EALDE BUSINESS SCHOOL

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому вчитися в EALDE?

Наші програми підходять метод аналізу конкретних ситуацій для спільної роботи самого електронного навчання методології в Virtual Campus EALDE середовища навчання.

Якщо це освоїти cursas в EALDE живуть також унікальний і вирішальний досвід. Серед основних проблем наших студентів висуває на перший план необхідність оптимізації їх здатності керувати людьми, мотивувати команду і делегувати відповідально. Для того, щоб вирішити, строгість необхідно розвивати глобальне уявлення організації і розвивати навички, щоб допомогти вирішити, в реальних умовах.

Обитель EALDE робить ретельний відбір випадків, які дозволяють учасникам йти шляхом аналізу широкий спектр досвіду сьогодні.

У EALDE ми розуміємо компанію як організація людей із загальною метою. Керівник повинен приймати рішення, думати про них, знаючи, що будь-яка дія, яким би малим, це процес, який впливає на інші: це призводить до поліпшення або погіршення сприятливого. Зрозуміти лідерство з цієї точки зору має конкретні наслідки, які призводять до стилю управління: правильно ставитися до співробітників, створити сприятливий клімат для розвитку особистості, формують потужні комп'ютери і особисті відносини, сформовані в тверду впевненість.

Значення EALDE підкреслити достоїнства і внутрішні права кожної людини, і є основою будь-якої успішної організації та суспільства в довгостроковій перспективі.

EALDE приділяє особливу увагу питанням етики та соціальної відповідальності компанії. Цей інтерес передається до навчання і майбутніх дій, які здійснюються відповідно до його місією.

Коротше кажучи, ми хочемо, щоб наші студенти, щоб придбати бізнес-зрілість, як в її управлінні та підприємницької боку, що дозволяє їм мати справу з ситуаціями, в яких фахівці приймають рішення, засновані на знаннях і досвіді. Таким чином, з плином часу бізнес-особистість буде збагачуватися, і Майстер став відправною точкою тривалого процесу вдосконалення.

Методологія

Наші програми розробляються в рамках електронного навчання методології через Virtual Campus EALDE.

Основні бізнес-школи, які використовуються в якості ефективного засобу навчання метод аналізу конкретних ситуацій, він створює середовище, в якій учасники вчаться стикаються з труднощами, проблемами з невизначеністю, обговорення і координації роботи кількох людей, щоб досягти розуміння конкретних ситуацій немислима поодинці. Учасники послідовно поміщені в реальних ситуаціях компанії, думати, як керівники і приймати стратегічні рішення.

Відомі випадки опису реальних бізнес-ситуацій, які служать в якості основи для обговорення, а не парадигмі того, що повинно бути зроблено. Вчителі, які ведуть заняття об'єднати управлінський досвід і академічні.

Цей метод забезпечує адсорбуюче форму навчання. Студент, після того, як зробити індивідуальний аналіз справи, визначає проблеми, рішення і вибрати структуру, яка контрастує з іншими учасниками. Вчіться у ваших колег, а також випадків учитель "заразливо навички". Участь є ключем до правильного розвитку Майстра.

Що він призначений?

У разі, якщо ми хочемо, щоб студенти засвоюють спосіб мислення і поведінки до проблем бізнесу. Бізнес зрілості, що ми хочемо, щоб передавати не переводити в набір теорій забути згодом, а особистість, яка може впоратися з економічною реальністю, яка стикається студент у своєму професійному житті. Він будує "людина компанії" або "жінка бізнесу."

EALDE несе в собі цю контрастували мережу і простий метод участі і практичні; і це дозволяє встановлювати зв'язки з партнерами з різних країн і культур.

Переваги нашого методу

Він пристосовується до будь-якої сім'ї і професійної сумісної ситуації з частими поїздками, нерегулярні годин ... "Закрити" і безперервні відносини, встановлені з іншими учасниками та викладачами Master є стимулом, який спонукає підтримувати належний темп протягом всієї програми. Опікун супроводжує кожну групу і кожного учасника протягом усього процесу навчання.

Це весело і просто. Він підтримує увагу і сприяє інтерактивності між студентами і викладачами протягом Майстра. Cadence уважними та медитативної читання, вправи самооцінки і зміцнення концепцій і обговорення практичних випадків підвищення практичного засвоєння знань.

Активну участь педагога в динаміці аналізу і відображення, а остаточні висновки щодо ділових ситуацій, обговорюваних на форумі кожен клас, є дифференцирующим в порівнянні з іншими методиками, які також називаються електронне навчання, де викладач бере участь як виняток.

Студент отримує через платформи навчання всю документацію, вам потрібно без необхідності звертатися до інших джерел довідкових.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Перегляд MBA » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: