Escuela Europea de Salud

Введення

Прочитайте офіційний опис

Європейська школа ЗДОРОВ'Я ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІННОВАЦІЙНИХ УСТАНОВА

Всі програми магістратури, пропоновані пристосовані до вимог ринку і громадської національна система охорони здоров'я приватним і навчати наших студентів до практичного застосування останніх досягнень в області різних спеціальностей, навчання фахівців з високим рівнем кваліфікації різні технічні та управлінські посади, пропоновані компаніями та організаціями, на додаток до викладання областей з всеосяжною і персоналізовані підготовки для пошуку роботи та розвитку кар'єри.

Центр призначений виключно для післядипломної підготовки фахівців, які прагнуть до досконалості. Широкий спектр програм, призначених для задоволення професійно і поточні та майбутні потреби ринку. Методологія адаптовані до потреб професіоналів, де кожен персональний ситуація відрізняється від будь-якої іншої. Професорсько-викладацький склад вищої науково-технічної та підтвердив престиж з доведеною рівні викладацького досвіду. Високий рівень якості і попиту на зазначених програм, поряд з вищої практичних програм сприяння, більшість з них отримали визнання відповідних секторах, будучи схвалив престиж європейської школи охорони здоров'я студентами попередніх акціях , який приєднався до провідним компаніям у промисловості. Книга матеріали у форматі PDF і поряд з ноутбуком або Ipad міні вибору. Система освіти на основі безперервної оцінки студента викладачами з високим ступенем спеціалізації. Гарантія публікація роботи в освоєнні, після публікації контракту відповідно до Закону про авторське право і доводять до наукового методу і стандартів Ванкувері. При цьому, автор / с матиме книгу з ISBN Міністерства освіти, культури та спорту для RCA редактора групи або у форматі журнал ISSN.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ Європейська Школа здоров'я має підтримку і співпрацю різних установ, професійних асоціацій і корпорацій, інтегрованих в його Вченої ради, забезпечує якість освіти, що надається і співпрацювати в проведенні різних пропонованих курсів.

ПІДГОТОВКА ДО Пошук роботи Студенти з Європейської школи здоров'я отримали, з області особистого маркетингу, який викладається у всіх програмах магістратури, тверді і всебічна підготовка, щоб задовольнити все більш складні процеси вербувальників, які слідують підприємства та організації національному та міжнародному. Персонал і розвитку менеджменту. У філософії освіти з Європейської школи здоров'я займає чільне місце рішення навчання з точки зору цілісного підходу, працюючи підвищення управлінських навичок студентів, щоб розглянути їх як професіоналів, приймаючи спеціальні зони процентні таким значним, як переговори, комунікативні навички, і т.д.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстри в управлінні

Онлайн навчання Заочна та вечірня форма 4 - 12 місяця September 2018 Іспанія Мадрид

Навчання проходитиме повністю в дистанційному режимі, даючи студенту матеріал, опублікований в книжковому форматі (IFBN Міністерства культури, персоналізовані книги в м'якій обкладинці) і у форматі Pdf в флешки з планшетним або ноутбука (вибір) і Оцінка буде включений платформу, щоб відобразити ефект взаємодії між вихователем і учнем / A, які відображені ... [+]

Майстер в управлінні Навчання проходитиме повністю в дистанційному режимі, даючи студенту матеріал, опублікований в книжковому форматі (IFBN Міністерства культури, персоналізовані книги в м'якій обкладинці) і у форматі Pdf в флешки з планшетним або ноутбука (вибір) і Оцінка буде включений платформу, щоб відобразити ефект взаємодії між вихователем і учнем / A, які відображені оцінки, оцінки, дисертації, підключення часу і загальні питання, які можуть виникнути з навчальної діяльності, забезпечення постійного UEMC доступу. Під час розробки курсу, студенти будуть знаходитися у контакті з репетитором або курс викладачі, постійно використовуючи інструменти, надані за графіком. З методології дистанційного ми дозволяємо досягнення мети тренінгу досягає всім учасникам трудових питань, відстань, сім'я примирення або інші питання, що виключають наявність часу та / або організації. Місця: 100. Онлайн оцінок. Репетитори онлайн, скайп і телефон. Форма навчання: Заочна. Матеріал поставляється у вигляді модулів і книг, в Pdf флешки. Мова: кастільський. Тип: Назва самостійно. Назва отримано: Майстер працює. Головна: постійний. Завершення: 4 місяці (мінімум) - 12 місяців (максимум). ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ Придбати базові знання та оновлення, пов'язані з спортивної фізичної активності та здоров'я, знаючи різні методи, використовувані і вигоди, які відбуваються в організмі людини. Вміти застосовувати отримані знання в професійній діяльності медичних працівників з глобальної точки зору і в міждисциплінарній команді. Розробки навчальних навичок, необхідних для виконання функцій медичного персоналу, в дусі співробітництва та всебічного праці, міститься в Законі 3/2007 від 22 березня, для ефективного рівності жінок і чоловіків та Закон 51 / 2003 від 2 грудня, рівних можливостей, недискримінації та загальної доступності для людей з обмеженими можливостями. Забезпечити постійне і... [-]