EALDE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

введення

Школа адміністрації, лідерства, менеджменту та підприємництва (EALDE) - це провідна школа онлайн-бізнесу в іспаномовному світі. Він має понад 10-річний досвід роботи, в якому брав участь у навчанні понад 5000 менеджерів та професіоналів.

EALDE Business School та аспірантури EALDE Business School використовують інноваційну методологію, використовуючи потенціал eLearning, щоб запропонувати викладання на високому рівні. Навчання орієнтоване на спільне навчання та вирішення практичних випадків, застосовних до реального життя. Всі його онлайн-програми завершуються тижнем добровільного тренування в Іспанії віч-на-віч.

EALDE Business School допомагає вам зробити стрибок у вашій кар’єрі з різними ступенями, викладаючи їх професіоналами, які працюють в престижних компаніях. Він має магістерські та аспірантурні курси, спрямовані на керівників, професіоналів та підприємців у таких сферах, як управління ризиками, управління проектами, маркетинг, кібербезпека, фінанси та управління бізнесом.

Команда EALDE Business School працює зі штаб-квартирою в Іспанії, щоб запропонувати унікальний академічний досвід. Це дає можливість зробити навчання сумісними з роботою та професійним життям студента.

Профіль студента

EALDE Business School має велику міжнародну проекцію, особливо в країнах Латинської Америки. Щороку фахівці з 20 різних країн проходять навчання з цією бізнес-школою, щоб взяти на себе відповідальність за керівництво вищих компаній та організацій.

EALDE Business School спрямовані на:

 • Міжнародні аудитори
 • Фінансові аналітики
 • Цивільні та промислові інженери
 • Менеджери зі страхування
 • Юристи
 • Розробники програмного забезпечення
 • Керівники проектів
 • Співробітники відділу інформаційної безпеки та кібербезпеки
 • Підприємці, які цікавляться електронним бізнесом
 • Експерти з логістики та ланцюга поставок
 • Радники нафтогазового сектору

Акредитації:

Католицький університет Сан-Антоніо Мурсія (UCAM).

AEEN: Іспанська асоціація бізнес-шкіл.

BALES: Бізнес-асоціація латиноамериканських студій.

ICDE: Міжнародна рада з питань відкритої та дистанційної освіти.

PMI: Спонсорство іспанської глави.

Значення:

"Наша мета - навчити лідерів організацій майбутнього", - Енріке Фаррас, директор EALDE Business School .

У EALDE Business School ми розуміємо компанію як організацію, сформовану людьми зі спільною метою. Менеджер повинен приймати рішення, думаючи про них, знаючи, що будь-яка дія, хоч і мала, це процес, який впливає на інших. Етика та лідерство, професійний розвиток та довіра - цінності, які наші програми передають студентам.

Ми маємо намір надати навички та навички, які гарантують студенту досягнення успіху в бізнесі, зберігаючи етичну та соціальну відповідальність у своїй організації.

Розташування

Мадридська громада

Address
C/ del Golfo de Salónica, 27
28033 Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: