ENEB

Введення

Прочитайте офіційний опис

ENEB - це бізнес-школа, що спеціалізується на підготовці магістра та післядипломної підготовки з високою продуктивністю на основі дистанційних педагогічних методологій. ENEB викладає кілька міжнародних довідкових програм в Іспанії та Латинській Америці, створюючи посади високого рівня по всій іспаномовній громаді.

Чому ENEB ?

Академічний досвід

ENEB - це бізнес-школа, що спеціалізується на підготовці магістра та післядипломної підготовки з високою продуктивністю на основі дистанційних педагогічних методологій. ENEB викладає кілька міжнародних довідкових програм в Іспанії та Латинській Америці, створюючи посади високого рівня по всій іспаномовній громаді.

ENEB квартира ENEB знаходиться в Барселоні, третій кращий бізнес-місто в Європі, після Лондона і Парижа і другого європейського міста, що найкраще просувається як бізнес-центр згідно з доповіддю ЄВРОПЕЙСЬКИХ МІСТІВ, проведеного консалтинговою компанією Cushman і Wakefield.

Через віртуальний кампус і наш 7/24 метод ви будете постійно супроводжувати і консультувати групу викладачів, щоб ваше навчання було повним і щоб бути в змозі вирішити всі сумніви або питання, які можуть виникнути протягом вашого навчання. Ми пропонуємо гнучкі години, щоб поєднати навчання з вашою особистою та професійною діяльністю, систему навчання, повністю адаптовану до ваших потреб. Ви можете ознайомитися з методологією дослідження тут.

Усі магістерські, аспірантські та ENEB курси, які викладає ENEB , акредитовані університетом Isabel I, який проектується в Європейському просторі вищої освіти шляхом надання кредитів ECTS (European Credit Transfer System) у всіх освітніх програмах школи, що гарантує гомогенність і якість досліджень.

Прагнучи до якості та досконалості, Європейська бізнес-школа в Барселоні була нагороджена, разом з EAE та бізнес-школою МВФ, печаткою якості Cum Laude 2018 як найкраща бізнес-школа, яку цінують студенти. Крім того, він отримав сертифікат EFQM з найвищою оцінкою і є центром, пов'язаним з ENEB університетом. ENEB зареєстровано Міністерством промисловості та співпрацює з Центром Барселонського університету.

Газета El País нещодавно опублікувала список найкращих бізнес-шкіл Іспанії, які оцінюють їхню якість. ENEB займає першу позицію з рейтингом 4,7 з 5, тим самим визнаючи його престиж і якість як провідну бізнес-школу в цьому секторі. Крім того, він також позиціонується у фінансовій газеті Financial Magazine як друга краща школа бізнесу в Іспанії, а також у рейтингу кращих міжнародних бізнес-шкіл у Club MBA і третій кращий онлайн-MBA в Іспанії згідно з порталом MBA.

Міжнародний характер

ENEB - це глобальна та міжнародна бізнес-школа, спрямована на навчання керівників бізнесу та експертів у сфері бізнесу, що надає можливість вивчати іспанську та португальську мови. Маючи широкий спектр магістерських і післядипломних програм, Європейська бізнес-школа в Барселоні надає інструменти управління та необхідні навички для успішного управління будь-яким відділом управління в компаніях. Згідно з Financial Times, "володіння EMBA або MBA має безпосередній вплив на кар'єру та підвищення зарплати". Для полегшення процедур усі студенти, які не є членами ЄС, можуть подати запит на апостиль у всіх адміністративних документах, виданих школою.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Триразове титрування

У ENEB ми не тільки ENEB на теоретичній підготовці з бізнес-знань, але й включаємо спеціальний курс з коучингу та НЛП (нейролінгвістичне програмування) у всіх наших магістерських програмах, щоб ви могли і зможете застосувати ці знання в управлінні та управлінні командами. Для досягнення професійного успіху в будь-якій компанії.

Всі наші навчальні програми супроводжуються програмою ділової англійської мови, факультативним та вільним курсом англійської мови переговорів, який дозволить вам працювати в міжнародному робочому середовищі. Завдяки домовленості ENEB та Trinity College London всі студенти, які успішно закінчили програму ділової англійської мови, зможуть продовжити навчання в школі та обрати офіційну сертифікацію ISE II.

По закінченні навчання наших магістрів Ви отримаєте потрійний ступінь, виданий ENEB затверджений та сертифікований університетом Isabel I:

  • Назва магістратури
  • Диплом спеціалізації в коучингу та НЛП
  • Сертифікат програми ділової англійської мови

Для полегшення адміністративних процедур усі студенти, які не є членами ЄС, можуть подати заявку на апостиль у всіх адміністративних документах, які видаються школою після завершення навчальних програм шляхом сплати відповідних зборів.

Один процес легалізації - апостиль - складається з розміщення апостилю або анотації до адміністративного документа, який засвідчує автентичність документів, виданих в іншій країні Європейською бізнес-школою Барселони. Країни, що підписали XII Конвенцію Гаазької конференції з міжнародного приватного права від 5 жовтня 1961 року, тому визнають автентичність документів, які були видані в інших країнах і несуть апостиль. Тут можна перевірити процес апостилю.

Подарунковий планшет

У ENEB всі наші студенти мають найсучасніші технологічні ресурси для проведення своїх досліджень найбільш ефективним способом. Тому, коли ви вступаєте в будь-яку з наших магістерських програм, ви отримаєте безкоштовний планшет для навчання без обмежень і повної свободи.

Присвячені навколишньому середовищу, всі наші дослідження викладаються 100% у цифровому форматі. Наша модель дослідження дозволить Вам завантажити весь зміст наших навчальних програм і візуалізувати їх на планшеті або будь-якому іншому пристрої, що комфортно вивчається з будь-якої точки світу.

Біржа зайнятості

ENEB визнана найбільш престижними компаніями різних секторів. Його навчання, адаптоване до дійсності діючого світу, дозволяє студентові чудово розвиватися в будь-якій компанії і може розвивати перспективну професійну кар'єру. Щоб це стало можливим, школа має угоду з важливими бізнес-фірмами і робочим банком, де можна щотижня отримувати пропозиції роботи.

Розташування

Барселона

Address
C/ Llull 321-329
08019 Барселона, Каталонія, Іспанія