ESDi - Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

школа

Presentación

Починаючи з 1989 року, Школа дизайну ЄСБОЦентр при університеті Рамон Раймунд (URL), згоден з тими, хто насмілюється перепроектувати світ, і дизайн, і будувати своє майбутнє. Його місія продиктоване прагненням передати знання мистецтва і дизайну через творчий процес, керований аналіз, зусилля і талант.

У 1992 році ЄСБО стає перший центр іспанської держави в наданні дослідження дизайну університету; В присвоєння звання самого Рамон Раймунд університету: «Ступінь в області дизайну». У тому ж ключі, 2000 року академічна злиття підписаний школа мистецтв і моди Techniques (EATM) Барселони, зміцнюючи тим самим як спеціальність текстилю та моди викладається, як і інші дослідження.

Оскільки 2008-2009 курс надає ЄСБО Офіційний Вища освіта в області дизайну як прикріплено до центру університету Рамон Раймунд, слідуючи інструкціям, викладеним в Європейському просторі вищої освіти (ЄПВО). Це факт має велике значення, що дозволить, як тільки закінчив, проектувальник може доступ до вищої освіти: магістрів і аспірантів, а також на національному та міжнародному ринку праці на рівних умовах з іншими офіційних градусів.

Таким чином, ЄСБО - URL став першим іспанським університетом, щоб запропонувати Офіційна ступінь в області дизайну у всіх його формах: графічний, продукт, інтер'єр, мода, аудіовізуальні та управління Дизайн (міждисциплінарна інтеграція). Пропонуючи в цілому 120 місць. Крім того, центр є піонером в наданні аспірантури в області дизайну, а саме, забезпечення офіційного університету майстер, який відкриває двері в докторантурі в області дизайну.

Структура ЕСБИ їх вчення в різних одиницях навчання і розвитку знань (UDDC) і експериментування і блоки додатків (UEA). Центр поєднує в собі навчання, передачу знань та дослідження дифузії. З 2012 року центр має науково-дослідну групу, затверджену Рамон Раймунд університету (URL): TADD, теорія, аналіз і розробка дизайну.

CIP-ЄСБО має досвід навчання на основі високої якості та відповідності потребам бізнесу, в рамках школи дизайну. Цей вищий навчальний заклад, який представляє собою грунтовне навчання пропозиція високої якості; відкритий для світу і мультикультуралізму, стає одним з найвідоміших в Каталонії, Іспанії та шкіл Європейського Союзу.

школа

10 причин для вивчення на ЄСБО

ПРИЧИНА 1. Офіційною ступеня

ЄСБО 1992 року був перший іспанська центр навчити університетську в дизайні і від 2008-2009 викладав Офіційному Вища освіта в області дизайну, як центр, прикріпленого до Universitat Рамон Раймунд і відповідно до правил, встановлених в європейській вища освіта Площа (EHEA).

2. ПРИЧИНИ швидка і ГИГИЕНА

61% випускників по ЄСБО починають свою професійну діяльність від 1 до 3-х місяців після закінчення і 70% протягом 6 місяців (92% в рік закінчення). Крім того, випускники, які вирішили взяти на себе і почати свій власний професійний проект, ЄСБО пропонують підтримку в плані консультування і передачі простору та інфраструктури.

3. ПРАВИЙ ЦЕНТР З SIX МАРШРУТИ УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ESDI - іспанська URL є єдиним університетом, який пропонує офіційний диплом в галузі дизайну у всіх формах: графічний, продукт, інтер'єр, мода, аудіовізуальної і проектного управління (міждисциплінарний інтеграція).

школа

Причина 4. Навчання фахівців

ЄСБО сформувати хороші фахівці з відмінною навчальною програмою, практичним досвідом, набутим студентами та мережею відносин в світі дизайну. Професіонали, які швидко і успішно підприємство в світі бізнесу, або інтегровані в складі команди дизайнерів консолідовані або зухвалі, щоб почати свій власний проект.

ПРИЧИНА 5. ПРАКТИКА І КОМПАНІЇ ПРОЕКТИ

Студенти завершити професійне стажування в компаніях, які осягають свій перший досвід роботи в галузі дизайну, в той час як дають їм можливість застосувати всі знання, отримані до сих пір в класі. Крім того, ЄСБО виконують різні наукові проекти у співпраці з відомими компаніями в секторі.

ПРИЧИНА 6. МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА

ЄСБО має понад 50 угод для здійснення проектів в галузі міжнародного співробітництва і сприяння обміну студентами та викладачами з декількома університетами Європи, Америки, Азії, Африки та Океанії.

школа

ПРИЧИНА 7. ГРАНТИ

Одне із завдань Фонду ЄСБО є сприяння в навчанні, підвищення академічної кар'єри, і що жоден студент з покликанням і здатності до дизайну не виключений зі школи з економічних причин. Чому різні види стипендій, грантів та знижок надаються для полегшення доступу до навчання.

8. ПРИЧИНА Методологія та

Офіційні дослідження ЄСБО дизайн вчать вчителів і співробітників, відомих в області дизайну. Навчальна програма заснована на трьох областях знань: теоретичних, інструментальних та проектах, розподіляючи предмети гармонійно між трьома областями для досягнення цілей, поставлених протягом 4-х років.

9. ПРИЧИНИ понад 14 000 м2 об'єктів

ЄСБО має більш 14.000 м2 зручностей, включаючи комп'ютерні зали, промислові цехи, пошиття майстерного, пункт майстерного, майстерні сарай, набір фотографію, набір реалізації кімнати управління відео і систему мобільного професійного освітлення, бібліотека, кафе і ресторан, серед інших.

10. ПРИЧИНА досліджень та інновацій

Випускники ЄСБО можуть приєднатися дослідницькі групи та інновації, які лежать в основі його діяльності навколо школи стипендії для експериментування, наукових досліджень і навчання в аспірантурі.

школа
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в галузі промислових інновацій (подвійний ступеня університет)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Барселона

Отримати два ступені університетського магістра в контексті інтернаціоналізації бізнесу. Майстер в області виробництва і інновацій промисловості Рамон Раймунд університету. Ступінь магістра (Official) інновації текстильної промисловості Рамон Раймунд університету. [+]

Спеціалізується в області інновацій

Отримати два ступені університетського магістра в контексті інтернаціоналізації бізнесу.

Майстер в області виробництва і інновацій промисловості Рамон Раймунд університету. Ступінь магістра (Official) інновації текстильної промисловості Рамон Раймунд університету.

Студенти після проходження майстра заробити два ступені:

I) Ступінь магістра в галузі виробництва та інновацій промисловості Рамон Раймунд університету.... [-]


Майстер в галузі управління індустрії моди і дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 1 рік October 2018 Іспанія Барселона

Майстер в галузі управління промисловістю моді і дизайні, був піонер на міжнародній арені в якості навчальної ініціативи між однією з перших компаній в міжнародних модах, школа дизайну і Університет Рамон Раймунд, з метою підготовки фахівців в області управління і напрямки продуктів і компаній в індустрії моди. [+]

The Майстер в галузі управління індустрії моди і дизайну, Pioneered на міжнародній арені в якості навчальної ініціативи між однією з перших компаній в міжнародній моди, школа дизайну і Університет Рамон Раймунд, з метою підготовки фахівців в галузі управління та напрямки продуктів і компаній індустрія моди.

Як єдиних бет університету, спеціалізованого, високоякісного навчання і видатного практичного підходу до розробки комплексного навчання в галузі управління в індустрії моди і дизайн, визнання руки від MANGO компанії.... [-]


Майстер в області дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду (UI / UX дизайн)

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 1 рік Відкритий конкурс Іспанія Барселона

Майстер в області дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду (Master UI / UX) проектується в результаті необхідності підготовки кадрів кваліфікованих професіоналів в області проектування інформаційних систем для різних інтерактивних пристроїв в даний час на ринку ІКТ. [+]

Presentación

The Майстри в області дизайну інтерфейсу і користувацького досвіду (Master UI / UX) проектується в результаті необхідності підготовки кваліфікованих професійних кадрів в області проектування інформаційних систем для різних інтерактивних пристроїв, які в даний час на ринку ІКТ. Існує в даний час високий попит на фахівців, які можуть проектувати більш корисним, більш ефективним, простіше і генерувати багатий досвід в користувачів продукту. ... [-]


Майстер в області курирування цифрового мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік Відкритий конкурс Іспанія Барселона

Майстер в цифровий художньої Куратор обслуговує потреби професійного та академічної освіти в курирувати виставки, теорії мистецтва і дизайну, критичне або культурного менеджменту, з особливістю, спеціалізуючись на створенні та використанні нові технології. [+]

Presentación

The Майстер в цифрових мистецтв Куратор відповідає потребам професійної та академічної підготовки в курирування виставки, теорії мистецтва і дизайну, критики або культурній сфері, з особливістю спеціалізуючись в створенні і використанні нових технологій.

Майстер, 60 кредитів, є першою програмою куратор арт і нові медіа чиновника, викладав в Іспанії, прийнято протягом одного навчального року, 46 обов'язкових ECTS виникає і 28 факультативних, з яких ви повинні закінчити 14. З 28 виборних ECTS кредитів, є деякі питання професійному плані та іншої науково-дослідницької області. Майстер пропонує в цілому 20 місць.... [-]


Ступінь магістра в галузі консультування стилю, іміджу та комунікацій

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Барселона

Суворе і унікальний підхід, який дозволяє студентам, розвивати і зміцнювати навички, необхідні для досягнення професійного положення в області майстри моди. [+]

Суворе і унікальний підхід, який дозволяє студентам, розвивати і зміцнювати навички, необхідні для досягнення професійного положення в області майстри моди.

Вища школа дизайну (ESDI) є коледж, розташований в Sabadell і Барселоні додається до Університет Рамон Раймунд (URL) центр, який надає офіційну університетський ступінь в області дизайну спеціалізацій графічного дизайну, моди , продукт, інтер'єр і аудіовізуальний і проектний менеджмент.... [-]


Відео

ESDi international design

JO ESTUDIO A L’ESDi

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
ESDi (Campus)
Marquès de Comillas 81-83

Barcelona, 08202 ES
Адреса місце знаходження
Extension classroom in Barcelona
Paseo de Gracia, 114 second floor

Barcelona, 08008 ES