ESDi - Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

school

Про ESDi

У 1989 році декілька адміністративних органів, компаній та бізнес-асоціацій зібралися, щоб зміцнити каталонську галузь через професіоналізацію дизайну. Результатом цих зусиль стала вища школа дизайну ESDi , створена з метою підготовки конкурентноздатних та кваліфікованих випускників Дизайну.

З того часу школа була консолідована як піонер у сфері освіти, включивши її Офіційний університетський ступінь в галузі дизайну, серію магістрів та аспірантів, а також інноваційні дослідження, такі як бакалавр у сфері інтелектуального дизайну та бакалавр з цифрових гуманітарних наук .

Школа, розташована в місті Сабадель (Барселона, Іспанія), має понад 14000 м2 об'єктів, обладнаних найсучаснішими технологіями, такими як власна лабораторія виробництва добавок, віртуальна реальність (у співпраці з HP) та оцифрування дизайнерських та виробничих процесів.

Рейтинги

 • ESDi вища школа дизайну, № 1 серед шкіл дизайну Каталонії протягом двох років поспіль у рейтингу UVA BBVA Foundation 2016-2017
 • Університет Ramon Llull, №6 в рейтингу UVA Фонду BBVA 2017
 • Ramon Llull University, № 125 в галузі соціальних наук та управління світовим університетом QS Рейтинги за темою 2017
 • Університет Ramon Llull, найпопулярніший рейтинг Global Business Rankability 2017 року
 • Університет Ramon Llull, топ 151-200 в управлінні глобальним рейтингом академічних дисциплін Shanghai Ranking 2017
 • Університет Ramon Llull, № 6 Іспанської держави в рейтингу CYD іспанських університетів 2017 року

school

Нагороди, отримані нашими учнями

 • Ен Кастро та Нюрія Коста (Fashion Design), лауреати Інноваційного проекту Samsung EGO з їхньої колекції CONECT3D, премія, яка дозволила їм показати свої твори на Mercedes-Benz Fashion Week Madrid
 • Ен Кастро та Нюрія Коста (Fashion Design), лауреати 080-го дня інвестора 2018 року каталонської ВПП 080 Barcelona Fashion і платформи Seed
 • Джерард Ардріус (Графічний дизайн), переможець Золотого Лауза (Іспанія) 2018 року ADG-FAD для свого випускного ступеня проекту "El soso catalán que hace reír"
 • Mireia Mesalles (Product Design), переможець Золотої медалі ADI (Іспанія) 2018 року ADI-FAD для свого останнього ступеня проекту "Minial"
 • Alba Alaminos (Interior Design), лауреат III премії в CODIC Awards (Іспанія) 2018 р. Офіційного видання Dissenyadors d'Interiors i Decoradors de Catalunya за випускний проект "Skyline Flight School"
 • Роджер Шрифти (графічний дизайн), переможець бронзового лауза (Іспанія) 2018 року ADG-FAD для свого випускного ступеня проекту "Оригінальний одяг для дітей"

school

9 причин для навчання в ESDi

 1. Офіційний ступінь та можливість отримати подвійну ступінь: Офіційний ступінь бакалавра дизайну в Smart Design. Ми також є єдиним центром в Іспанській державі для навчання 6 дисциплін дизайну.
 2. Піонери в дослідженнях Smart Design і в Digital Humanities.
 3. Широка міжнародна мережа. Ми присутні в більш ніж 20 країнах.
 4. Більше 14000 м2 об'єктів в історичній будівлі, розташованої в центрі Сабаделла.
 5. Майстерні та лабораторії, оснащені авангардними технологіями. На додаток до майстерень, лабораторій, відео- та фотоколекцій, відкритих простору та технологічних класів, у нас є три самолікування та одна довідкова лабораторія (додаткова виробнича та 3D-друк, поглиблена та голографічна віртуальна реальність в партнерстві з HP, а також цифралізація текстильний дизайн та виробничі процеси).
 6. Висока працездатність та швидка вставка на ринок праці: 95,5% наших випускників можуть знайти роботу протягом року після закінчення навчання.
 7. Університетський бізнес-зв'язок, з проектами та співпрацею з важливими брендами та установами: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike та Harley-Davidson, серед інших. Дослідження та інновації всередині та поза класами.
 8. Компетентний та мотивований персонал, пов'язаний із галуззю та бізнесом. Студенти та випускники з проектами, визнаними найважливішими ярмарками, експозиціями та конкурсами у цьому секторі.
 9. Стипендії та гранти. Ніхто із покликання та водіння не повинен залишатися поза системою освіти.

school

Розташування

Сабадель

Address
Carrer del Marquès de Comillas,81
08202 Сабадель, Каталонія, Іспанія