ESDi - Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

школа

Presentación

Починаючи з 1989 року, Школа дизайну ЄСБОЦентр при університеті Рамон Раймунд (URL), згоден з тими, хто насмілюється перепроектувати світ, і дизайн, і будувати своє майбутнє. Його місія продиктоване прагненням передати знання мистецтва і дизайну через творчий процес, керований аналіз, зусилля і талант.

У 1992 році ЄСБО стає перший центр іспанської держави в наданні дослідження дизайну університету; В присвоєння звання самого Рамон Раймунд університету: «Ступінь в області дизайну». У тому ж ключі, 2000 року академічна злиття підписаний школа мистецтв і моди Techniques (EATM) Барселони, зміцнюючи тим самим як спеціальність текстилю та моди викладається, як і інші дослідження.

Оскільки 2008-2009 курс надає ЄСБО Офіційний Вища освіта в області дизайну як прикріплено до центру університету Рамон Раймунд, слідуючи інструкціям, викладеним в Європейському просторі вищої освіти (ЄПВО). Це факт має велике значення, що дозволить, як тільки закінчив, проектувальник може доступ до вищої освіти: магістрів і аспірантів, а також на національному та міжнародному ринку праці на рівних умовах з іншими офіційних градусів.

Таким чином, ЄСБО - URL став першим іспанським університетом, щоб запропонувати Офіційна ступінь в області дизайну у всіх його формах: графічний, продукт, інтер'єр, мода, аудіовізуальні та управління Дизайн (міждисциплінарна інтеграція). Пропонуючи в цілому 120 місць. Крім того, центр є піонером в наданні аспірантури в області дизайну, а саме, забезпечення офіційного університету майстер, який відкриває двері в докторантурі в області дизайну.

Структура ЕСБИ їх вчення в різних одиницях навчання і розвитку знань (UDDC) і експериментування і блоки додатків (UEA). Центр поєднує в собі навчання, передачу знань та дослідження дифузії. З 2012 року центр має науково-дослідну групу, затверджену Рамон Раймунд університету (URL): TADD, теорія, аналіз і розробка дизайну.

CIP-ЄСБО має досвід навчання на основі високої якості та відповідності потребам бізнесу, в рамках школи дизайну. Цей вищий навчальний заклад, який представляє собою грунтовне навчання пропозиція високої якості; відкритий для світу і мультикультуралізму, стає одним з найвідоміших в Каталонії, Іспанії та шкіл Європейського Союзу.

школа

10 причин для вивчення на ЄСБО

ПРИЧИНА 1. Офіційною ступеня

ЄСБО 1992 року був перший іспанська центр навчити університетську в дизайні і від 2008-2009 викладав Офіційному Вища освіта в області дизайну, як центр, прикріпленого до Universitat Рамон Раймунд і відповідно до правил, встановлених в європейській вища освіта Площа (EHEA).

2. ПРИЧИНИ швидка і ГИГИЕНА

61% випускників по ЄСБО починають свою професійну діяльність від 1 до 3-х місяців після закінчення і 70% протягом 6 місяців (92% в рік закінчення). Крім того, випускники, які вирішили взяти на себе і почати свій власний професійний проект, ЄСБО пропонують підтримку в плані консультування і передачі простору та інфраструктури.

3. ПРАВИЙ ЦЕНТР З SIX МАРШРУТИ УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ESDI - іспанська URL є єдиним університетом, який пропонує офіційний диплом в галузі дизайну у всіх формах: графічний, продукт, інтер'єр, мода, аудіовізуальної і проектного управління (міждисциплінарний інтеграція).

школа

Причина 4. Навчання фахівців

ЄСБО сформувати хороші фахівці з відмінною навчальною програмою, практичним досвідом, набутим студентами та мережею відносин в світі дизайну. Професіонали, які швидко і успішно підприємство в світі бізнесу, або інтегровані в складі команди дизайнерів консолідовані або зухвалі, щоб почати свій власний проект.

ПРИЧИНА 5. ПРАКТИКА І КОМПАНІЇ ПРОЕКТИ

Студенти завершити професійне стажування в компаніях, які осягають свій перший досвід роботи в галузі дизайну, в той час як дають їм можливість застосувати всі знання, отримані до сих пір в класі. Крім того, ЄСБО виконують різні наукові проекти у співпраці з відомими компаніями в секторі.

ПРИЧИНА 6. МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА

ЄСБО має понад 50 угод для здійснення проектів в галузі міжнародного співробітництва і сприяння обміну студентами та викладачами з декількома університетами Європи, Америки, Азії, Африки та Океанії.

школа

ПРИЧИНА 7. ГРАНТИ

Одне із завдань Фонду ЄСБО є сприяння в навчанні, підвищення академічної кар'єри, і що жоден студент з покликанням і здатності до дизайну не виключений зі школи з економічних причин. Чому різні види стипендій, грантів та знижок надаються для полегшення доступу до навчання.

8. ПРИЧИНА Методологія та

Офіційні дослідження ЄСБО дизайн вчать вчителів і співробітників, відомих в області дизайну. Навчальна програма заснована на трьох областях знань: теоретичних, інструментальних та проектах, розподіляючи предмети гармонійно між трьома областями для досягнення цілей, поставлених протягом 4-х років.

9. ПРИЧИНИ понад 14 000 м2 об'єктів

ЄСБО має більш 14.000 м2 зручностей, включаючи комп'ютерні зали, промислові цехи, пошиття майстерного, пункт майстерного, майстерні сарай, набір фотографію, набір реалізації кімнати управління відео і систему мобільного професійного освітлення, бібліотека, кафе і ресторан, серед інших.

10. ПРИЧИНА досліджень та інновацій

Випускники ЄСБО можуть приєднатися дослідницькі групи та інновації, які лежать в основі його діяльності навколо школи стипендії для експериментування, наукових досліджень і навчання в аспірантурі.

школа
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в галузі промислових інновацій (подвійний ступеня університет)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік March 2018 Іспанія Барселона

Отримати два ступені університетського магістра в контексті інтернаціоналізації бізнесу. Майстер в області виробництва і інновацій промисловості Рамон Раймунд університету. Ступінь магістра (Official) інновації текстильної промисловості Рамон Раймунд університету. [+]

Спеціалізується в області інновацій Отримати два ступені університетського магістра в контексті інтернаціоналізації бізнесу. Майстер в області виробництва і інновацій промисловості Рамон Раймунд університету. Ступінь магістра (Official) інновації текстильної промисловості Рамон Раймунд університету. Студенти після проходження майстра заробити два ступені: I) Ступінь магістра в галузі виробництва та інновацій промисловості Рамон Раймунд університету. Цей майстер заснований на дизайні мисленні (дизайн мислення), який застосовував протягом року ЕСБИ. Потужний інструмент для розробки не тільки інноваційні продукти, а й бізнес-інноваційних проектів. Інструмент для отримання результатів від орієнтованих на користувача зору, надаючи компаніям потужний відгук у цей час змін і потреба в інноваціях. Дизайн мислення залежить від трьох ключових факторів успіху: економічна доцільність, технічну здійсненність і соціальна корисність (задоволення потреб людей). Ці три чинники мають важливе значення для інноваційного проекту, щоб домогтися успіху. Інновації або мати трансферний ринок чи ні інновацій, і це має важливе значення для розробки бізнес-модель, яка приймає на себе компанією готові скористатися інноваційними ідеями. І немає ніякої моделі переговорів, щоб бути стійкими без хорошого визначення процесів просування, маркетингу та збуту своїх товарів і послуг, так як промисловості сьогодні споживають і виробляють послуги. Вони діяльність до і після виробництва, такі, як інновації, дизайн, маркетинг і комунікації; в рівній мірі або важливішим у створенні вартості, а також відчутне власне покоління. II) Назва Degree (Official) інновацій Майстри текстильної промисловості Рамон Раймунд університету. Ця назва завдяки especilalidad в текстильній промисловості досліджено комплементарно отримано. Ця назва визнається у всіх країнах Європейського простору вищої освіти (ЄПВО). Дає можливість вчитися по докторській програмі в будь-якому університеті в Європейському Союзі,... [-]

Майстер в галузі управління індустрії моди і дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 1 рік March 2018 Іспанія Барселона

Майстер в галузі управління промисловістю моді і дизайні, був піонер на міжнародній арені в якості навчальної ініціативи між однією з перших компаній в міжнародних модах, школа дизайну і Університет Рамон Раймунд, з метою підготовки фахівців в області управління і напрямки продуктів і компаній в індустрії моди. [+]

The Майстер в галузі управління індустрії моди і дизайну, Pioneered на міжнародній арені в якості навчальної ініціативи між однією з перших компаній в міжнародній моди, школа дизайну і Університет Рамон Раймунд, з метою підготовки фахівців в галузі управління та напрямки продуктів і компаній індустрія моди. Як єдиних бет університету, спеціалізованого, високоякісного навчання і видатного практичного підходу до розробки комплексного навчання в галузі управління в індустрії моди і дизайн, визнання руки від MANGO компанії. Вища школа дизайну (ESDI) є коледжем розташований в Sabadell і Барселоні, пропонований офіційної університетської ступінь в області дизайну спеціалізації Графічний дизайн, мода, виріб, інтер'єр і аудіовізуальний і управління дизайном , Фонд дизайну (FUNDIT) є засновником установи школи дизайну ESDI. Директор Фонду дизайну (FUNDIT), на чолі ЄСБО є Антоній Гаррелл я Guiu. Вища школа дизайну (ESDI) є центром при університеті Рамона Луллий (URL), перший приватний університет в Іспанії і сильну присутність в Каталонії і всієї його навчальної програми адаптована до Європейського простору вищої освіти (еш). ЄСБО має більш ніж двадцять років історії. Це був перший центр ввести університетські в дизайні як сама назва URL, і було один з перших коледжів Іспанії, щоб забезпечити офіційне вищу освіту в галузі дизайну, в 2008 році. Його покликання як дослідження підтверджує, що ЄСБО організував перший Міжнародний конгрес дизайну та інновацій Каталонії. Школа дизайну має свої витоки в FUNDIT, що народилися в 1989 році за ініціативою групи асоційованих компаній Гільдія виробників Sabadell, який визначив дизайн як ключовий елемент для підвищення конкурентоспроможності компанії і тому зростання промисловості. Вони розуміли, що вони повинні були конкурувати... [-]

Майстер в області дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду (UI / UX дизайн)

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 1 рік Відкритий конкурс Іспанія Барселона

Майстер в області дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду (Master UI / UX) проектується в результаті необхідності підготовки кадрів кваліфікованих професіоналів в області проектування інформаційних систем для різних інтерактивних пристроїв в даний час на ринку ІКТ. [+]

Presentación The Майстри в області дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду (Master UI / UX) проектується в результаті необхідності підготовки кваліфікованих професійних кадрів в області проектування інформаційних систем для різних інтерактивних пристроїв, які в даний час на ринку ІКТ. Існує в даний час високий попит на фахівців, які можуть проектувати більш корисним, більш ефективним, простіше і генерувати багатий досвід в користувачів продукту. В інформаційному суспільстві, де участь користувачів стає все більш актуальним, інтерфейс стає основним елементом взаємодії між людьми і артефактами, і через її переживання можливо, в яких користувачі можуть встановити курс від компанії і, відповідно, ринок: компанії не тільки продавати свої товари або послуги, але також повинні створити незабутні враження в своїх споживачів. Для цього, отримати відповідне управління і звітність відповідно до різними пристроями і формати, доступні на ринку і для різних областей людської буденності (розваг, освіти, охорони здоров'я, економіка, культура і т.д.) знання дозволить студентам розвивати високу конкурентоспроможність проектів на основі розуміння потреб, пов'язаних з цими типами питань і за рахунок ефективного технічного рішення, які вимагають ці проекти. Тому методики в даний час використовуються для проектування і розробки цифрових послуг в Інтернеті, від концепції до виробництва і випробувань з кінцевими користувачами, особливо з точки зору дизайну включені в навчальну програму Master UI / UX, диференціюються фактором при пошуку і пошуку інновацій, що кожна компанія хоче. Цілі Основні завдання Master UI / UX є: Поїзд дизайнери, здатні зрозуміти, з одного боку, цілі компанії, яка надає інформаційні послуги для інтерактивних пристроїв та інших, характеристик і потреб користувачів таких послуг. Таким чином,... [-]

Майстер в області курирування цифрового мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік Відкритий конкурс Іспанія Барселона

Майстер в цифровий художньої Куратор обслуговує потреби професійного та академічної освіти в курирувати виставки, теорії мистецтва і дизайну, критичне або культурного менеджменту, з особливістю, спеціалізуючись на створенні та використанні нові технології. [+]

Presentación The Майстер в цифрових мистецтв Куратор відповідає потребам професійної та академічної підготовки в курирування виставки, теорії мистецтва і дизайну, критики або культурній сфері, з особливістю спеціалізуючись в створенні і використанні нових технологій. Майстер, 60 кредитів, є першою програмою куратор арт і нові медіа чиновника, викладав в Іспанії, прийнято протягом одного навчального року, 46 обов'язкових ECTS виникає і 28 факультативних, з яких ви повинні закінчити 14. З 28 виборних ECTS кредитів, є деякі питання професійному плані та іншої науково-дослідницької області. Майстер пропонує в цілому 20 місць. Курирування цифрового мистецтва можна вважати одним з найуспішніших заходів і в той же час, один з найбільш інноваційних, для їхньої конкретної мети, щоб діяти в даному контексті. Його роль поділяють ряд культурних практик, пов'язаних з новими технологіями, в тому числі: Організація художніх, розважальних, освітніх та просвітницьких заходів. Розробка мультимедійних презентацій і форм впливу на конференції, лекції тощо Розробка оригінальних проектів злиття мистецтва і нових засобів масової інформації. Організація заходи, фестивалі, шоу і т.д. Критика, що спеціалізується на нових медіа. Теоретичне дослідження і дизайн останніх художніх тенденцій. Ці дослідження є частиною галузі знань мистецтв і гуманітарних наук. Цілі Основні завдання Магістерська комісаріат цифрового мистецтва До них відносяться: Форма в області курирування виставок і культурних заходів, культурний менеджмент, теорія та художньої критики, особливо в галузі створення з використанням нових засобів масової інформації (електронне мистецтво або медійне мистецтво, мультимедіа авторинга, Інтернет і т.д. .). Забезпечити знання великого інтересу на концептуальному, формальному, технічному та спеціалізованому для створення інструментів, планування, управління, проектування і реалізації продукції, дослідження, розвитку критичного мислення... [-]

Ступінь магістра в галузі консультування стилю, іміджу та комунікацій

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік March 2018 Іспанія Барселона

Суворе і унікальний підхід, який дозволяє студентам, розвивати і зміцнювати навички, необхідні для досягнення професійного положення в області майстри моди. [+]

Суворе і унікальний підхід, який дозволяє студентам, розвивати і зміцнювати навички, необхідні для досягнення професійного положення в області майстри моди. Вища школа дизайну (ESDI) є коледж, розташований в Sabadell і Барселоні додається до Університет Рамон Раймунд (URL) центр, який надає офіційну університетський ступінь в області дизайну спеціалізацій графічного дизайну, моди , продукт, інтер'єр і аудіовізуальний і проектний менеджмент. Школа дизайну має свої витоки в фонд дизайн (FUNDIT), яка народилася в 1989 році за ініціативою групи дочірніх компаній Sabadell виробники Гільдії, який визначив дизайн як ключовий елемент для підвищення конкурентоспроможності зростання компанії і галузі. Фонд створив школу дизайну, поміщаючи його в старих доках де Sabadell, які були складом, який служив великим складом для зберігання речей з вовни і текстильної сировини. Будівля була реконструйована в 1991 році архітектором Ігнасіо Вешіана. Сьогодні, цей корабель є університетським містечком з головною будівлею 9000 м2, розподіленим на чотири поверхів і численне наукове обладнання, технічних і художніх, необхідних для забезпечення всебічного розвитку наукової діяльності. Терміни: Ed жовтня 2017 року по липень 2018 года / Под ред березня 2018 по грудень 2018 года .. Години роботи: понеділок, середа та п'ятниця з 19ч до 22ч Навчання Місце проведення : Кампус Барселони (Пасео де Граса, # 114) Зарахування: 7290 € Форма навчання: Іспанська Ступінь нагороджені: Ступінь магістра в галузі Image Consulting, дизайну моди і комунікації Рамон Раймунд університет Кредити: 60 ECTS Практика: Можливість стажування в національних і міжнародних компаніях , пов'язаних зі світом моди і дизайну. Рейтинги і Акредитації Він став першим центром державного університету викладати іспанську мову в моді.... [-]

Відео

ESDi international design

JO ESTUDIO A L’ESDi

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
ESDi (Campus)
Marquès de Comillas 81-83

Barcelona, 08202 ES
Адреса місце знаходження
Extension classroom in Barcelona
Paseo de Gracia, 114 second floor

Barcelona, 08008 ES