ESNE - Escuela Universitaria de Diseño, Inovación y Tecnología

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESNE університет Центр є еталоном в комплексної підготовки в таких областях, як дизайн, інновації та технології, що сприяють активізації і покращенню творчого і цифрової індустрії.

Це університетський центр, який має більш ніж 10-річний досвід надання спеціалізованого навчання і університету визнаний Міністерством освіти Співтовариства Мадрида.

Наша пристрасть до творчості кон'югату з новими технологіями матеріалізується в спеціалізованих і провідних арт-об'єктів до ESNE більше, ніж центр університету: Ми ТАЛАНТ ФАБРИКА.

ESNE отримує визнання на державному рівні шляхом Співтовариства Мадрида з печаткою якості розрізнення "Мадрид Відмінно" і міністерство освіти акредитує нас як офіційний представник МЗС Центру з надання навчання для британської системи. Крім того, Міністерство промисловості, туризму та торгівлі підтримує ESNE даючи об'єкт розпізнавання, що працює в якості наукових досліджень і розробок (R & D).

У приватному секторі, визнання виходить від сторони таких компаній, як Microsoft, що дає нам привілей бути єдиним центром Досвід Microsoft в Іспанії, ставши найбільшим розробником додатків для Windows Phone 8 в нашій країні. ESNE також єдиний іспанський університет в Консультативну раду PlayStation По-перше, коледжу Sony Computer Entertainment програми, чия місія полягає у створенні талановитих і інкубувати інноваційних проектів.

Ініціативи також відображені в таких проектах, як книги "Чамартін: село, Вілла, район", яку просуває районним Chamartin під керівництвом міста Мадрид, де ESNE участь в якості експертів в графічній концепції. IFEMA довіряє внутрішньої області ESNE дати особистості до навколишнього середовища MOMAD, шоу присвячений моді еталоном в Європі. WildBit, Globomedia і RTVE обраний ESNE для концептуалізації, проектування і розробки "Червоний Орел: Origins", перша відеогра для планшета і смартфона хіт серії. В області моди, міжнародна фірма Saga Furs і OEEP (Іспанська організація бізнесу Fur) стати стратегічними партнерами ESNE з метою сприяння розвитку сектора. У цій співпраці проектів, таких як участь студентів в проекті Cross Design Project вони проводяться, нагородження студентів щорічно в центр з можливістю насолоджуватися тижневою поїздкою на своїй датської штаб-квартирі. Успіх цього заводу є наші власні студенти, які зі своїми роботами, що завоювали безліч нагород і створили свій власний бізнес.

10 причин, щоб вибрати ESNE

Ми забезпечують спеціалізовані університету магістра в галузі дизайну та технології визнали національну і європейську територію. Наші навчальні програми були розроблені в співпраці з великими компаніями і Creative Technology Industry. Все нашого факультету відповідає вимогам ANECA і багато з них активні в бізнес - секторі. Групи класу є маленькими і персоналізований увагу , де вчитель стає студентом упряжная. Наш кампус, розташований в самому центрі Мадрида, має найбільшу концентрацію студентів в області дизайну і технологій та професійного устаткування , використовуваного на великих підприємствах. Висока можливість працевлаштування наших Grados зробити 63% студентів хочуть , щоб провести ESNE і 85% зайняті протягом перших 6 місяців після закінчення навчання. Так як перший клас, студенти присутні і захистити свою роботу, індивідуально або в групах, суд, як на англійською та іспанською мовами. Таким чином , вони готові розвивати навички , щоб полегшити їх доступ до на ринку праці. ESNE має угоди з міжнародними університетами для участі у спільній діяльності, обмін студентами і викладачами, реалізації програми Erasmus, пропонуючи подвійні ступені і розробки спільних навчальних проектів для студентів. Ми створили інноваційну концепцію, Inhouse Lab: технологічну і проектну лабораторію , в якій компанії розробляють проекти ембріональні проекції на ринку з нашими студентами і викладачами. Деякі з компаній , які вже пройшли через лабораторію ESNE Inhouse є Telefónica R & D, Globomedia, WildBit Studios, RTVE, Telecor, Microsoft, Sony, IKEA, Saga Furs, або Playstation Перший. У нас є Центр підприємництва та зайнятості для творчих галузей , що мости на розрив між навчанням і бізнес - проектів наших студентів, вітрина для компаній інвестувати в більш підприємливих студентів.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Máster Oficial Universitario en Creación de Videojuegos*

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця October 2018 Іспанія Madrid

Fórmate en la industria del entretenimiento digital en la primera Escuela Universitaria en impartir formación del sector con las especialidades con más futuro en Diseño y Desarrollo de Videojuegos [+]

Fórmate en la industria del entretenimiento digital en la primera Escuela Universitaria en impartir formación del sector con las especialidades con más futuro en Diseño y Desarrollo de Videojuegos.

La industria del videojuego está viviendo un nuevo impulso como consecuencia de tres fenómenos que se analizan en las especializaciones únicas que ofrece este Master:

• Videojuegos para dispositivos móviles• E-Sports• Videojuegos para la educación

Los participantes en el programa podrán capacitarse en la Creación y Diseño de Videojuegos trabajando la concepción de la idea del juego, el diseño, la planificación, la producción, el desarrollo y las pruebas. Se trata de un Master apasionante por la diversidad y profundidad de los contenidos impartidos, que abarca tres especialidades de muy alto potencial de crecimiento, tremendamente novedosas en nuestro país.... [-]


Ступінь магістра в галузі моди: прикладні технології і цифрового бізнесу *

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 10 місяця October 2018 Іспанія Madrid

Майстер в галузі моди: Applied Technologies і Digital Business ESNE фокусується на поєднанні трьох основних компонентів, які складають основу сектора в найближчому майбутньому: проектування, технології та управління. Ці аспекти є найбільш затребуваними компаніями в галузі і формують основу для розвитку і зростання бізнесу моди. [+]

* Під час перевірки

Мода є одним з напрямків діяльності, в якій Іспанія може похвалитися глобальне лідерство з люксових брендів і роздрібних мереж, що конкурують з європейськими та американськими транснаціональними компаніями.

Майстер в галузі моди: Applied Technologies і Digital Business ESNE фокусується на поєднанні трьох основних компонентів, які складають основу сектора в найближчому майбутньому: проектування, технології та управління. Ці аспекти є найбільш затребуваними компаніями в галузі і формують основу для розвитку і зростання бізнесу моди.... [-]


університет досвід майстер-користувачів для розробки цифрових продуктів і послуг *

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 10 місяця October 2018 Іспанія Madrid

Майстер в User Experience і Product Design Digital Services хоче бути кваліфіковані в одному з найпопулярніших дисциплін у галузі цифрового контента і юзабіліті професіоналів. ESNE і Telefónica I + D, піонер в галузі створення команд користувацького досвіду (UX) спільно розробили структуру і програму Майстри, за допомогою якої він прагне реагувати на зростаючий попит на кваліфікованих фахівців в конкретних UX. [+]

* Під час перевірки

Майстер в User Experience і Product Design Digital Services хоче бути кваліфіковані в одному з найпопулярніших дисциплін у галузі цифрового контента і юзабіліті професіоналів. ESNE і Telefonica R & D, Піонер в області створення команд користувацького досвіду (UX) спільно розробили структуру і програму Майстри, за допомогою якої він прагне реагувати на зростаючий попит на фахівців, що мають спеціальну підготовку в UX.... [-]


Відео

Memoria Visual ESNE 2014/2015

Entra en la dimensión profesional ESNE