ESDi - Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

school

Про ESDi

У 1989 році декілька адміністративних органів, компаній та бізнес-асоціацій зібралися, щоб зміцнити каталонську галузь через професіоналізацію дизайну. Результатом цих зусиль стала вища школа дизайну ESDi , створена з метою підготовки конкурентноздатних та кваліфікованих випускників Дизайну.

З того часу школа була консолідована як піонер у сфері освіти, включивши її Офіційний університетський ступінь в галузі дизайну, серію магістрів та аспірантів, а також інноваційні дослідження, такі як бакалавр у сфері інтелектуального дизайну та бакалавр з цифрових гуманітарних наук .

Школа, розташована в місті Сабадель (Барселона, Іспанія), має понад 14000 м2 об'єктів, обладнаних найсучаснішими технологіями, такими як власна лабораторія виробництва добавок, віртуальна реальність (у співпраці з HP) та оцифрування дизайнерських та виробничих процесів.

Рейтинги

 • ESDi вища школа дизайну, № 1 серед шкіл дизайну Каталонії протягом двох років поспіль у рейтингу UVA BBVA Foundation 2016-2017
 • Університет Ramon Llull, №6 в рейтингу UVA Фонду BBVA 2017
 • Ramon Llull University, № 125 в галузі соціальних наук та управління світовим університетом QS Рейтинги за темою 2017
 • Університет Ramon Llull, найпопулярніший рейтинг Global Business Rankability 2017 року
 • Університет Ramon Llull, топ 151-200 в управлінні глобальним рейтингом академічних дисциплін Shanghai Ranking 2017
 • Університет Ramon Llull, № 6 Іспанської держави в рейтингу CYD іспанських університетів 2017 року

school

Нагороди, отримані нашими учнями

 • Ен Кастро та Нюрія Коста (Fashion Design), лауреати Інноваційного проекту Samsung EGO з їхньої колекції CONECT3D, премія, яка дозволила їм показати свої твори на Mercedes-Benz Fashion Week Madrid
 • Ен Кастро та Нюрія Коста (Fashion Design), лауреати 080-го дня інвестора 2018 року каталонської ВПП 080 Barcelona Fashion і платформи Seed
 • Джерард Ардріус (Графічний дизайн), переможець Золотого Лауза (Іспанія) 2018 року ADG-FAD для свого випускного ступеня проекту "El soso catalán que hace reír"
 • Mireia Mesalles (Product Design), переможець Золотої медалі ADI (Іспанія) 2018 року ADI-FAD для свого останнього ступеня проекту "Minial"
 • Alba Alaminos (Interior Design), лауреат III премії в CODIC Awards (Іспанія) 2018 р. Офіційного видання Dissenyadors d'Interiors i Decoradors de Catalunya за випускний проект "Skyline Flight School"
 • Роджер Шрифти (графічний дизайн), переможець бронзового лауза (Іспанія) 2018 року ADG-FAD для свого випускного ступеня проекту "Оригінальний одяг для дітей"

school

9 причин для навчання в ESDi

 1. Офіційний ступінь та можливість отримати подвійну ступінь: Офіційний ступінь бакалавра дизайну в Smart Design. Ми також є єдиним центром в Іспанській державі для навчання 6 дисциплін дизайну.
 2. Піонери в дослідженнях Smart Design і в Digital Humanities.
 3. Широка міжнародна мережа. Ми присутні в більш ніж 20 країнах.
 4. Більше 14000 м2 об'єктів в історичній будівлі, розташованої в центрі Сабаделла.
 5. Майстерні та лабораторії, оснащені авангардними технологіями. На додаток до майстерень, лабораторій, відео- та фотоколекцій, відкритих простору та технологічних класів, у нас є три самолікування та одна довідкова лабораторія (додаткова виробнича та 3D-друк, поглиблена та голографічна віртуальна реальність в партнерстві з HP, а також цифралізація текстильний дизайн та виробничі процеси).
 6. Висока працездатність та швидка вставка на ринок праці: 95,5% наших випускників можуть знайти роботу протягом року після закінчення навчання.
 7. Університетський бізнес-зв'язок, з проектами та співпрацею з важливими брендами та установами: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike та Harley-Davidson, серед інших. Дослідження та інновації всередині та поза класами.
 8. Компетентний та мотивований персонал, пов'язаний із галуззю та бізнесом. Студенти та випускники з проектами, визнаними найважливішими ярмарками, експозиціями та конкурсами у цьому секторі.
 9. Стипендії та гранти. Ніхто із покликання та водіння не повинен залишатися поза системою освіти.

school

Розташування

Сабадель

Address
Carrer del Marquès de Comillas,81
08202 Сабадель, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія