University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університетський коледж управління готелем та кулінарним мистецтвом StPOL

З моменту заснування, StPOL завжди мала дуже чітке уявлення: ідеальне середовище для навчання в готелях - це університетський готель-школа, яка є піонером цієї тенденції в Європі. Тому в 1966 році була створена навчальна програма, створена готельною школою з рестораном, в рамках якої студенти університетської гостинності можуть негайно здійснити свою практику з реальними клієнтами під наглядом та безпосередньою оцінкою професійного викладацького складу.

Одне з наших девізів було розроблено таким чином: "навчитися робити", ймовірно, той, який найкращим чином підсумовує філософію та концепцію готельної школи, де ніщо не вважається самобутньою, доки воно практикується не так часто, як це потрібно в реальному робочому середовищі і підтверджено критерієм професіонала.

EUHT StPOL також була першою школою в Іспанії для створення програми та спеціальної методології навчання з теорії та практики у сфері управління гостинності в той час, коли навчальні плани в Іспанії навряд чи відрізняли гостинність в туристичній зоні.

Тоді, як і зараз, він був на передньому краї не тільки у формі, а й у базі та численних поколінь керівників та менеджерів готелів, шеф-кухарів із зірок Мішлена, сомельєрів, керівників служб ... і т.д., які мають готель- Escuela de Sant Pol de Mar у своїх навчальних програмах, що дозволяє EUHT StPOL продовжувати інновації та відкривати нові шляхи в галузі навчання.

Місія
Місія EUHT StPOL полягає у підготовці майбутніх керівників відділів та генеральних менеджерів готельних і ресторанних закладів від передового досвіду незалежно від їх розташування. ЄУТТ StPOL має намір продовжувати бути піонерською школою в Європі та еталоном у секторі з цілісною моделлю навчання якості в якій теорії, практиці та дослідженнях доповнюють один одного за формулою Готель-школи:


"Він сказав йому, і він забув;
він це побачив і повірив;
він зробив це і зрозумів "

Конфуцій, 554-479 рр.

Стратегічна акція EUHT StPOL базується на її ідентифікаційних цінностях, керівництві щодо дій та характерних переконаннях. Його серія цінностей особистості включає, зокрема, якість послуги, персоналізовану увагу через навчання та методологію викладання, яка мотивує студентів підвищити свій особистісний потенціал.

Глибокі знання та досвід сектора встановили EUHT StPOL в якості еталона для студентів, професіоналів та компаній протягом більше 45 років. Все це було б неможливим, якщо б школа не залишилася суворо вірною своїм принципам поточних інвестицій у дослідження, аналіз та вивчення справ та нових тенденцій, спрямованих на програми спеціалізації, які найкраще адаптуються до своїх студентів та вимогам ринку .Розташування

Барселона

Address
Carretera N-II s/n Km 664
Sant Pol de Mar

08395 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія