ESCO Escuela Superior de Comunicación y Marketing de Granada

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є престижним Європейським університетом з міжнародним покликанням, приєднаним до Університету Уельсу Trinity Saint David. ESCO є першою і єдиною вищою школою, що спеціалізується на університетських дослідженнях у галузі комунікацій, маркетингу та цифрового контенту в Іспанії на основі моделі бізнес-шкіл. Викладає всі рівні вищої освіти університету та післядипломну підготовку.

У ESCO ми пропонуємо дуже практичну підготовку, як у класі, через активне навчання, так і в більш ніж 250 компаніях, з якими установа має численні угоди, щоб студенти могли втілити свої знання на практиці. Всі наші студенти проходять стажування з першого курсу.

Світ маркетингу, комунікацій та відеоігор є секторами з найвищими трудовими профілями, пов'язаними з ІКТ, створеними в останні роки завдяки розвитку Інтернету. Цифрова трансформація компаній - це можливість для нових маркетологів, журналістів, публіцистів, аудіовізуальних комунікаторів та дизайнерів відеоігор. Увійдіть в кар'єру майбутнього, де більше виросли нові професійні профілі, які вимагають компанії.

Розташування

Гранада

Address
Calle San Antón, 73
18005 Гранада, Андалусія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія