EDEM - Escuela de Empresarios

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЕДЕМ Ескуела де Empresarios є приватним некомерційним фондом. Наша місія полягає у підготовці бізнес-лідерів, керівників і підприємців та сприяння керівництва, підприємницький дух і культуру діяльності.

ЕДЕМ був задуманий, щоб задовольнити потребу: забезпечити бізнес сектор регіону Валенсії з «Бізнес-школа», яку просуває і спрямованої на самих компаній. Наша мета повинна бути автомобіль, щоб передавати знання і успішний досвід.

ЕДЕМ має більш ніж 12-річний досвід в області бізнес-навчання та навчальних програм якості.

Наш університет Центр, афільована з Universitat Валенсії та Політехнічного Universitat Валенсії, був створений для задоволення потреб сучасного бізнесу та суспільства. Ми вважаємо, що молоді люди є ключем до майбутнього; лише через відповідне навчання можна створити краще і "повної зайнятості" суспільства.

Наша мета полягає в передачі знань, а й прищепити навички управління і значення, які необхідні для всіх успішних ділових людей, таких як лідерство, сильний трудової етики, смиренність, завзятість і чесність, а також підвищення ролі підприємця.

У 2014 році Едем став членом Babson Global, міжнародний ініціативи Babson College, американського лідера в університетській підприємництва, і є першим іспанським членом установа цього консорціуму.

Наші цінності

Ідентичність Едем, його викладацький склад і методологія, робить його унікальним бізнес-школи з чітко відмінних особливостей:

Ми бізнес-школа з корінням в діловому світі. Програми вчать бізнес-лідерів, керівників і висококваліфікованих викладачів, які проходять на їхньому досвіді, разом з найбільш інноваційних та ефективних інструментів і методів управління. Наші основні принципи лідерства, дух підприємництва та сильної моральної роботи. Наші програми викладаються, моніторинг та оцінку на високому рівні якості і для найкращого розвитку та підвищення здібності і знання наших студентів.

Розташування

Валенсія

Address
Marina Real Juan Carlos I
Muelle de la Aduana s/n
46024 Valencia

46024 Валенсія, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія