EADA Business School Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

EADA - Ескуела де Альта Dirección у Administracion

Financial Times Поточний рейтинг: 84 Наша організація заснована на цінностях старанності, цілеспрямованість і добре виконаної роботи. Наша місія полягає у сприянні більш справедливою, більш збалансованою і стійкою суспільства. Заснована в 1957 році, EADA був одним з перших іспанських установ, щоб забезпечити навчальні програми, які спеціально орієнтовані на діловий світ.

Ми завжди були відомі своєю суворої академічної та практичного підходу, спрямовану на застосування знань у реальному світі на день день компанії. Наші навчальні методики просування "навчання через дію". Вже більше 50 років EADA був на передньому краї менеджер підготовці кадрів і в компанії програми підготовки для бізнес-спільноти. Наші давні відносини з більш ніж 350 асоційованих компаній складають основу нашого навчання і має намір задовольняти потреби корпоративного світу, закликаючи учасників на наших програмах, щоб взяти на себе активну роль у своєму власному розвитку кар'єри. Більш 120,000 учасників з більш ніж 40 країн довірили навчання до нас, що саме по собі йде, щоб показати, що EADA є одним з найбільш інноваційних і престижних бізнес-шкіл Європи. EADA є відкритим, у множині і різноманітний установу. Ми сподіваємося, що зможемо співпрацювати з вами для того, щоб зрозуміти і вирішити ваші потреби в навчанні.

Місія

Ми є незалежним, некомерційним установою рішень заснована в Барселоні (Іспанія) в 1957 році. Ми вважаємо, в організаціях і фірмах з людськими цінностями. Ми націлені на навчання і розвиток людей та подальшого професійного майстерності. Завдяки дослідженням і утворенню ми маємо намір готувати менеджерів компаній і організацій, які є економічно ефективними, соціально відповідальним і екологічно чисті. Ми маємо намір продовжувати протягом довгого часу для того, щоб бути в змозі нести вплив на суспільство. Ми керуємо себе ефективно. Ми повинні зробити прибуток за рахунок нашої діяльності з метою забезпечення надійної та життєздатне майбутнє для нашої установи.

  • Ми вважаємо, що хороші менеджери емоційний інтелект, навички вирішення проблем та лідерські. З цієї причини, учасники, які беруть участь в унікальній програмі в професійний розвиток (PDP) в EADA's житлової навчального центру. НДП включає в себе план особистісного та професійного зростання і учасників розробки м'які навички, необхідні, щоб досягти успіху в світі бізнесу (Культурне розмаїття, навички презентації, Negociation, прийомам лідерства та інтеграції)

Розташування

Барселона

Address
EADA
C/ Aragó 204 - 08011

CP 08011 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації