ESCP Business School - Madrid Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1819 році, бізнес-школа ESCP дала покоління лідерів та підприємців. Маючи шість міських містечок у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві, справді європейська ідентичність ESCP дозволяє йому запропонувати унікальний полікультурний стиль освіти у сфері бізнесу та глобальний погляд на питання міжнародного менеджменту. Щороку ESCP приймає понад 6500 студентів та 5000 керівників із понад 120 різних країн, надаючи їм повну пропозицію курсів з управління та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, PhD та Executive Education). ESCP Europe має багатоакредитацію: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 європейських стандартів вищого видання. www.escp.eu - Слідуйте за нами в Twitter @ESCP_bs

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Космополітичний, витончений, жвавий, енергійний, яскравий

ESCP Business School - Мадрид

Наша мета: розширити можливості працевлаштування. Ми працюємо з першокласними компаніями, такими як Deloitte, EY, PwC, Ferrovial і Accenture, серед багатьох інших. Ми прагнемо запропонувати нашим студентам найкращі стажування, а наші партнери - найталановитіші слухачі.

Кампус розташований в тихому районі, за декілька метрів від Національного парку Монте-де-ель-Пардо. Мадридський кампус є ідеальним місцем для студентів, щоб зосередитися на своєму навчанні та професійному розвитку.

Головний корпус оточений садом площею 6000 м2, який включає гарний гай і трав'яний луг. До послуг гостей зручні багатофункціональні кімнати, бібліотека, комп'ютерні зали, кафетерій і автостоянка.

В університетському містечку відбувається повсякденне життя, проводяться щоденні заняття, інформаційні сесії та конференції, відвідування національних та міжнародних компаній, зустрічі студентських груп, форуми та багато інших заходів.

Від Пуерта-дель-Соль та площі Пласа-Майор до площі Іспанії, Маласаньї, Чуеки та футбольного стадіону Бернабеу це не просто велика кількість міста, що змушує його розбудити.

Це відношення madrileño - любов до спілкування, культурного спалаху і тепла його людей. Кожен куточок, який ви повертаєте, виявляє щось, що вас здивує та захопить.

Міжнародне середовище

Мадрид є домом для деяких з кращих бізнес-шкіл у світі.

Столиця пропонує різноманітне міжнародне співтовариство, яке дає можливість навчатися разом зі студентами з усього світу. Це також є одним з найбільш доступних міст для студентів у Європі.

Запустіть свою кар'єру

Відомий як центр промисловості та інновацій, іспанська столиця є одним з провідних фінансових центрів Європи.

Мадрид пропонує великі можливості для студентів встановити професійні контакти та набути відповідного досвіду. В ESCP ми прагнемо йти в ногу зі змінними потребами та тенденціями економіки, використовуючи нові технології та інновації для задоволення потреб як студентів, так і майбутніх роботодавців.

Розташування

Мадрид

Address
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited