Escuela Europea de Salud

Введення

Прочитайте офіційний опис

Європейська школа ЗДОРОВ'Я ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ІННОВАЦІЙНИХ УСТАНОВА

Всі програми магістратури, пропоновані пристосовані до вимог ринку і громадської національна система охорони здоров'я приватним і навчати наших студентів до практичного застосування останніх досягнень в області різних спеціальностей, навчання фахівців з високим рівнем кваліфікації різні технічні та управлінські посади, пропоновані компаніями та організаціями, на додаток до викладання областей з всеосяжною і персоналізовані підготовки для пошуку роботи та розвитку кар'єри.

Центр призначений виключно для післядипломної підготовки фахівців, які прагнуть до досконалості. Широкий спектр програм, призначених для задоволення професійно і поточні та майбутні потреби ринку. Методологія адаптовані до потреб професіоналів, де кожен персональний ситуація відрізняється від будь-якої іншої. Професорсько-викладацький склад вищої науково-технічної та підтвердив престиж з доведеною рівні викладацького досвіду. Високий рівень якості і попиту на зазначених програм, поряд з вищої практичних програм сприяння, більшість з них отримали визнання відповідних секторах, будучи схвалив престиж європейської школи охорони здоров'я студентами попередніх акціях , який приєднався до провідним компаніям у промисловості. Книга матеріали у форматі PDF і поряд з ноутбуком або Ipad міні вибору. Система освіти на основі безперервної оцінки студента викладачами з високим ступенем спеціалізації. Гарантія публікація роботи в освоєнні, після публікації контракту відповідно до Закону про авторське право і доводять до наукового методу і стандартів Ванкувері. При цьому, автор / с матиме книгу з ISBN Міністерства освіти, культури та спорту для RCA редактора групи або у форматі журнал ISSN.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ Європейська Школа здоров'я має підтримку і співпрацю різних установ, професійних асоціацій і корпорацій, інтегрованих в його Вченої ради, забезпечує якість освіти, що надається і співпрацювати в проведенні різних пропонованих курсів.

ПІДГОТОВКА ДО Пошук роботи Студенти з Європейської школи здоров'я отримали, з області особистого маркетингу, який викладається у всіх програмах магістратури, тверді і всебічна підготовка, щоб задовольнити все більш складні процеси вербувальників, які слідують підприємства та організації національному та міжнародному. Персонал і розвитку менеджменту. У філософії освіти з Європейської школи здоров'я займає чільне місце рішення навчання з точки зору цілісного підходу, працюючи підвищення управлінських навичок студентів, щоб розглянути їх як професіоналів, приймаючи спеціальні зони процентні таким значним, як переговори, комунікативні навички, і т.д.

Розташування

Мадрид

Address
Centro Empresarial El Coloso
28013 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: