EAE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EAE Business School

EAE є міжнародним інститутом вищої освіти в галузі менеджменту. Маючи більше 50-річного досвіду бізнес-освіти, він провів навчання для більш ніж 56 000 керівників та менеджерів. Щороку студенти з більш ніж 45 національностей отримують професійну кваліфікацію в EAE щоб займати відповідальність у бізнесі.

EAE має в даний час кампус-сайти в Барселоні та Мадриді, а також забезпечує онлайн-освіту за допомогою Online Business School. Вона пропонує одне з найширших аспірантських курсів в Іспанії, ступінь магістра ділового адміністрування та близько ста навчальних курсів та безперервного навчання.

EAE також має три міжнародні філії в Лімі (Перу), Боготі (Колумбія) та Мехіко (Мексика), які зміцнюють наші інституційні зв'язки з Латинською Америкою. EAE підписала угоди з близько ста академічних установ та бізнес-шкіл з 38 країн, 16 американських, 17 європейських, трьох азіатських та двох африканських країн. EAE сприяє академічному, культурному та професійному обміну між ними.106806_4.jpg

Міжнародні програми в EAE Business School

Міжнародні програми в EAE Business School можуть стати ключем до вашої професійної кар'єри. Здійснюючи в Барселоні та Мадриді найважливіші бізнес-центри на півдні Європи, у цих різноманітних та космополітичних містах очікує багато можливостей, а також вивчення нових навичок.


Зайдись глобальними за допомогою EAE Business School та наших міжнародних програм

  • Розвивайте свої особисті навички
  • Працюйте у командах зі студентами з усього світу
  • Викладачі та фахівці-експерти допомагають вам у найновіших бізнес-технологіях та практиці.
  • Насолоджуйтесь всією нагодою, щоб задовольнити майбутніх глобальних ділових партнерів
  • Дізнайтеся іспанську, щоб відкрити двері на нові ринки в Європі та Латинській Америці


Наші майстри розміщені в Top 250 газети El Mundo і є одними з кращих в Іспанії. Міжнародна MBA - це правильний шлях досягнення ваших цілей у цій глобальній бізнес-середовищі.106823_5.jpg

Розташування

Барселона

Address
EAE Business School
C/ Aragó 55

08015 Барселона, Каталонія, Іспанія

Мадрид

Address
EAE Business School
C/ Menéndez Pidal 43

28036 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: