ESNE - Escuela Universitaria de Diseño, Inovación y Tecnología

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESNE університет Центр є еталоном в комплексної підготовки в таких областях, як дизайн, інновації та технології, що сприяють активізації і покращенню творчого і цифрової індустрії.

Це університетський центр, який має більш ніж 10-річний досвід надання спеціалізованого навчання і університету визнаний Міністерством освіти Співтовариства Мадрида.

Наша пристрасть до творчості кон'югату з новими технологіями матеріалізується в спеціалізованих і провідних арт-об'єктів до ESNE більше, ніж центр університету: Ми ТАЛАНТ ФАБРИКА.

ESNE отримує визнання на державному рівні шляхом Співтовариства Мадрида з печаткою якості розрізнення "Мадрид Відмінно" і міністерство освіти акредитує нас як офіційний представник МЗС Центру з надання навчання для британської системи. Крім того, Міністерство промисловості, туризму та торгівлі підтримує ESNE даючи об'єкт розпізнавання, що працює в якості наукових досліджень і розробок (R & D).

У приватному секторі, визнання виходить від сторони таких компаній, як Microsoft, що дає нам привілей бути єдиним центром Досвід Microsoft в Іспанії, ставши найбільшим розробником додатків для Windows Phone 8 в нашій країні. ESNE також єдиний іспанський університет в Консультативну раду PlayStation По-перше, коледжу Sony Computer Entertainment програми, чия місія полягає у створенні талановитих і інкубувати інноваційних проектів.

Ініціативи також відображені в таких проектах, як книги "Чамартін: село, Вілла, район", яку просуває районним Chamartin під керівництвом міста Мадрид, де ESNE участь в якості експертів в графічній концепції. IFEMA довіряє внутрішньої області ESNE дати особистості до навколишнього середовища MOMAD, шоу присвячений моді еталоном в Європі. WildBit, Globomedia і RTVE обраний ESNE для концептуалізації, проектування і розробки "Червоний Орел: Origins", перша відеогра для планшета і смартфона хіт серії. В області моди, міжнародна фірма Saga Furs і OEEP (Іспанська організація бізнесу Fur) стати стратегічними партнерами ESNE з метою сприяння розвитку сектора. У цій співпраці проектів, таких як участь студентів в проекті Cross Design Project вони проводяться, нагородження студентів щорічно в центр з можливістю насолоджуватися тижневою поїздкою на своїй датської штаб-квартирі. Успіх цього заводу є наші власні студенти, які зі своїми роботами, що завоювали безліч нагород і створили свій власний бізнес.

10 причин, щоб вибрати ESNE

Ми забезпечують спеціалізовані університету магістра в галузі дизайну та технології визнали національну і європейську територію. Наші навчальні програми були розроблені в співпраці з великими компаніями і Creative Technology Industry. Все нашого факультету відповідає вимогам ANECA і багато з них активні в бізнес - секторі. Групи класу є маленькими і персоналізований увагу , де вчитель стає студентом упряжная. Наш кампус, розташований в самому центрі Мадрида, має найбільшу концентрацію студентів в області дизайну і технологій та професійного устаткування , використовуваного на великих підприємствах. Висока можливість працевлаштування наших Grados зробити 63% студентів хочуть , щоб провести ESNE і 85% зайняті протягом перших 6 місяців після закінчення навчання. Так як перший клас, студенти присутні і захистити свою роботу, індивідуально або в групах, суд, як на англійською та іспанською мовами. Таким чином , вони готові розвивати навички , щоб полегшити їх доступ до на ринку праці. ESNE має угоди з міжнародними університетами для участі у спільній діяльності, обмін студентами і викладачами, реалізації програми Erasmus, пропонуючи подвійні ступені і розробки спільних навчальних проектів для студентів. Ми створили інноваційну концепцію, Inhouse Lab: технологічну і проектну лабораторію , в якій компанії розробляють проекти ембріональні проекції на ринку з нашими студентами і викладачами. Деякі з компаній , які вже пройшли через лабораторію ESNE Inhouse є Telefónica R & D, Globomedia, WildBit Studios, RTVE, Telecor, Microsoft, Sony, IKEA, Saga Furs, або Playstation Перший. У нас є Центр підприємництва та зайнятості для творчих галузей , що мости на розрив між навчанням і бізнес - проектів наших студентів, вітрина для компаній інвестувати в більш підприємливих студентів.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Ступінь магістра в галузі моди: прикладні технології і цифрового бізнесу *

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 10 місяця October 2018 Іспанія Мадрид

Майстер в галузі моди: Applied Technologies і Digital Business ESNE фокусується на поєднанні трьох основних компонентів, які складають основу сектора в найближчому майбутньому: проектування, технології та управління. Ці аспекти є найбільш затребуваними компаніями в галузі і формують основу для розвитку і зростання бізнесу моди. [+]

* Під час перевірки

Мода є одним з напрямків діяльності, в якій Іспанія може похвалитися глобальне лідерство з люксових брендів і роздрібних мереж, що конкурують з європейськими та американськими транснаціональними компаніями.

Майстер в галузі моди: Applied Technologies і Digital Business ESNE фокусується на поєднанні трьох основних компонентів, які складають основу сектора в найближчому майбутньому: проектування, технології та управління. Ці аспекти є найбільш затребуваними компаніями в галузі і формують основу для розвитку і зростання бізнесу моди.... [-]


університет досвід майстер-користувачів для розробки цифрових продуктів і послуг *

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 10 місяця October 2018 Іспанія Мадрид

Майстер в User Experience і Product Design Digital Services хоче бути кваліфіковані в одному з найпопулярніших дисциплін у галузі цифрового контента і юзабіліті професіоналів. ESNE і Telefónica I + D, піонер в галузі створення команд користувацького досвіду (UX) спільно розробили структуру і програму Майстри, за допомогою якої він прагне реагувати на зростаючий попит на кваліфікованих фахівців в конкретних UX. [+]

* Під час перевірки

Майстер в User Experience і Product Design Digital Services хоче бути кваліфіковані в одному з найпопулярніших дисциплін у галузі цифрового контента і юзабіліті професіоналів. ESNE і Telefonica R & D, Піонер в області створення команд користувацького досвіду (UX) спільно розробили структуру і програму Майстри, за допомогою якої він прагне реагувати на зростаючий попит на фахівців, що мають спеціальну підготовку в UX.... [-]


Відео

Memoria Visual ESNE 2014/2015

Entra en la dimensión profesional ESNE