EDEM - Escuela de Empresarios

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЕДЕМ Ескуела де Empresarios є приватним некомерційним фондом. Наша місія полягає у підготовці бізнес-лідерів, керівників і підприємців та сприяння керівництва, підприємницький дух і культуру діяльності.

ЕДЕМ був задуманий, щоб задовольнити потребу: забезпечити бізнес сектор регіону Валенсії з «Бізнес-школа», яку просуває і спрямованої на самих компаній. Наша мета повинна бути автомобіль, щоб передавати знання і успішний досвід.

ЕДЕМ має більш ніж 12-річний досвід в області бізнес-навчання та навчальних програм якості.

Наш університет Центр, афільована з Universitat Валенсії та Політехнічного Universitat Валенсії, був створений для задоволення потреб сучасного бізнесу та суспільства. Ми вважаємо, що молоді люди є ключем до майбутнього; лише через відповідне навчання можна створити краще і "повної зайнятості" суспільства.

Наша мета полягає в передачі знань, а й прищепити навички управління і значення, які необхідні для всіх успішних ділових людей, таких як лідерство, сильний трудової етики, смиренність, завзятість і чесність, а також підвищення ролі підприємця.

У 2014 році Едем став членом Babson Global, міжнародний ініціативи Babson College, американського лідера в університетській підприємництва, і є першим іспанським членом установа цього консорціуму.

Наші цінності

Ідентичність Едем, його викладацький склад і методологія, робить його унікальним бізнес-школи з чітко відмінних особливостей:

Ми бізнес-школа з корінням в діловому світі. Програми вчать бізнес-лідерів, керівників і висококваліфікованих викладачів, які проходять на їхньому досвіді, разом з найбільш інноваційних та ефективних інструментів і методів управління. Наші основні принципи лідерства, дух підприємництва та сильної моральної роботи. Наші програми викладаються, моніторинг та оцінку на високому рівні якості і для найкращого розвитку та підвищення здібності і знання наших студентів.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер підприємництва та лідерства

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Валенсія

Майстер в галузі підприємництва та лідерства націлений на підготовку потенційних підприємців в обох лідерських навичок, необхідних для реалізації проекту знання та бізнес-управління, який дозволить студенту, щоб перетворити ідеї в стійкий бізнес в строк. [+]

Майстер в галузі підприємництва та лідерства націлений на підготовку потенційних підприємців в обох лідерських навичок, необхідних для реалізації проекту знання та бізнес-управління, який дозволить студенту, щоб перетворити ідеї в стійкий бізнес в строк. Наша академічна модель прагне показати вам, як стати підприємцем зі ставленням і пристрастю, щоб передати підприємницької культури і навчати завтрашніх підприємців. Ми робимо це через наші чотирьох наріжних: Значення - Різниця, що робить різницю Підприємці та професіонали, вчителі Практичний тренінг Наставництво та особиста підтримка Міжнародний досвід З 2014 року ЕДЕМ став першим іспанським установою бути членом Babson Global, міжнародний ініціативи Babson College. Цей американський університет є світовим лідером у підприємницькій діяльності, і, отже, його філософія надихнула нашу програму. Крім того, в якості членів цієї мережі, Едем пропонує студентам програми додаткову можливість під час літніх місяців, щоб зробити міжнародний обмін в Бостон, щоб випробувати американський підприємницький екосистему з перших рук. Підприємницька екосистем Програма викладається в наших сучасних, просторих і повністю обладнаних об'єктів в Марина Real Хуан Карлос I, який утворює підприємницький концентратор з Lanzadera бізнес-інкубаторів та Ангелів, які надають венчурний капітал для підприємницької лідерів. Ви будете робити в контакт з іншими ключовими гравцями у підприємницькій процесу і досвіду з перших рук корпоративна культура. Крім того, по завершенню магістратуру ви будете мати можливість приєднатися до Едем Асоціація випускників, що дозволяє розширити коло свого спілкування. [-]