EAE Business School International

Введення

Прочитайте офіційний опис

EAE є Міжнародним вищим навчальним навчальним закладом. Маючи 50-річний досвід роботи в бізнес-школі, EAE брала участь у тренінгу понад 65 000 директорів та професіоналів. Щороку учасники з більш ніж 72 країн розвивають свої навички в ЕАЕ, надаючи їм можливість виконувати роль відповідальності в бізнесі та інституційному світі.

Діяльність EAE відбувається на трьох кампусах: 2 в Барселоні, запускаються програми спільної кваліфікації з Університетом Політехніки Каталонії та ступенем ділового адміністрування; та Мадридський кампус, де програми вищої освіти ведуться у співпраці з університетом Каміло Хосе Села. Інтеграція EAE в Навчальний відділ Grupo Planeta дала ще один поштовх для проекту вищої ділової освіти установи. Посилання та підтримка Grupo Planeta, світового лідера у створенні та публікації контенту в галузі менеджменту, посилила міцний досвід ЄАЕ та дає нам привілейовану позицію серед іспанських та міжнародних бізнес-шкіл.106806_4.jpg

Бізнес-школа EAE в даний час займає друге місце в Бізнес-школі в Іспанії в рейтингу MERCO 2014 року. Це було досягнуто завдяки твердої віри у наш проект: прагнення до академічного майстерності стати провідним центром управління якістю. З нашими визначними пам'ятками міцно встановлюємо в цьому напрямку, ми цілком прагнемо до ділового світу та розвитку майбутніх лідерів. Тому наші керівники повинні мати якість та навички в галузі управління бізнесом, які надають їм повноваження, необхідні для ефективного управління інституцією.

Ця мета спонукала нас ставати все більш вимогливими до нас самих. Як результат, високі стандарти якості, які застосовуються EAE, дозволили інституції стати першою бізнес-школою Іспанії, щоб отримати міжнародну сертифікацію якості ISO 9001, що підтверджує та гарантує високий академічний рівень наших програм. Ми також отримали акредитацію AEEDE, схвалення, що відображає визнання та академічний рівень кращих іспанських бізнес-шкіл. EAE також є частиною престижних національних та міжнародних організацій, таких як AACSB International (Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу), EFMD (Європейський фонд розвитку менеджменту), CLADEA (Consejo Latinoamericano de Escuelas de Administración), ForQ (Асоціація з якості в тривалі навчання), EBEN (Європейська мережа ділової етики) та Європейська Мережа МВА.

Коротше кажучи, в Школі бізнесу EAE ми твердо прагнемо навчити бізнес-лідерів майбутнього з чітким людським підходом та міжнародним баченням.106823_5.jpg

Розташування

Барселона

Address
C/ d'Aragó, 55
08015 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія