EDAP - Escuela de Dirección y Administración de Proyectos

Введення

Прочитайте офіційний опис

Завдяки партнерству між EDAP і католицького університету Сан-Антоніо Мурсії (Іспанія), ми розробили комплексну програму Випускник коледжу, в якому експерти з різних країн.

При проектуванні цю програму випускник Католицького університету Мурсії це передбачено повністю модульну структуру, що дозволяє студентам повністю або самостійно робити це добре кожен з курсів або модулів компонентів, полегшуючи так що кожен студент може отримати доступ на рівень підготовки, необхідної у всі часи.

ucamEn аспірантурі EDAP-UCAM ми пропонуємо багатопрофільну підготовку, яка поєднує в собі реального часу віртуальних семінарів (максимальна доступність), де вчителі представлять вміст різних матеріалів, армованих діяльності по лінії (максимальної гнучкості). Ці семінари дозволяють повністю інтерактивні в режимі реального часу між усіма учасниками, в будь-якому місці доступ в Інтернет (PD, смартфони, планшети ..). Ми пропонуємо вам всі переваги навчання в класі без inconvenietes подорожей і додаткових витрат.

Протягом усього періоду курсу студенти мають доступ до онлайн-кампусу, де ви можете зміцнити знання, отримані під час вебінарів в різних додаткових матеріалів і робити різні вправи й анкети, запропоновані викладачами.

Розташування

Мурсія

Address
Avda. Teniente Montesinos, 8 Torre A - 4ª Planta
30100 Murcia
España

30100 Мурсія, Область Мурсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: