагоса, Арагон, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія