ESIC Business & Marketing School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESIC - це провідна бізнес-школа в Іспанії, яка має досвід більш ніж п'ятдесяти років підготовки фахівців у сфері бізнесу та маркетингу. Ми прагнемо стимулювати, просувати та підтримувати прямі відносини з діловим середовищем, щоб забезпечити вас практичним академічним навчанням, яке зосереджується на потребах ринку праці. Ми пропонуємо навчання з цінними цінностями, щоб успішно працювати як висококваліфікований фахівець з відмінною командою та знанням останніх тенденцій.

ESIC була першою бізнес-школою, яка буде заснована в Іспанії, з-за необхідності професійних ділових людей завершити свою освіту в області маркетингу. Сьогодні ESIC вважається провідною школою з маркетингу та маркетингу, відома як на національному, так і на міжнародному рівнях як одна з найкращих навчальних закладів у цій галузі. ІСІК, що налічує понад 50 000 випускників, є центром довідки для компаній та професіоналів.


У країні існує десять кампусів по всій Іспанії, а інші - у Бразилії, що дає цій бізнес-школі найбільше національне територіальне втілення.

ESIC також асоціюється з університетами Рей Хауа Карлоса, Мігелем Ернандесом, Сан-Хорхею та Ровірою і Віргілі в Мадриді, Валенсії, Сарагосі і Таррагоні, а його Курітіба Кампус визнаний офіційним центром Міністерства освіти Бразилії.


ESIC фокусує свою діяльність на п'яти областях/>

Бакалаврські студії
ESIC надає ступінь вищої кваліфікації, офіційні ступені та поєднання як у сфері маркетингу, управління бізнесом та адміністрування, міжнародного бізнесу, комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю, бізнес-адміністрування та цифрового бізнесу. Всі ці кар'єри практичні та орієнтовані на зайнятість.

Аспірантура
Тренінгова пропозиція базується на магістрах, магістрах університетів, спеціалізованих майстрах (у функціональних сферах компанії) та вищих програмах, орієнтованих на підготовку фахівців, щоб вони могли керувати бізнес-завданнями.

Виконавча освіта
У межах освітнього простору випускників ми пропонуємо широкий спектр відкритих програм та індивідуальних тренінгів для компаній.

Мовна школа ESIC
Мовна школа ESIC є навчальним центром та авторизованим екзаменаційним центром Кембриджу. Він пропонує курси англійської, німецької, французької та китайської мов із досвідченими вчителями та дає вам можливість засвідчити ці знання. Тренінгова пропозиція включає відкриті групи, школи, професіонали та компанії на всіх його рівнях.
Крім того, він пропонує курси іспанської мови як іноземної: загальна іспанська, офіційна підготовка тестів, вступні іспити до університету, іспанські діти, короткі програми та навчальні поїздки.

Редакція ESIC
Це являє собою проекцію ESIC у світі видавничої справи, де вона сприяє дослідженням та популярним статтям у сферах економіки, бізнесу, маркетингу та управлінських навичок. Ми прагнемо пропонувати книги, посібники та публікації для студентів та професіоналів, від кількох відомих авторів, які глибоко вивчають усі області, пов'язані з компаніями та бізнесом.

РЕЙТИНГ


ESIC систематично з'являється у найвідоміших міжнародних рейтингах бізнес-освіти. Це забезпечує зовнішнє та об'єктивне визнання якості навчання школи протягом останніх 50 років./>
Останні позиції в рейтингу:

Bloomberg Business Week рейтинг найкращих бізнес-шкіл 2017 року.
Міжнародна MBA (IMBA) ESIC посідає 27 місце серед міжнародних МВА.

QS Повернення інвестицій 2015./>
МВА ІСІК виділяються серед 46 європейських програм МВА у цьому рейтингу; вони стають найвищою позицією у двох з шести категорій: "зайнятість протягом 3 місяців після закінчення навчання" та "найкоротший термін окупності". Вони також знаходяться в першій п'ятницю в більшості категорій, а спочатку в Іспанії у всіх сферах, крім двох, у яких воно виявляється другим і третім. Докладніше про основні категорії:

  • Працює протягом 3 місяців після закінчення навчання, посада 1,
  • Найкоротший період окупності, позиція 1
  • 10-річна рентабельність інвестицій, позиція 8,
  • 20-річна рентабельність інвестицій, позиція 8
  • Стимулювання підприємництва, позиція 11
  • Підвищення заробітної плати, позиція 15.

QS Global 250 Business Schools 2017./>
ESIC займає одне з кращих 250 бізнес-шкіл у світі та, що важливіше, одне з семи бізнес-шкіл "Top-Tier Employability" у Європі.


QS Global 100 рейтинг EMBA 2017 року.
EMBA EMIC з'являється в цьому рейтингу 100 кращих EMBA у світі, зайнявши 29 місце в Європі.


U-Multirank 2017/18.
ESIC займає 29-е місце серед 492 вищих навчальних закладів у галузі вищої освіти в галузі бізнесу.


Поети
ESIC Business


Молодіжна Всесвітня рейтингова школа B-School 2017.
ESIC займає одне з кращих 100 магістрів в усьому світі та, що важливіше, у топ-50 для маркетингу (магістр з маркетингу, MIM), фінанси (магістр фінансів, MDF) та Executive MBA (EMBA).


Американська економіка MBA Global 2017.
МСАІСІ з'являються на 18-му місці в рейтингу кращих 49 програм для студентів Латинської Америки.


Рейтинги розширення CNN провідних міжнародних програм МВА на 2017 рік.
МВА від ESIC включені в еліту 77 міжнародних програм, зайнявши 52 місце у цьому рейтингу.


Merco Talent
ESIC визнана Іспанською бізнес-школою в Іспанії, яка має найбільшу здатність залучати і зберігати талант, а також 51-е місце серед перших 100 найбільш талановитих компаній нашої країни.
ESIC займає 7-е місце в якості однієї з найталановитіших компаній в Іспанії, де працює менше 1000 працівників.


Ель Мундо 2017 р. - випускні програми.
Магістр з маркетингу, магістр з реклами та зв'язків з громадськістю, магістр з кадрових ресурсів та організаційного розвитку, магістр міжнародної торгівлі

Розташування

Мадрид

Address
Camino Valdenigriales
28223 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Барселона

Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Барселона, Каталонія, Іспанія

Валенсія

Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Валенсія, Валенсія, Іспанія

Севілья

Address
Edificio de la Prensa Avda. de Carlos III, s/n Isla de la Cartuja
41092 Севілья, Андалусія, Іспанія

Сарагоса

Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Сарагоса, Арагон, Іспанія

Марбелья

Address
C/ Severo Ochoa, 49 Parque Tecnológico de Andalucía Campanillas
29590 Марбелья, Андалусія, Іспанія

А Корунья

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 А Корунья, Галичина, Іспанія

Памплона

Address
Avda. de Anaitasuna, 31 Mutilva (Navarra)
31192 Памплона, Наварра, Іспанія

Більбао

Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Більбао, Країна Басків, Іспанія

Гранада

Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Гранада, Андалусія, Іспанія

Віго

Address
Avenida de Madrid, 60
36204 Віго, Галичина, Іспанія

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Програми

Курси для топ-менеджерів
Цей навчальний заклад також пропонує: