Прочитайте офіційний опис

Хто ми є

Школа, що спеціалізується на лідері електронної комерції, в учнів, які пройшли підготовку як експерти з електронної комерції та цифрового маркетингу. Маючи понад 190 викладачів, які підготували понад 1100 студентів з електронної комерції та цифрового маркетингу.

Ми перша школа електронної комерції, яка народилася в Іспанії

У 2010 році Фабіян Лопес (@faloco) та Джерардо Сальвадор (@gerardsalva) провели зустріч, на якій говорили про труднощі на ринку праці, щоб мати можливість найняти хорошого менеджера електронної комерції для нагляду за стратегією цифрового маркетингу. компанії та покращення результатів продажів. Під час розмови вони обоє прийшли до висновку, що, хоча існувала хороша підготовка у спілкуванні з соціальними мережами, жодна з них не зосередилась на електронній комерції. Це поступилося місцем створення школи Ecommaster, яка розпочалася в 2011 році як магістр електронної комерції та цифрового маркетингу в Ельче.

Сьогодні його викладають в Ельче та Мадриді особисто та онлайн в більш ніж 20 країнах.

Одне з диференціальних цінностей було зробити ставку на професорів з компаній, які надають практичні знання в класі, а не робити це з академічного світу, мало пов'язаного з діловою реальністю.

Якою була початкова ідея?

Початкова ідея полягала в тому, щоб створити навчальну програму та викладацький склад, який би дозволяв більш тісно навчатись у невеликій групі, що не перевищує 20 осіб, і в якій викладачі допоможуть студенту покращити результати своєї компанії в Інтернеті, або розвивати в класі ділову ідею з нуля, яка почне отримувати продажі ще до кінця Майстра.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

методологія

З моменту свого заснування в 2011 році Ecommaster.es розробила власну методологію, яка гарантує не тільки передачу знань, а й придбання основних підприємницьких навичок для всіх типів компаній, проектів чи професійних середовищ.

Всі цілі навчальної програми Ecommaster спрямовані на цю мету, і класи викладачів, і доповнюючий матеріал, доступний на нашій платформі, мають високий практичний зміст, який прагне максимально наблизити професійний світ науковців.

Таким чином, у додатковому матеріалі Майстра ви можете знайти великі випадки успіху (і невдач), розказаних від першої особи його героями, навчальні посібники, орієнтовані на щоденну практику, і, звичайно, приклади стратегій, прийомів та інструментів, які представлені на уроках віч-на-віч або у відеоконференціях.

Академічна дирекція та керівник навчання

Вони є членами команди Ecommaster, які уважно стежать за еволюцією діяльності Майстра. Команда з трьох людей, доступних для студентів, яка щотижня структурує роботу, координує календарі та підсилює стосунки між викладачами та студентами. Крім того, вони в змозі вирішити технічні питання та порадити найкращий спосіб підвищення таланту учнів, коли розпочинають будь-який проект чи свою кар’єру.

Вчителі електронних майстрів

Типовий профіль вчителя Ecommaster - це професіонал, який має багаторічний досвід роботи у світі електронної комерції чи цифрового маркетингу, або розробляє власні проекти, або працює для великих гравців, таких як Amazon, eBay, PayPal, Inditex, PC Components ... а також для стартапів, які не раз очолювали технологічний розділ газет.

Це відмінні професіонали, які захищають свою роботу у все більш вимогливому секторі та, крім того, зберігають бажання додавати цінність та знання новим студентським промоціям. Із зайнятими програмами у багатьох випадках іноді є привілеєм їх викладати в Ecommaster, і це робота, яку ми любимо робити у навчальному штабі, підтверджуючи дати на два місяці заздалегідь для душевного спокою. Минулого року нам довелося лише відкласти два заняття в той же тиждень ... один через грип, а інший тому, що вчитель збирався бути батьком.

Навчання шляхом виконання

Цифровий маркетинг - це постійно мінлива дисципліна, в якій продовжують формуватися нові тенденції, що приносять нові концепції та огляд стратегій. Це вимагає від своїх професіоналів здатності керувати великими обсягами інформації та критичного сенсу, щоб відокремити способи від реальних збоїв, які виникають у такому динамічному секторі.

Для цього, окрім змісту, який уже дуже практичний, ми пропонуємо студентам реалізувати бізнес-проект, в якому безпосередньо застосовувати те, що вивчено на заняттях.

Навчальна програма Ecommaster включає Заключний проект магістра, що складається з бізнес-плану, що складається з таких документів: вивчення ринку або аналіз конкуренції, маркетинговий план, аналіз платформи електронної комерції та вивчення економічної доцільності.

Діє як для існуючих компаній, так і для вигаданих проектів, Ecommaster - ідеальне середовище для прискорення цих проектів. Зазвичай ці проекти в кінцевому підсумку становлять підприємства з реальними рахунками, переводяться на більш високу цінність, ніж навчання магістра або, в гіршому випадку, дуже хороший презентаційний лист, який супроводжує навчальну програму студентів.

Перевернута класна кімната

Це одне з останніх освітніх нововведень, яке охоплює аудиторії по всьому світу. Коротше кажучи, вона полягає в тому, щоб змінити традиційний спосіб навчання, щоб студент заздалегідь вивчив теоретичний зміст і зарезервував час класу для консультацій з викладачем конкретних питань, пов'язаних з їхніми потребами у навчанні.

Це найкращий спосіб адаптувати наші курси до потреб, які можуть мати різні професійні профілі. В Ecommaster ми реалізуємо це на більшості курсів, які є частиною програми Ecommaster PRO, і трохи потроху ми включаємо деталі цієї методики в решту магістрів.

Поїздки, спільнота випускників та мережеві заходи

З моменту, коли вони приймаються до Ecommaster, наших студентів запрошують взяти участь у приватній групі випускників, в якій вони зв'язуються з усіма викладачами та студентами інших видань. Інформація обмінюється, рекомендуються професіонали та знаходять бізнес-можливості.

Крім того, протягом календарного періоду організовуються відвідування закладів інтернет-магазинів та маркетингових агентств в Мадриді та Аліканте, де, вкотре, реальність професійного світу може бути відома з перших вуст і де легко отримати доступ до ініціатив з підбору персоналу. талантів, які в кінцевому підсумку кристалізуються в практиці, стипендіях та контрактах.

Так само наші студенти присутні на заходах, конференціях та презентаціях, які ми організовуємо по всій національній території, часто є їх першим кроком, щоб їх найняли в якості професорів в інших бізнес-школах.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Ecommaster.es

Майстер цифрового маркетингу та електронної комерції в Аліканте розроблений з практичної точки зору, наш навчальний план є одним з наших диференціальних пунктів. ... [+]

Майстер цифрового маркетингу та електронної комерції в Аліканте розроблений з практичної точки зору , наш навчальний план є одним з наших диференціальних пунктів.

Навчання з електронної комерції та цифрового маркетингу має важливе значення для ефективного управління продажами в Інтернеті. У Ecommaster у нас є ключі, щоб стати справжнім менеджером електронної комерції, і навчимо вас усім необхідним стратегіям для успіху в Інтернеті . Сьогодення та майбутнє бізнесу - в Інтернеті. Спеціалізуйтеся!... [-]

Іспанія Ельче
Листопад 2019
іспанська
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Calle Juan de la Cierva,43
03203 Ельче, Валенсія, Іспанія