ESEI International Business School Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фото люб’язно надано ESEI International Business School Barcelona

ІННОВАЦІЇ У БІЗНЕС-ОСВІТИ

Навчання в режимі реального часу

ESEI забезпечує міжнародну бізнес-освіту, яка відповідає вимогам світового бізнесу. З моменту свого заснування у 1989 році, ми керувалися пристрастю до надання бізнес-програм, які забезпечують відповідні навички та професійну підготовку, щоб підвищити кар'єру наших студентів і підготувати їх до успіху у міжнародному робочому середовищі.

МІЖНАРОДНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ДО ВИКЛИКУ

Великобританія та іспанська акредитація

ESEI - визнаний Міжнародний заклад вищої освіти Іспанії. Бакалаврські програми ESEI - це офіційна кваліфікація, що присуджується провідними університетами Великобританії. Магістерські програми ESEI - це приватні дипломи, присвоєні безпосередньо ESEI та Universidad Católica de Murcia (UCAM) - одним із найпрестижніших університетських закладів Європи, що має чудову репутацію в галузі бізнес-освіти.

ESEI BARCELONA CAMPUS - БЕЗКОШТОВНЕ МІСТО ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ

Топ-5 європейських пускових центрів

ESEI знаходиться в Барселоні, Іспанії, міжнародному центрі бізнесу та інновацій. Події, як-от "Мобільний світовий конгрес", який щорічно залучає понад 100 000 людей, перетворюють місто на одну з найкращих мережевих місць у Європі. Наші потенційні випускники мають можливість співпрацювати з підприємцями та інвесторами, а також підтримувати зв'язки з однокласниками, викладачами та факультетами протягом усього життя.

МІЖНАРОДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ І ЕКСПЕРТИ В БІЗНЕСІ

Навчання досвідчених професіоналів

Міжнародні дослідження факультету ESEI, надихають та надають знання, що відповідають потребам нашого студента. Вони пропонують колективний підхід до складних проблем, розвиваючи індивідуальний талант академічно та професійно. Факультети ESEI є з усього світу та надають студентам ESEI справді глобальну перспективу бізнесу.

Фото люб’язно надано ESEI International Business School Barcelona

Коучинг для досконалості

Наш професорсько-викладацький склад працює професійно: це генеральний директор, власники бізнесу, підприємці, менеджери з маркетингу або інші працівники компаній вищого рівня. ESEI є кроком для наших студентів до кар'єри, яку вони хочуть, і наш факультет - це те, що може допомогти їм дістатися!

Фото люб’язно надано ESEI International Business School Barcelona

ПРАКТИЧНА БІЗНЕС-МЕТОДОЛОГІЯ

Навчання на основі проекту (PBL)

В ESEI нашим найвищим пріоритетом є надання студентам найкращого досвіду навчання. Навчання на основі проекту з'єднує студентів з реальним світом. Студентам надається самостійність, гнучкість та відповідальність спільної роботи над проектами, які можуть бути тематичним дослідженням, письмовим звітом, відеороликом, рольовою діяльністю, веб-сайтом тощо. Роль наших викладачів, по суті, роль фасилітатора . Вони створюють інструктажі проектів і контролюють хід роботи команди, що досягає тиждень за тижнем, регулярно проводячи пункти реєстрації - як на робочому місці.

Фото люб’язно надано ESEI International Business School Barcelona

STUDENT CENTERED LEARNING

Персоналізоване увагу в групах малого класу

Студенти ESEI користуються персональним наставництвом та консультуванням від наших міжнародних професіоналів з управління освітою. Розміри класів невеликі для заохочення та створення культури виховання та підвищення таланту студентської спільноти ESEI.

Фото люб’язно надано ESEI International Business School Barcelona

VIBRANT STUDENT LIFE

Різноманітна спільнота 150 студентів з більш ніж 40 країн

ESEI пропонує по-справжньому глобальний досвід роботи з іноземними студентами з різних професій. Студентське співтовариство ESEI складається з молодих фахівців з кар'єри, які пристрасно цікавляться бізнесом. Барселона на фоні відомих архітектурних споруд, чудових піщаних пляжів, чудового середземноморського клімату, захоплюючої нічної життя, фантастичної кухні та численних культурних і спортивних заходів, гарантує студентам незабутній досвід за розумним бюджетом.

Фото люб’язно надано ESEI International Business School Barcelona

КАРЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

ESEI з'єднує Talent with Business

ESEI пропонує унікальну можливість отримати професійний досвід у Барселоні. Студенти ESEI можуть проводити стажування та отримати міжнародний професійний досвід з національними та міжнародними компаніями, розташованими в Барселоні.

Розташування

Барселона

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія