ESCO E-Universitas

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому ESCO E-Universitas ?

121401_PorqueESCOeu.jpg

6 причин тренуватися з нами:

  1. Ви навчаєтесь у спеціалізованій школі прикладної нейрології.
  2. Онлайн-курси, але з повним та постійним зв’язком з особистим викладачем та викладачами.
  3. Ви навчаєтесь у власному темпі, без зобов'язань щодо розкладу чи місця.
  4. Ви навчаєтесь динамічно і приємно. Незабутні враження!
  5. Ви ділитесь з колегами з усього світу.
  6. У вас є найкращі вчителі.

Спеціалісти з неврологічних наук

Перша іспаномовна школа, що спеціалізується на нейрознавстві, застосовується до організацій.

Ми викладаємо магістри та курси з маркетингу, менеджменту, комунікацій та людських ресурсів з точки зору прикладної нейрології .

Є численні випускники, які в даний час виконують свою роботу з більшими знаннями та точністю у прийнятті рішень у цих галузях. Їх унікальний та незабутній досвід навчання дозволив їм зробити важливий професійний стрибок у своїй кар’єрі . Про це свідчать його свідчення та численні втручання протягом кар’єри після здобуття наукового ступеня.

Нейрологія в останні роки швидко розвивається в руках технологій, і в той же час вона все більш успішно застосовується в організаціях в галузі управління, лідерської та комунікаційної діяльності.

Вивчення середовища мозку, впровадження прикладної нейрології в організаціях та між керівниками та персоналом - вже необхідність і явна зручність .

У нас є чудова команда викладачів з декількох країн, фахівців з прикладної нейрології, що дозволяє нам просуватися в практичних знаннях у реальних прикладних середовищах , ця змінна є однією з найбільш оцінених нашими студентами.

Інтернет, але дуже близький вам

Бути завжди дуже близько до вас - наша відмітна ознака. Ось чому у вас є персональний тренер, який стимулює навчання і слідкує за вами за розвитком вашого навчання безперервно і негайно, для всього, що вам потрібно. Ваш доступ завжди доступний через електронну пошту, телефон, Skype та Whatsapp.

Тож учителі завжди у вашому розпорядженні, відповідають на ваші запитання менше ніж за 48 годин .

Woman working by a windowЕндрю Ніл / Unsplash

Тренуйтеся у власному темпі

Зробіть сумісність вашої роботи, інших занять чи сімейного та соціального життя зі 100% навчанням в Інтернеті, що дозволяє вам забезпечити повну гнучкість розкладу та місця .

Для більшої гнучкості ви все ще маєте заняття наживо, але вони записуються, щоб ви могли їх бачити стільки разів, скільки вам потрібно.

Академічна досконалість, що престижно ваші дослідження

Наші викладачі - визнані фахівці з великим викладацьким та професійним досвідом , які передають не лише основи та теорію, але в основному випадки, досвід та "ноу-хау".

Досвід

Ми додаємо більше 20 років, забезпечуючи якісне навчання як віч-на-віч, так і онлайн.

Понад 10 000 студентів можуть свідчити про якість отриманого навчання.

Наші студенти з Аргентини, Болівії, Колумбії, Коста-Ріки, Чилі, Домінікани, Іспанії, Еквадору, Гондурасу, Мексики, Нікарагуа тощо.

Навчіться весело, динамічно та практично

Постійна динамізація, форуми, дискусії та найкращі мультимедійні засоби дозволяють вам насолоджуватися навчанням із цікавим, динамічним та практичним методом навчання .

Розвивайте свою мережу контактів

Наше навчання в Інтернеті розроблене таким чином, щоб ви мали постійний контакт зі студентами та професіоналами з будь-якої точки світу , отримуючи таким чином знання та розширюючи свій професійний горизонт.

У нас також є угоди про співпрацю, які розширюються з кожним днем, з компаніями та професіоналами з різних іспаномовних країн.

Вивчіть, що найбільше вимагає сучасний ринок праці

Навчання пропонує продукт реальних потреб ринку, але це, в свою чергу, унікальний підхід, що надає додаткової професійної цінності .

Розташування

Гранада

Address
Calle San Antón nº73
18005 Гранада, Андалусія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: