ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зустрічайте школу дизайну в Барселоні

Ми навчаємо фахівців, щоб перетворити їх в двигун змін, що дозволяє їм перетворення навколишнього середовища і створення нових просторів, розвиток творчості та інновацій.

Навіщо вчитися в ESDESIGN?

Школа школи дизайну в Барселоні (ESDESIGN) - це організація, створена з метою реагування на необхідність підготовки фахівців з дизайну, здатних передбачати тенденції, аналізувати виникаючі соціальні ситуації та потреби та пропонувати найінноваційніші рішення .

вид

Будучи в школі онлайн міжнародний еталонний дизайн, один пропонує кращі якості на передньому краї дизайну та інтерактивного навчання.

місія

Підготовку фахівців, перетворюючи їх в зміні двигуна, що дозволяє їм перетворення навколишнього середовища і створення нових просторів, розвиток творчості, інновацій, підприємництва та якість дизайну.

наші цінності

Барселона

Колиска дизайн, бренд Барселона є світовим лідером в області дизайну та інновацій, сприяння інтернаціоналізації та залучення талантів і інвестицій. Він став одним з двигунів економіки знань і інновацій.

Методологія 100% онлайн і гнучкий

Це виховне пропозицію є результатом поєднання роботи студентами як практичний і теоретичний рівень, на основі соціального навчання і активної участі студентів з їх думкою і попереднім досвідом з різних предметів.

Біографічні розроблені, щоб дозволити студентам розвивати свої навички, знання і здібності кожної конкретної програми.

Досвід вивчення в змозі реагувати на світі, що змінюється і вимоги ринку і поточного бізнесу з точки зору інновацій і безперервного вдосконалення.

Ми адаптуємо зміст практично в режимі реального часу

Все, що відбувається впливає на напрямок, в якому речі рухатися. Практично немає часу або не публікувати його в книзі. Все впливає на все, тому зміст сьогодні, безсумнівно, буде відрізнятися від тих, які протягом одного року.

Firsthand досвід

Вчителі різних модулів є основними учасниками змін, а не просто глядачі. Частина цього розширити межі, досліджувати нові шляхи і будувати відносини між брендами і споживачами послідовно і довговічні протягом довгого часу.

Вчителі 100% активних

Не тільки дає нам актуальність змісту модулів, також дозволяє нам жити і ділитися з ними гальма і можливості постійно з'являються на ринку.

Різноманітність Значення і інтернаціоналізація

У світі, як творчість, мають різні погляди на те ж питання є не тільки необхідним, але і збагачують. Ми ділимося досвідом з людьми з різних країн, культур і реалій, які зміцнять як завжди результати.

Живіть з відчуттям запаморочення

Щось ви повинні навчитися жити з першого дня. зміна середовища, нові технології, соціальні революції; ніщо не є постійним, і ви повинні навчитися працювати таким чином.

професійна орієнтація

Всі програми мають серед своїх цілей, щоб підвищити професійний статус тих, хто вже працює і сприяти працевлаштуванню своїх студентів. Для того, щоб просувати цей аспект, в доповненні до навчальної команді, яка допоможе студентам керівництва в поточній реальності ринку праці, матеріал, який дозволяє їм створювати цифровий портфоліо ~ d, щоб допомогти їм позиція створюється.

Стимулювання підприємництва і забезпечити навички управління бізнесом

процес проектування і зв'язку з компаніями, з точки зору управління, концептуального і практичного рівня вирішувати. Оскільки контакт з компанією для виходу продукту на ринок, студент через різні фази проекту, юридичні нюанси і економічні умови будуть керуватися. Будучи інформовані про етапів проекту, студенти будуть мати можливість керувати часом і ресурсами.

натхнення

свобода буде віддаватися студентам, щоб знайти свою ідентичність в світі дизайну. Ми навчимо вас поглянути на навколишнє середовище по-різному, щоб проаналізувати, щоб знайти натхнення в будь-якому місці (в будь-якому місці, але, ймовірно, в тому ж світі дизайну). Ми мотивуємо вас дивитися на світ мистецтва, в природі, в самих повсякденних жестах ... щоб отримати натхнення і нові ідеї.

Закритість і постійна підтримка

Студент буде відчувати себе супроводжуватися в усі часи, як вчителя для вирішення питань, що виникають в модулях, наприклад, директора програми, що забезпечує її якість. Вони також матимуть фігуру менеджера програм, провести комплексний моніторинг, щоб повною мірою скористатися програмами.

технологія

Кожна програма включає в себе спеціалізоване програмне забезпечення , яке буде надавати студент з навичками і здібностями , які необхідні як для практики , програм і їх робочим середовищем. Ставлю з'являється програмні засоби для підготовки їх до майбутнього.

подвійна ступінь

Курс в школі дизайну в Барселоні і сама назва Міжнародного університету Valencian, який зараховується їх як фахівців за спеціальністю вивчав.

Методологія 100% онлайн і гнучкий

Майстри ESDESIGN виділяються тим, що на 100% в Інтернеті та абсолютно гнучкими, а також мають чітке міжнародне покликання . Ця дидактична пропозиція заснована на навчанні за конструктивістською моделлю та спільній роботі з навчанням через відеоконференцію в режимі реального часу та із затримкою простору спілкування.

У ESDESIGN ви отримаєте досвід навчання, адаптований до потреб ринку та нинішньої компанії , оскільки програми були розроблені групою експертів у галузі дизайну , обізнаних із сучасними та майбутніми потребами навколишнього середовища, зокрема компанії та організації.

Нижче ми підсумовуємо перевага навчання з нами:

Підключення в будь-який час і в будь-якому місці

Віртуальний кампус знаходиться в вашому розпорядженні 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Приносить вам все ресурси, необхідні для відстеження предметів: довідники, спеціалізоване програмне забезпечення, статті, практики, досвідчені зразки і моделі, відео і соціальних мереж.

Крім того, ви будете мати доступ до цих матеріалів і ресурсів , коли ви хочете і де ви хочете: завдяки Blackboard технології , яка включає в себе наш віртуальний кампус, ви можете підключитися з будь-якого пристрою, усуваючи географічні та часові обмеження в вашому навчанні.

персоналізований контроль

Кожен предмет має дві основних фігур , щоб поліпшити і збагатити найбільш з Вашого досвіду навчання: директор програми і професора, який забезпечить всі інструкції з виконання робіт безперервної оцінки та отримувати виправлення і коментарі. І ви можете піти до свого вчителя, щоб задовольнити всі ваші академічні питання.

Ви також будете мати фігуру менеджера програми, який буде забезпечувати належний розвиток кожного з випусків програми. Крім того, керівник програми буде супроводжувати вас, надавати підтримку і вирішити ваші сумніви в цілому, так що ви можете продовжити свою якість освіти.

Широкий спектр практичних заходів

На додаток до нот і навчально-методичних матеріалів, що дає вам віртуальний кампус, всі майстри мають різні заходи для вас, щоб піти і afiances реалізації вмісту, придбані протягом всієї програми.

  • дослідження
  • концепція карти
  • мозкова атака
  • розробка проекту
  • аналіз ситуації
  • Дизайн мислення
  • прототипи
  • презентації

Дві осі доповнюють один одного оцінки

  • Безперервна оцінка. В основному на основі періодичних методів доставки на протязі всього курсу.
  • Остаточна оцінка. Подання остаточного проекту, який буде перевіряти рівень набуття знань і навичок, передбачених в програмі.

спеціалізоване програмне забезпечення

Підсилюючи практичний характер навчання ESDESIGN, ми надаємо нашим студентам спеціалізоване програмне забезпечення . Цей інструмент дозволить вам розвинути, відповідно до поточних потреб, навички програми.

Вчимося розробив над Учителем ваше майбутнє розвиток буде сприяти як конкретного програмного забезпечення, що надається школою, як і будь-який інший, з аналогічними характеристиками, які існують на ринку.

Розташування

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: