Прочитайте офіційний опис

ESIC - це провідна бізнес-школа в Іспанії, яка має досвід більш ніж п'ятдесяти років підготовки фахівців у сфері бізнесу та маркетингу. Ми прагнемо стимулювати, просувати та підтримувати прямі відносини з діловим середовищем, щоб забезпечити вас практичним академічним навчанням, яке зосереджується на потребах ринку праці. Ми пропонуємо навчання з цінними цінностями, щоб успішно працювати як висококваліфікований фахівець з відмінною командою та знанням останніх тенденцій.

ESIC була першою бізнес-школою, яка буде заснована в Іспанії, з-за необхідності професійних ділових людей завершити свою освіту в області маркетингу. Сьогодні ESIC вважається провідною школою з маркетингу та маркетингу, відома як на національному, так і на міжнародному рівнях як одна з найкращих навчальних закладів у цій галузі. ІСІК, що налічує понад 50 000 випускників, є центром довідки для компаній та професіоналів.


У країні існує десять кампусів по всій Іспанії, а інші - у Бразилії, що дає цій бізнес-школі найбільше національне територіальне втілення.

ESIC також асоціюється з університетами Рей Хауа Карлоса, Мігелем Ернандесом, Сан-Хорхею та Ровірою і Віргілі в Мадриді, Валенсії, Сарагосі і Таррагоні, а його Курітіба Кампус визнаний офіційним центром Міністерства освіти Бразилії.


ESIC фокусує свою діяльність на п'яти областях/>

Бакалаврські студії
ESIC надає ступінь вищої кваліфікації, офіційні ступені та поєднання як у сфері маркетингу, управління бізнесом та адміністрування, міжнародного бізнесу, комунікації, реклами та зв'язків із громадськістю, бізнес-адміністрування та цифрового бізнесу. Всі ці кар'єри практичні та орієнтовані на зайнятість.

Аспірантура
Тренінгова пропозиція базується на магістрах, магістрах університетів, спеціалізованих майстрах (у функціональних сферах компанії) та вищих програмах, орієнтованих на підготовку фахівців, щоб вони могли керувати бізнес-завданнями.

Виконавча освіта
У межах освітнього простору випускників ми пропонуємо широкий спектр відкритих програм та індивідуальних тренінгів для компаній.

Мовна школа ESIC
Мовна школа ESIC є навчальним центром та авторизованим екзаменаційним центром Кембриджу. Він пропонує курси англійської, німецької, французької та китайської мов із досвідченими вчителями та дає вам можливість засвідчити ці знання. Тренінгова пропозиція включає відкриті групи, школи, професіонали та компанії на всіх його рівнях.
Крім того, він пропонує курси іспанської мови як іноземної: загальна іспанська, офіційна підготовка тестів, вступні іспити до університету, іспанські діти, короткі програми та навчальні поїздки.

Редакція ESIC
Це являє собою проекцію ESIC у світі видавничої справи, де вона сприяє дослідженням та популярним статтям у сферах економіки, бізнесу, маркетингу та управлінських навичок. Ми прагнемо пропонувати книги, посібники та публікації для студентів та професіоналів, від кількох відомих авторів, які глибоко вивчають усі області, пов'язані з компаніями та бізнесом.

РЕЙТИНГ


ESIC систематично з'являється у найвідоміших міжнародних рейтингах бізнес-освіти. Це забезпечує зовнішнє та об'єктивне визнання якості навчання школи протягом останніх 50 років./>
Останні позиції в рейтингу:

Bloomberg Business Week рейтинг найкращих бізнес-шкіл 2017 року.
Міжнародна MBA (IMBA) ESIC посідає 27 місце серед міжнародних МВА.

QS Повернення інвестицій 2015./>
МВА ІСІК виділяються серед 46 європейських програм МВА у цьому рейтингу; вони стають найвищою позицією у двох з шести категорій: "зайнятість протягом 3 місяців після закінчення навчання" та "найкоротший термін окупності". Вони також знаходяться в першій п'ятницю в більшості категорій, а спочатку в Іспанії у всіх сферах, крім двох, у яких воно виявляється другим і третім. Докладніше про основні категорії:

  • Працює протягом 3 місяців після закінчення навчання, посада 1,
  • Найкоротший період окупності, позиція 1
  • 10-річна рентабельність інвестицій, позиція 8,
  • 20-річна рентабельність інвестицій, позиція 8
  • Стимулювання підприємництва, позиція 11
  • Підвищення заробітної плати, позиція 15.

QS Global 250 Business Schools 2017./>
ESIC займає одне з кращих 250 бізнес-шкіл у світі та, що важливіше, одне з семи бізнес-шкіл "Top-Tier Employability" у Європі.


QS Global 100 рейтинг EMBA 2017 року.
EMBA EMIC з'являється в цьому рейтингу 100 кращих EMBA у світі, зайнявши 29 місце в Європі.


U-Multirank 2017/18.
ESIC займає 29-е місце серед 492 вищих навчальних закладів у галузі вищої освіти в галузі бізнесу.


Поети
ESIC Business


Молодіжна Всесвітня рейтингова школа B-School 2017.
ESIC займає одне з кращих 100 магістрів в усьому світі та, що важливіше, у топ-50 для маркетингу (магістр з маркетингу, MIM), фінанси (магістр фінансів, MDF) та Executive MBA (EMBA).


Американська економіка MBA Global 2017.
МСАІСІ з'являються на 18-му місці в рейтингу кращих 49 програм для студентів Латинської Америки.


Рейтинги розширення CNN провідних міжнародних програм МВА на 2017 рік.
МВА від ESIC включені в еліту 77 міжнародних програм, зайнявши 52 місце у цьому рейтингу.


Merco Talent
ESIC визнана Іспанською бізнес-школою в Іспанії, яка має найбільшу здатність залучати і зберігати талант, а також 51-е місце серед перших 100 найбільш талановитих компаній нашої країни.
ESIC займає 7-е місце в якості однієї з найталановитіших компаній в Іспанії, де працює менше 1000 працівників.


Ель Мундо 2017 р. - випускні програми.
Магістр з маркетингу, магістр з реклами та зв'язків з громадськістю, магістр з кадрових ресурсів та організаційного розвитку, магістр міжнародної торгівлі
Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ESIC Business & Marketing School

MITB покликаний дати вам глибоке розуміння факторів глобалізації, процесу інтернаціоналізації, як глобальне економічне середовище впливає на конкурентні відповіді фірми т ... [+]

MITB покликаний дати вам глибоке розуміння факторів глобалізації, процесу інтернаціоналізації, як глобальне економічне середовище впливає на конкурентні відповіді фірми та на те, як світ взаємопов'язаний. Це призводить до того, що випускники готові вирішувати проблеми, пов'язані з розширенням бізнесу на нових світових ринках, а також управління командами в різних культурах та континентах.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона Валенсія
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер цифрового маркетингу - інноваційна, академічно обгрунтована програма, орієнтована на практику та орієнтована на цифровий маркетинг, що відображає поточні виклики ... [+]

Майстер цифрового маркетингу - інноваційна, академічно обгрунтована програма, орієнтована на практику та орієнтована на цифровий маркетинг, що відображає поточні виклики ринку.

Основна мета МДМ полягає в тому, щоб допомогти та підтримувати студентів, щоб перейти до стратегічного управління, зокрема в галузі цифрового маркетингу. Заповнивши MDM, учасники отримають ключові навички та знання, щоб оцінювати, управляти та впроваджувати стратегії цифрового маркетингу, посилюючи їх здатність стикатися та вирішувати складні завдання в умовах все більш глобалізованого / цифрового маркетингу.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона
інформація
англійська
Заочне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер в галузі управління бізнесом ... [+]

Майстер в галузі управління бізнесом URJC має конкретну програму високого рівня, яка підготує вас взяти на себе роль лідера в області маркетингу, організації бізнесу і бізнесу.

Цей ступінь дозволяє об'єднувати офіцер програми коледжу з практичністю, досвідом і професіоналізмом компанії, бізнес-школою міжнародного престижу.

Ви також можете отримати ступінь магістра в області маркетингу від ESIC вивчення 12 додаткових програм або отримати доступ до докторських програм кредитів.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в ... [+]

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в якості стратегічних бізнес-активів і майбутніх менеджерів людських ресурсів як безперечні лідери цього процесу.

Майстер офіційна програма пропонується спільно з Університетом Rey Juan Carlos, на основі методології, яка включає в себе передові освітні елементи разом навчання високопродуктивне в галузі управління персоналом і організаційного розвитку.... [-]

Іспанія Мадрид Севілья Марбелья Гранада  + 1 Більше
інформація
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер в галузі управління маркетингом (MiM) - інноваційна, академічно обгрунтована, практика, орієнтована на маркетинг програма, яка відображає поточні виклики ринку. З ... [+]

Майстер в галузі управління маркетингом (MiM) - інноваційна, академічно обгрунтована, практика, орієнтована на маркетинг програма, яка відображає поточні виклики ринку./>

Заповнивши МіМ, учасники отримають ключові навички та знання, щоб оцінювати, керувати та впроваджувати маркетингові стратегії, одночасно зміцнюючи їх здатність стикатися та вирішувати складні завдання в умовах все більш глобалізованого маркетингу. У цьому контексті програма включила в свій навчальний план чіткий міжнародний підхід, збагачений останніми тенденціями та розвитком цифрового маркетингу ; два стовпи, які є основою для завтрашніх маркетингових лідерів. Весь викладання доставляється англійською мовою.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона
інформація
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

MPC полегшує знання і навички, необхідні для успішного вирішення проблем, пов'язаних з цим нового інформаційного суспільства, де влада знаходиться, в основному в рука ... [+]

Компанії передають багато повідомлень добровільно і мимоволі. І це -unida зв'язку з в людини - фактор полягає різниця між успіхом і провалом в ділових відносинах з іншими суб'єктами , які беруть участь в їх діяльності.

MPC полегшує знання і навички , необхідні для успішного вирішення завдань по цьому новому інформаційного суспільства , де влада знаходиться, в основному в тих руках споживчих інструментів.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер в області логістики і ланцюги поставок (Locs) демонструє виняткову важливість чудовою ланцюга управління, від поставки до споживача, щоб купити або споживати прод ... [+]

Роль директорів матеріально-технічне постачання і ланцюжків поставок є одним з головних стратегічних осей більшості компаній.

Майстер в області логістики і ланцюги поставок (Locs) демонструє виняткову важливість чудовою ланцюга управління, від поставки до споживача, щоб купити або споживати продукт. Він також охоплює управління продуктом, коли він осідає в установах для маркетингу: стратегічний переговорів і відбір дистриб'юторів, торгового маркетингу, управління категорії, візуального мерчандайзингу.... [-]

Іспанія Мадрид Валенсія
інформація
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

MMS є інноваційною і оновленою програмою, тільки один на ринку, який поєднує в собі навчання методів маркетингових досліджень Business Intelligence з вищою практичної мет ... [+]

MMS є інноваційною і оновленою програмою, тільки один на ринку, який поєднує в собі навчання методів маркетингових досліджень Business Intelligence з вищою практичної методології, спрямованої на створення інтелекту для прийняття бізнес-рішень.

риси/>Програма складається з двох головних програм: Програма розширеної в області маркетингу Analytics і Програму розширеної в маркетингових дослідженняхВикладачі з бізнес-сектора, з великим досвідом викладання.Кваліфікує для застосування методів дослідження і готує для аналізу інформації за допомогою таких інструментів, як Excel, SPSS і SAS Enterprise Miner.Методика, використовувана для вирішення реальних проблем.диференціали чинникиВона включає в себе житловий тижня в Лондоні, щоб відвідати і вивчити важливі транснаціональні компанії і агентства, що спеціалізуються в області маркетингових досліджень і бізнес-аналітики.Можливість стажування в ALD Automotive, Altadis Imperial Tobacco, Burger King, CAMPOFRIO, DKV Seguros, GFK, Kantar Media, Mindshare, Nielsen, Telefonica, Vodafone.профіль кандидат... [-]
Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер в області маркетингу та управління продажів (GESCO) є провідним посиланням на себе роль лідера в області маркетингу, організації бізнесу і бізнесу. ... [+]

Майстер посилання в Іспанії в області маркетингу та бізнесу.

Майстер в області маркетингу та управління продажів (GESCO) є провідним посиланням на себе роль лідера в області маркетингу, організації бізнесу і бізнесу.

При щорічному огляді його зміст диференціації цієї програми в порівнянні з іншими є ступінь оновлення до останніх потреб ринку та цифровий акцент на діловому світі майбутнього розгорнуться.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона Валенсія Севілья Сарагоса Марбелья А Корунья Памплона Більбао Гранада  + 7 Більше
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 12 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер в області спортивного маркетингу охоплює необхідність професіоналізму в світі маркетингу спорту. Це сектор величезних можливостей для національного та міжнародног ... [+]

Майстер посилання в Іспанії в області маркетингу та спорту.

Майстер в області спортивного маркетингу охоплює необхідність професіоналізму в світі маркетингу спорту. Це сектор величезних можливостей для національного та міжнародного розвитку, і передбачає, що майбутні фахівці, які хочуть використовувати в цьому секторі повинні придбати спеціальні знання, які дозволяють їм здійснювати належне врядування, експлуатацію та використання можливостей і проблем, які виникають ,... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Майстер в області фінансового менеджменту (MDF) з ESIC пропонує можливість стати експертом в області корпоративних фінансів. Завдяки всебічній, ретельної і практичної під ... [+]

У нашій економіці компанії потрібні фахівці з повним видом фінансів в поточному іспанської компанії , які розуміють технічні та фінансові критерії і здатні успішно впоратися з новими вимогами.

Майстер в області фінансового менеджменту (MDF) з ESIC пропонує можливість стати експертом в області корпоративних фінансів. Завдяки всебічній, ретельної і практичної підготовки , яка забезпечує фінансову навчання і підвищує розвиток управлінських навичок.... [-]

Іспанія Мадрид Валенсія Севілья Памплона Більбао Гранада  + 3 Більше
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Ваш бізнес і ваша кар'єра просять на деякий час: digitalizarte необхідності. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб припустити, відповідальні пости і лідерство в цій нові ... [+]

Він керує, управляє і підтримує оцифровку компанії.

Ваш бізнес і ваша кар'єра просять на деякий час: digitalizarte необхідності. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб припустити, відповідальні пости і лідерство в цій новій цифровому середовищі, зміна починається з Учителем в цифровий бізнес в ICEMD. Всебічне навчання, що дозволить підвищити процес оцифровки вашої компанії, або почати свій власний бізнес в Інтернеті.... [-]

Іспанія Мадрид Валенсія Марбелья Памплона Більбао  + 2 Більше
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Цифрові технології змінили все, і настав час, щоб повернути собі контроль над вашим брендом відносин з вашими клієнтами в цифровому середовищі. Відкрийте для себе Майстра ... [+]

Стати глобальної цифрової маркетингової стратегії професійного навчання, методи і практика цифрової маркетинг та інтернет-реклами сьогодні середа

Цифрові технології змінили все, і настав час, щоб повернути собі контроль над вашим брендом відносин з вашими клієнтами в цифровому середовищі. Відкрийте для себе Майстра в можливості цифрового маркетингу ICEMD непереборної революції, її адресність можливості, двостороннє зв'язку, результати вимірювань, доступ до глобального ринку.... [-]

Іспанія Мадрид Барселона Валенсія Севілья А Корунья Памплона  + 3 Більше
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
5 - 12 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

DRHO є одним з найбільш повних програм можна в даний час знайти на ринку в підготовці фахівців в області людських ресурсів. ... [+]

DRHO є одним з найбільш повних програм можна в даний час знайти на ринку в підготовці фахівців в області людських ресурсів.

Строгий господар, з більш ніж 35-річним досвідом, який робить акцент на людях в якості стратегічних активів компаній, тому що вони є тим, в кінцевому рахунку, приводять компанію до успіху.

Успіх цієї програми полягає в тісному взаємозв'язку встановилися між студентами з великих компаній і організацій, як Міністерство оборони, Cepsa, Червоного Хреста, Iberdrola, Adecco або Cajamar з вчителями, фахівцями в галузі управління людськими ресурсами надання знань за допомогою професійного досвіду.... [-]

Іспанія Мадрид Севілья Марбелья Гранада  + 1 Більше
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Маркетинг Майстер в міжнародній моди і розкоші (ММ ... [+]

Маркетинг Майстер в міжнародній моди і розкоші (ММ

рисиСпрямована на всіх тих, хто бажає провести кар'єру в індустрії моди і розкоші на міжнародному рівні.Майстри вчать у вихідні п'ятницю в другій половині дня і в суботу вранці з жовтня по липень.Включає в себе майстер вчив фахівців галузі моди і розкоші.диференціали чинникиОФІЦІЙНЕ НАЗВА: Власне назва Rey Juan Carlos University.Працездатність: Можливість стажування в компаніях.МЕТОДИКА: Майстер включає в себе нові предмети, такі, як інновації, емпіричний маркетинг, цифровий маркетинг, поведінка споживачів, брендинг, що представляє колекція на показах моди, мода і правах і т.д., вчили вчителями та викладачами з бізнесу-школи, університетів і експертів промисловості, за допомогою методу аналізу конкретних ситуацій. Крім того, здатність стимулювати інновації, творчість, адаптації до змін і критичне мислення.пільгиспеціалізуються в програмі маркетингу стосовно моді і індустрії розкоші з міжнародним баченням, який спрямований на підготовку майбутніх керівників в навички та інструменти для управління стратегічного і оперативного маркетингу в міжнародному масштабі.Зверніть особливу увагу на дизайн торгового досвіду і критичного мислення.Поєднує інноваційні засоби навчання, характерні для бізнес-школи є бізнес ESICМетод включає в себе технічне і стратегічне моделювання справи.Обитель вибрано з професорів і фахівців з індустрії моди.Вона включає в себе нові предмети, такі, як інновації, дослідження тенденцій ринку, споживчу поведінку, нові матеріали, емпіричний маркетинг, постановка колекцій і міжнародних показів мод, розкіш електронної комерції, а також моди і права, серед інших.Він забезпечує доступ до професійної мережі компаній моди.Сприяння співробітництву і консультації основних іспанських компаній моди, приоритизации підготовки фахівців з маркетингу в секторі.Практика в компаніях. *Відвідування магазинів і магазинів посилання в індустрії моди і розкоші.... [-]
Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
9 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Цей майстер у зв'язку і нових технологій з'являється для того, щоб задовольнити зростаючий попит на кваліфікованих фахівців у цих рамках вивчених областей і пропо ... [+]

Цей майстер у зв'язку і нових технологій з'являється для того , щоб задовольнити зростаючий попит на кваліфікованих фахівців у цих рамках - розвіданих районах і пропонують нові й захоплюючі можливості для кар'єрного росту.

мети

Орієнтовані дослідження запропонували назву реагувати на потреби, що випробовується суспільством і бізнесом, і це призводить до зростання попиту на фахівців в області комунікації і нових технологій.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Camino Valdenigriales
28223 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Барселона, Каталонія, Іспанія
Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Валенсія, Валенсія, Іспанія
Address
Edificio de la Prensa Avda. de Carlos III, s/n Isla de la Cartuja
41092 Севілья, Андалусія, Іспанія
Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Сарагоса, Арагон, Іспанія
Address
C/ Severo Ochoa, 49 Parque Tecnológico de Andalucía Campanillas
29590 Марбелья, Андалусія, Іспанія
Address
Ronda de Nelle, 31
15007 А Корунья, Галичина, Іспанія
Address
Avda. de Anaitasuna, 31 Mutilva (Navarra)
31192 Памплона, Наварра, Іспанія
Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Більбао, Країна Басків, Іспанія
Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Гранада, Андалусія, Іспанія
Address
Avenida de Madrid, 60
36204 Віго, Галичина, Іспанія
Address
Іспанія Інтернет, Іспанія