ESde Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESDE Business School, Коледж ділового адмініструванняЦе бізнес-школа Міжнародного університету Валенсії.

ESDE Business School Ступені та аспірантури пропонує 100% онлайн з методологією, завдяки ноу-хау в області електронного навчання Міжнародного університету Валенсії, приватного університету з міжнародних онлайн визнаної Міністерством освіти, культури і спорту Іспанії.

Наша головна мета полягає в підготовці менеджерів, бізнес-лідерів і менеджерів з баченням сталого та інноваційного менеджменту. Для досягнення через наші програми ми пропонуємо професіоналам і компаніям комплексне навчання в усіх функціональних сферах організації, завжди з гнучкістю, яку пропонує наша онлайн методології.

ESDE Business School його місія полягає в наданні роботи фахівцям можливість поліпшити їх підготовку, повністю виключивши бар'єри відстані, місця розташування або графіків, завдяки використанню інформаційних технологій і широку участь і на основі якості методики викладання.

Принципи, які керують нами є:

Прагнення до особистого вдосконалення і професійного успіху учасників наших навчальних програм. Постійні інновації та дизайн програми відповідно до критеріїв оновлення працездатності. Пріоритетність спільну роботу між студентами і співвідношеннях учень-учитель в нашій методології. Поглиблення міжнародного бачення наших програм. Постійні інновації в методиці викладання і навчання.

Методологія ESDE Business School

методологія ESDE Business School це спільні, міжнародні, онлайн, підготовці фахівців, які працюють зі стилем менш залежною від простору і часу, і використовувати можливості технології для спільної роботи. Він призначений для взаємодії декількох ключових компонентів:

Директорів програм, які розробляють програму і вибрати монастиря. Обитель, збагачуючи обмін між студентами, забезпечує оновлене зміст і вибирає кращі історії успіху. Ця здатність є міжнародним, інноваційним і новаторським у включенні технології у своїй професійній області. Керівники програм, які контролюють розвиток студента. Студент перевищення академічних тестів для підтвердження своїх знань і вміння застосовувати їх.

спільне навчання

У ESDE Business School ми рекомендуємо спільну роботу між викладачами і студентами в якості можливостей для навчання помножити в геометричній прогресії, а також допомогу в розвитку навичок комунікації, спільної роботи, планування, управління часом, переговорні, впливу і керівництва.

Зміст і діяльності

Вміст відбір і планування діяльності з боку вчителів, є ключовим фактором в методології. Ці зміст і діяльність може бути дебати, рішення проблем, випадок аналіз, порівняння сценарій, дослідницьких проектів або тренажери. Студенти в програмах є:

тематичні презентації професорів і експертів. Керівництва, технічні зауваження і недавні довідники. Історії успіху Бізнес і тематичні дослідження, які допомагають нам знайти навчання в контексті повсякденного життя організацій. Дослідницькі звіти і економічні аналізи, підготовлені ESDE Business School.

міжнародний бачення

У глобальному середовищі, як це, потрібні професіонали, які можуть думати глобально і зрозуміти і використовувати унікальні характеристики кожного ринку. Міжнародний контекст методології ESDE Business School гарантує різноманітність посилань, попереднього досвіду і способів мислення і розуміння бізнесу.

Навчання в бізнес-школі ESDE

Види діяльності, конференцій і мереж

В ході програми серія Webconferences і вебінари з керівниками та експертами з компаній і організацій, які поглиблюється в тематиці, тенденцій та інновацій, а також набору і розвитку кар'єри організовані.

Метою цих заходів є ознайомлення учасників з реальністю ділового середовища на основі аналізу тематичних досліджень в галузі управління, краще зрозуміти своє оточення і, перш за все, підвищення зв'язків між програмними учасників, викладачів і фахівців.

Віртуальний кампус

Віртуальний кампус ESDE Business School призначений для студентів в простій і інтуїтивно зрозумілий спосіб доступу до всіх академічної і оновлену інформацію про хід і шкільних інформаційних ресурсів.

Віртуальний кампус полегшує спілкування між студентами, викладачами і членами ESDE Business School завдяки відеочаті дошці чат, відеоконференції інструменту Дошка співпрацювати і зв'язує до соціальних мереж студентів, наукових кіл стає соціальна мережа навчання серед усіх Учасники ESDE співтовариство бізнес-школа.

Крім того, в університеті Дошка Мобільний включає в себе технологію, яка оптимізує використання мобільних телефонів, планшетних комп'ютерів і інших мобільних пристроїв, що працюють під управлінням Android, IOS або BlackBerry. Дошка Мобільна даний час за допомогою кампусу всесвітньо відомих університетів, таких як Прінстонський, Стенфорд і Дьюк.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • Spanish (Spain)

Перегляд EMBA » Перегляд Bachelor » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: