Прочитайте офіційний опис

ENEB - це бізнес-школа, що спеціалізується на підготовці магістра та післядипломної підготовки з високою продуктивністю на основі дистанційних педагогічних методологій. ENEB викладає кілька міжнародних довідкових програм в Іспанії та Латинській Америці, створюючи посади високого рівня по всій іспаномовній громаді.

Чому ENEB ?

Академічний досвід

ENEB - це бізнес-школа, що спеціалізується на підготовці магістра та післядипломної підготовки з високою продуктивністю на основі дистанційних педагогічних методологій. ENEB викладає кілька міжнародних довідкових програм в Іспанії та Латинській Америці, створюючи посади високого рівня по всій іспаномовній громаді.

ENEB квартира ENEB знаходиться в Барселоні, третій кращий бізнес-місто в Європі, після Лондона і Парижа і другого європейського міста, що найкраще просувається як бізнес-центр згідно з доповіддю ЄВРОПЕЙСЬКИХ МІСТІВ, проведеного консалтинговою компанією Cushman і Wakefield.

Через віртуальний кампус і наш 7/24 метод ви будете постійно супроводжувати і консультувати групу викладачів, щоб ваше навчання було повним і щоб бути в змозі вирішити всі сумніви або питання, які можуть виникнути протягом вашого навчання. Ми пропонуємо гнучкі години, щоб поєднати навчання з вашою особистою та професійною діяльністю, систему навчання, повністю адаптовану до ваших потреб. Ви можете ознайомитися з методологією дослідження тут.

Усі магістерські, аспірантські та ENEB курси, які викладає ENEB , акредитовані університетом Isabel I, який проектується в Європейському просторі вищої освіти шляхом надання кредитів ECTS (European Credit Transfer System) у всіх освітніх програмах школи, що гарантує гомогенність і якість досліджень.

Прагнучи до якості та досконалості, Європейська бізнес-школа в Барселоні була нагороджена, разом з EAE та бізнес-школою МВФ, печаткою якості Cum Laude 2018 як найкраща бізнес-школа, яку цінують студенти. Крім того, він отримав сертифікат EFQM з найвищою оцінкою і є центром, пов'язаним з ENEB університетом. ENEB зареєстровано Міністерством промисловості та співпрацює з Центром Барселонського університету.

Газета El País нещодавно опублікувала список найкращих бізнес-шкіл Іспанії, які оцінюють їхню якість. ENEB займає першу позицію з рейтингом 4,7 з 5, тим самим визнаючи його престиж і якість як провідну бізнес-школу в цьому секторі. Крім того, він також позиціонується у фінансовій газеті Financial Magazine як друга краща школа бізнесу в Іспанії, а також у рейтингу кращих міжнародних бізнес-шкіл у Club MBA і третій кращий онлайн-MBA в Іспанії згідно з порталом MBA.

Міжнародний характер

ENEB - це глобальна та міжнародна бізнес-школа, спрямована на навчання керівників бізнесу та експертів у сфері бізнесу, що надає можливість вивчати іспанську та португальську мови. Маючи широкий спектр магістерських і післядипломних програм, Європейська бізнес-школа в Барселоні надає інструменти управління та необхідні навички для успішного управління будь-яким відділом управління в компаніях. Згідно з Financial Times, "володіння EMBA або MBA має безпосередній вплив на кар'єру та підвищення зарплати". Для полегшення процедур усі студенти, які не є членами ЄС, можуть подати запит на апостиль у всіх адміністративних документах, виданих школою.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Триразове титрування

У ENEB ми не тільки ENEB на теоретичній підготовці з бізнес-знань, але й включаємо спеціальний курс з коучингу та НЛП (нейролінгвістичне програмування) у всіх наших магістерських програмах, щоб ви могли і зможете застосувати ці знання в управлінні та управлінні командами. Для досягнення професійного успіху в будь-якій компанії.

Всі наші навчальні програми супроводжуються програмою ділової англійської мови, факультативним та вільним курсом англійської мови переговорів, який дозволить вам працювати в міжнародному робочому середовищі. Завдяки домовленості ENEB та Trinity College London всі студенти, які успішно закінчили програму ділової англійської мови, зможуть продовжити навчання в школі та обрати офіційну сертифікацію ISE II.

По закінченні навчання наших магістрів Ви отримаєте потрійний ступінь, виданий ENEB затверджений та сертифікований університетом Isabel I:

  • Назва магістратури
  • Диплом спеціалізації в коучингу та НЛП
  • Сертифікат програми ділової англійської мови

Для полегшення адміністративних процедур усі студенти, які не є членами ЄС, можуть подати заявку на апостиль у всіх адміністративних документах, які видаються школою після завершення навчальних програм шляхом сплати відповідних зборів.

Один процес легалізації - апостиль - складається з розміщення апостилю або анотації до адміністративного документа, який засвідчує автентичність документів, виданих в іншій країні Європейською бізнес-школою Барселони. Країни, що підписали XII Конвенцію Гаазької конференції з міжнародного приватного права від 5 жовтня 1961 року, тому визнають автентичність документів, які були видані в інших країнах і несуть апостиль. Тут можна перевірити процес апостилю.

Подарунковий планшет

У ENEB всі наші студенти мають найсучасніші технологічні ресурси для проведення своїх досліджень найбільш ефективним способом. Тому, коли ви вступаєте в будь-яку з наших магістерських програм, ви отримаєте безкоштовний планшет для навчання без обмежень і повної свободи.

Присвячені навколишньому середовищу, всі наші дослідження викладаються 100% у цифровому форматі. Наша модель дослідження дозволить Вам завантажити весь зміст наших навчальних програм і візуалізувати їх на планшеті або будь-якому іншому пристрої, що комфортно вивчається з будь-якої точки світу.

Біржа зайнятості

ENEB визнана найбільш престижними компаніями різних секторів. Його навчання, адаптоване до дійсності діючого світу, дозволяє студентові чудово розвиватися в будь-якій компанії і може розвивати перспективну професійну кар'єру. Щоб це стало можливим, школа має угоду з важливими бізнес-фірмами і робочим банком, де можна щотижня отримувати пропозиції роботи.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ENEB

Майстер ділових та корпоративних комунікацій орієнтований на всіх професіоналів, які прагнуть розвивати свої вміння та знання більш потужним чином у сферах зв’язків з гро ... [+]

Майстер ділових та корпоративних комунікацій орієнтований на всіх професіоналів, які прагнуть розвивати свої вміння та знання більш потужним чином у сферах зв’язків з громадськістю та комунікацій Компанії.

Економічне, соціальне та ділове середовище швидко змінюється. Нові платформи цифрового комунікації, глобалізація, серед інших тенденцій, - це нові виклики в спілкуванні організацій зі своїми зацікавленими сторонами.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Майстер управління ланцюгами поставок орієнтований на всіх професіоналів, які прагнуть розвивати свої вміння та знання більш потужним чином у сферах операцій та логістичн ... [+]

Майстер управління ланцюгами поставок орієнтований на всіх професіоналів, які прагнуть розвивати свої вміння та знання більш потужним чином у сферах операцій та логістичних процесів. Цей магістр пропонує необхідні інструменти для підвищення конкурентоспроможності компанії. З урахуванням всього цього ви зможете розробити, реалізувати та підтримувати стратегічне бачення управління операційною зоною та, зокрема, логістики та інтегрального управління ланцюгом поставок. Протягом усієї програми ви навчитеся визначати логістичну стратегію з урахуванням навколишнього середовища та разом з нею, керуючи всіма районами інноваційним та стійким способом. Вибирайте тренування в ENEB , одній з найбільш актуальних бізнес-шкіл в Європі, що дозволяє тренуватися на найвищому рівні, з будь-якої точки світу і з щоденною підтримкою всіх вчителів та викладачів.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Магістр цифрового маркетингу та електронної комерції готує вас вести проекти відповідно до цифрового середовища, яке нас оточує. ... [+]

Магістр цифрового маркетингу та електронної комерції готує вас вести проекти відповідно до цифрового середовища, яке нас оточує. Однією з головних визначних пам'яток цього майстра є інтеграція методів цифрового маркетингу з електронною комерцією, що дозволить вам створювати та вміти керувати цифровими проектами та досягати великих економічних результатів. Крім того, за допомогою наших тематичних досліджень ви запустите кілька життєздатних проектів, які дозволять вам проаналізувати переваги та недоліки кожного з них.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Магістр інновацій та підприємництва має на меті поглибити ключі для започаткування бізнесу, підкреслюючи запуск продукту, командну роботу та управління при розробці проек ... [+]

Магістр інновацій та підприємництва має на меті поглибити ключі для започаткування бізнесу, підкреслюючи запуск продукту, командну роботу та управління при розробці проекту. Майстер також має на меті посилити таланти в організаціях, щоб вони могли розвивати інновації у своїх відділах та оптимізувати ресурси. Цей ступінь магістра дозволить розвинути важливі особисті навички як підприємця в таких сферах, як творчість та лідерство та управління проектами.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Магістр комерційного менеджменту та маркетингу має на меті перетворити професіоналів у цьому секторі на керівників відділів комерції та маркетингу. ... [+]

Магістр комерційного менеджменту та маркетингу має на меті перетворити професіоналів у цьому секторі на керівників відділів комерції та маркетингу. Він запропонує вам можливість відповісти на потреби ваших клієнтів, і ви навчитесь розвивати компанію чи організацію, збільшуючи свої продажі та залучаючи потенційних потенційних покупців.

Завдяки методиці безперервного оцінювання ENEB нашими викладачами будуть реалізовані практичні випадки, в яких студент повинен реалізувати все, що вивчено у кожному навчальному плані, і таким чином досягти необхідних знань для вирішення викликів сучасного суспільства .... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Майстер з коучінгу, емоційного управління та уважності допоможе вам розвинути навички, необхідні для каналізації емоцій у стосунках у компанії. ... [+]

Майстер з коучінгу, емоційного управління та уважності допоможе вам розвинути навички, необхідні для каналізації емоцій у стосунках у компанії. Це дозволить вам свідомо розмістити себе в поточному моменті, надаючи низку емоційних ресурсів, щоб прийняти переживання та витягнути їх максимальний потенціал.

Крім того, це принесе вам більші знання про функціонування вашого розуму, щоб підвищити опірність у всіх сферах вашого життя та досягти легкості для роботи в команді та особистості.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Майстер з управління проектами має на меті забезпечити необхідні інструменти для управління проектами. ... [+]

Майстер з управління проектами має на меті забезпечити необхідні інструменти для управління проектами. На сьогоднішній день для компаній та нинішніх організацій важливо постійно знати, який статус проектів, в яких вони розпочаті, обсяг тих, які вони планують виконати, та результати тих, що були виконані. Тому фігура менеджера проекту та управління проектами та програмами набувають все більшого значення для пропонування ефективних бізнес-стратегій. Нинішня динамічність ринку та ділового середовища змушує компанії та організації паралельно керувати багатьма проектами. У цьому середовищі фігура менеджера проекту набуває принципового значення в організаціях та компаніях будь-якого розміру, оскільки це ключовий профіль при розробці ефективних бізнес-стратегій, які використовують усі наявні у нас ресурси. Виберіть навчання в ENEB , одній з найвідповідальніших дистанційних бізнес-шкіл в Європі, яка дозволяє вам навчатись на найкращому рівні з будь-якого місця та з щоденною підтримкою всіх викладачів та репетиторів.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Майстер з управління та управління командою орієнтований на всіх тих професіоналів, які прагнуть керувати та керувати групою людей та отримувати максимальну ефективність ... [+]

Майстер з управління та управління командою орієнтований на всіх тих професіоналів, які прагнуть керувати та керувати групою людей та отримувати максимальну ефективність із своєї трудової діяльності.

Під час навчання ви набудете необхідних знань для роботи та сприяння професійному та особистісному розвитку, менеджменту, управлінському керівництву або використовувати відповідні прийоми ведення переговорів.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ENEB

Майстер з великих даних та бізнес-аналітики має на меті забезпечити своїх студентів оглядом та глобалізацією технологій Big Data та їх корисністю для досягнення бізнес-ці ... [+]

Майстер з великих даних та бізнес-аналітики має на меті забезпечити своїх студентів оглядом та глобалізацією технологій Big Data та їх корисністю для досягнення бізнес-цілей, а також прикладної та практичної підготовки з методик бізнес-аналітики (Бізнес Аналітика) підготовка студента до поточного попиту в цій галузі роботи, яка вимагає професіоналів, які обробляють великі обсяги даних.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Conoce todo sobre ENEB

ENEB - Escuela de Negocios Europea de Barcelona