Divulgazione Dinamica

Введення

Прочитайте офіційний опис

Divulgazione Dinamica є міжнародним центром для навчання та виховної виробництва. Його мета полягає в розробці формують продукти, що відповідають потребам нових фахівців в області соціальних наук. З 2000 року ця ж група фахівців, які спочатку заснували фірму, раніше розвивається втручання у наші поля спеціалізації (розвиток на місцевому рівні, соціальне посередництво, міжнародного співробітництва, соціально-культурної анімації, відпочинок і вільний час, освіта, нові галузі зайнятості, соціальної інтервенції) , Divulgazione Dinamica пропонує якісні ONLINE МАЙСТРА, розроблений фахівцями і техніками відібраних для їх знання та досвід в кожному предметі. Крім того, ми пропонуємо професійні звання підходить для сучасних потреб ринку праці та пропонують індивідуальне обслуговування професіоналами з великим досвідом і знанням процесів утворення та дидактичні управління. DIvulgazione Dinamica є членом Національна асоціація Centros де електронного навчання у Distancia (АНСЕД - Національний відстань і Асоціації електронного навчання), єдине якість, підприємницької організації виховання і навчання, відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 регулювання. Країнськ належить: -ICDE (Міжнародна рада дистанційної освіти), визнаний Організацією Об'єднаних Націй як НУО, відповідальної за відстань, онлайн і відкритої освіти та афілійованих з Організацією Об'єднаних Націй через ЮНЕСКО. -EADL (Європейська асоціація Заочне). -EEOS (Асоціація де користувачів на Españoles де ла Satélites пункт Educación); Країнськ є членом-засновником EEOS. -CEOE (Конфедерація Іспанське Organizaciones Empresariales). В даний час у нас присутні в Іспанії, Італії та Мексики. Наша мета полягає в розширенні нашої діяльності в Португалії та Бразилії, не кажучи вже про що розмовляють англійською країни.

Чому варто вибрати DIVULGAZIONE DINAMICA Divulgazione Dinamica пропонує онлайн професійної освіти з наступними перевагами:

Режим, який дозволяє більш гнучко і автономне управління часом для підготовки електронного навчання, з віртуальним класом 24/7. Постійна підтримка підручник. Можливість персоналізувати навчальний план відповідно до формування та професійних цілей студента. Остаточний диплом та сертифікат про свої професійні навички з національними та міжнародними дії. Гнучкі ціни, в залежності від потреб студента, компенсація може бути розділена на розстрочку без будь-яких процентних платежів. Можливість продовжити навчання в якості стажування у фірмі. Безкоштовний професійне обслуговування орієнтації.

Розташування

Севілья

Address
Avda Blas Infante, 6, 5° C-D
Edificio Urbis

41011 Севілья, Андалусія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: