University of Deusto: Deusto Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: СТОЛИЧНОГО ІНСТИТУТУ

Deusto Business School - перша бізнес-школа в Іспанії. Крім того, це єдина в Іспанії бізнес-школа, яка існує вже століттями. Він став першопрохідцем у підготовці бізнес-лідерів як у двох місцях:

  • La Comercial, який є прихильником містечка Більбао з 1916 року.
  • ESTE, створений у 1956 році на кампусі Сан-Себастьян.

Бізнес-школа Deusto відрізняється своєю узгодженістю зі багатовіковою традицією та престижністю, в той час як їй також вдається прийняти основні тенденції, які зараз трансформують світ бізнесу.

Ми пропонуємо вам викладацький склад, утворений викладачами університету Деусто та діловими лідерами з широким досвідом. Наша різноманітна, сучасна та інтерактивна методика зосереджена на розвитку здібностей за допомогою командної роботи.

Ви приєднаєтесь до авторитетної професійної мережі понад 15 000 колишніх студентів через Deusto Business Alumni.

За допомогою нашої програми ви розвинете різні навички управління та компетенції відповідно до цінностей стійкості, відповідальності та професійної етики.

З нашими студентськими асоціаціями у вас буде можливість розвинути свої знання та інші здібності в інвестиціях, фінансах та консалтингу.

Наш рівень зайнятості становить 95% *. Ви зможете працювати в різних сферах: банківські послуги, фінанси, інвестиції, маркетинг, консалтинг, адміністрація ... І в багатьох організаціях: промислові компанії, великі споживачі, банки, державне управління, консультанти, ОНГ ...

У нас міцні відносини бізнес-університет. Таким чином, ви зможете допомагати на різних конференціях, які проводять професіонали важливих компаній.

Деусто серед 200 кращих університетів світу в галузі бізнесу та економіки, 4-й Іспанський університет та 1-й у системі баскських університетів згідно з рейтингом Всесвітнього університету Times Times Higher Education 2018 року.

1 місце в рейтингу університет-компаній у фонді Everis, завдяки його адаптації до потреб компанії.

МІЖНАРОДНІСТЮ

Бізнес-школа Deusto підтримує важливі угоди та стратегічні альянси з деякими кращими бізнес-школами та університетами у світі, навчаючи спільно або інтенсивних програм, що проводяться у відомих центрах за кордоном.

ІНФРАСТРУКТУРА І ОБОРОНИ

Кампус Білбао

Більбао є процвітаючим космополітичним містом, відкритим для Європи, нагородженим як найкраще місто Європи 2018 року. Він зазнав масштабного екологічного та міського оновлення з 90-х років, коли музей Гуггенхайма був його флагманською будівлею. Після багатьох років, як промисловий центр, символами нового міста зараз є бізнес, дозвілля та культура. Прилеглі прибережні райони ідеально підходять для водних видів спорту, таких як серфінг, віндсерфінг, дайвінг та вітрильний спорт. Університет Деусто в Більбао має привілейоване розташування в самому серці Більбао, навпроти музею Гуггенхайма на правому березі річки Нервіон. 1

106095_CampusBilbao.jpg

Кампус Сан-Себастьян

Сан-Себастьян був обраний європейською столицею культури на 2016 рік. Міжнародний кінофестиваль Сан-Себастьян - один з найвидатніших у Європі. "Джазалдія" або Джазовий фестиваль і "Музична фортеця" (джазові та класичні музичні фестивалі відповідно) - одні з найважливіших культурних подій, не забуваючи про основні традиційні свята міста, відомі як "Тамборрада". Старий квартал Сан-Себастьяна - одне з найкращих місць для смаку місцевої кухні, починаючи від знаменитих «пінтксосів» до найкращих ресторанів кухні авторів. Кампус Сан-Себастьян університету Деусто, розташований на території Пасео Мудаїз на березі річки Урумея та в районі, що оточує парк Крістіна-Енея, утворює 32 000 м2 університетський комплекс, прямо в самому центрі міста.

3 4

ЧОМУ ДОСЛІДЖЕННЯ МАЙСТЕРА В ДБС?

  • Всі програми Deusto Business School є офіційними програмами .
  • Всі програми включають стажування .
  • Якщо у вас немає економічної або ділової грантів , деякі програми Майстер-класів Deusto Business School - це ідеальний спосіб дати вам легкий погляд на професійний бізнес.
  • Якщо у вас вже є ступінь в галузі управління бізнесом, спеціалізовані магістри в DBS є ідеальним доповненням, щоб допомогти вам розпочати свою професійну кар'єру в конкретній галузі бізнесу.

Відділ кар'єрних послуг:

Усім учасникам пропонуються наступні послуги: допомога в управлінні пропозиціями про стажування, корпоративні презентації, семінари для оснащення учасників інструментами для покращення їхньої роботи, особисте професійне керівництво тощо.

Deusto Business Alumni:

Це мережа, що складається з понад 15 000 професіоналів, які займають основні посади компанії у всіх секторах як в Іспанії, так і за кордоном.

Проживання

Університет Деусто пропонує послугу, яка має на меті допомогти вам знайти житло, яке ви шукаєте, гарантуючи, що ви залишаєтесь з нами максимально комфортним і приємним.

Кампус Більбао:

www.accommodationbilbao.deusto.es

Кампус Сан-Себастьян:

www.accommodationansebastian.deusto.es

Міжнародні зв'язки

Цей відділ керує різними міжнародними програмами та всіма аспектами, пов'язаними з іноземними студентами в університеті Деусто.

Більше інформації: www.internaitonal.deusto.es

Campus Life

Бізнес-школа Deusto вважає, що всесвітнє життя виходить за рамки класу. Deusto Campus пропонує наступні заходи, лише декілька: спорт, театр, письменницькі майстерні, дискусійний клуб, соціальне та кооперативне волонтерство, віросповідання та солідарність ...

www.campusdeusto.es

Розташування

Більбао

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus
 Hermanos Aguirre, 2
48014 Більбао, Країна Басків, Іспанія
Телефон
+34 944 139 441

Сан-Себастьян

Address
San Sebastian Campus Mundaiz, 50
20012 Сан-Себастьян, Країна Басків, Іспанія
Телефон
+34 944 139 441

Мадрид

Address
Madrid Headquarters Castelló, 76
28006 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
+34 944 139 441

Нант

Address
Нант, Pays de la Loire, Франція

Бредфорд

Address
Бредфорд, Англія, Великобританія

Кембридж

Address
Кембридж, Англія, Великобританія

Флоренція

Address
Флоренція, Тоскана, Італія