Прочитайте офіційний опис

The Міжнародна школа протоколу Це один з перших центрів в Іспанії, що її плани навчання пропонує навчання в університеті як для студентів і випускників та курси спеціалізації в організації заходу, протоколу та інституційних відносин. Ці кваліфікації за підтримки Європейського університету Мадрида.

Але школа це не тільки навчальний центр. Це приватне підприємство, яким керує групою відомих експертів в області Протоколу має:

Науково-дослідний центр.
Центр обробки даних.
Служба публікації.
Спеціалізована бібліотека.
Консультативна служба для державних і приватних установ.
Через спеціалізується в секторі протоколу зв'язку і подій.

Він також є організатором великих міжнародних заходів протоколу:

Міжнародний конгрес протоколу
Протокол Міжнародної премії

Міжнародна школа протоколу, що складається з мережі офісів в Мадриді, Барселоні, Валенсії, Гранада, Астурія, Ла-Корунья, Буенос-Айрес і Парагвай зарекомендував себе як світовий центр спеціалізується на навчанні в Протоколі, інституційних відносин та управління подіями. Більше 15000 студентів пройшли через свої різні класи. З них 60% в даний час займають позиції в протоколі відділів. Дійсно важливий відсоток, який підкреслює зростаючу активність в цьому секторі, професійний диск у вас є, зростання бізнесу і інституційного попиту і так цікаво майбутнє пропозиції.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Escuela Internacional de Protocolo

Майстер в Протоколу, дизайн, створення і адреса корпоративних та інституціональних подій, Міжнародна школа протоколу є досить конкурсна програма, яка готує і професійно, ... [+]

Коли ми говоримо про події, ми маємо на увазі акти соціальних відносин, які організовані, щоб передати повідомлення для цільової аудиторії з метою досягнення результату в цій аудиторії.

Для того щоб розробити заходи належним чином, нам необхідно об'єднати безліч дисциплін, творчість, постановка, виробництво, протокол дослідження нашої громадськості, маркетингу, звичайно корпоративних комунікацій установи і так далі.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона А Корунья Ов'єдо Валенсія  + 2 Більше
інформація
іспанська
Заочне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою

Anuncio EIP