University of Deusto: Deusto Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Незважаючи на ситуацію, яку спровокував COVID-19, команда прийому в Deusto Business School може відповісти на будь-які запитання щодо наших магістерських програм електронною поштою, скайпом або по телефону.

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: СТОЛИЧНОГО ІНСТИТУТУ

Deusto Business School - перша бізнес-школа в Іспанії, що має понад столітню історію як глобальну орієнтир для всебічної бізнес-освіти. Він вперше провів навчання бізнес-лідерів у двох своїх місцях:

  • La Comercial, який є частиною кампусу Більбао з 1916 року.
  • ESTE, створений у 1956 році на кампусі Сан-Себастьян.

Бізнес-школа Deusto відрізняється своєю узгодженістю з багатовіковою традицією та престижем, одночасно сприймаючи основні тенденції, які зараз трансформують світ бізнесу.

DBS пропонує вам викладацький склад, утворений викладачами університету Деусто та керівниками бізнесу з широким досвідом. Наша різноманітна, сучасна та інтерактивна методологія орієнтована на розвиток здібностей шляхом співпраці та інновацій.

Як випускник DBS, ви приєднаєтесь до авторитетної та зростаючої професійної мережі понад 15 000 колишніх студентів через Deusto Business Alumni.

Завдяки нашим програмам наші студенти розвивають різноманітні навички управління та компетенції відповідно до цінностей стійкості, відповідальності та професійної етики.

З нашими студентськими асоціаціями у вас буде можливість розвинути свої знання та інші здібності в інвестиціях, фінансах та консалтингу.

Наш рівень зайнятості становить 95% *. Випускники Deusto Business School працюють у безлічі різних функціональних областей як у приватному, так і в державному секторах: банківські послуги, фінанси, інвестиції, маркетинг, консалтинг, адміністрація.

У нас міцні відносини бізнес-університет. Таким чином, ви зможете допомагати на різних конференціях, які проводять професіонали важливих компаній.

Деусто потрапив до числа 200 найкращих університетів світу з питань бізнесу та економіки, а також 1-й у баскській університетській системі згідно з рейтингом Всесвітнього університету Times Higher Education за 2018 рік. Деусто також був відзначений 1-м місцем у рейтингу університету-компанії за Фонд Everis, завдяки адаптації до потреб організацій приватного сектору.

МІЖНАРОДНІСТЮ

Deusto Business School підтримує важливі угоди та стратегічні альянси з одними з найкращих бізнес-шкіл та університетів у світі, програми, що викладаються спільно чи інтенсивно, модулі проводяться у відомих зарубіжних центрах. Крім того, щороку Деусто вітає студентів-міжнародників з усього світу.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ОБОВ'ЯЗКИ

Кампус Білбао

Університет Деусто в Більбао має привілейоване розташування в самому серці Більбао, навпроти музею Гуггенхайма на правому березі річки Нервіон. У історичній будівлі La Comercial, яка має сучасні реновації, розміщена бізнес-школа Deusto. Бібліотека університету знаходиться лише через річку Нервіон та пропонує широкі індивідуальні та групові навчальні простори. На кампусі студенти також знайдуть кілька обідніх зон та кафетерій, а також нещодавно відремонтований фітнес-оздоровчий центр "DeustoFit" та різноманітні загальні приміщення.

Більбао - процвітаюче космополітичне місто, відкрите до Європи, присвоєне звання кращого європейського міста 2018 року. Він зазнав масштабного екологічного та міського оновлення з 1990-х років, коли музей Гуггенхайма відкрився як його флагманська будівля. Після багатьох років, як промисловий центр, символами нового міста зараз є бізнес, дозвілля та культура. Прилеглі прибережні райони ідеально підходять для водних видів спорту, таких як серфінг, віндсерфінг, дайвінг та вітрильний спорт, а довколишні гірські хребти пропонують пішохідні екскурсії на різних рівнях досвіду.

1

106095_CampusBilbao.jpg

Кампус Сан-Себастьян

Сан-Себастьян був обраний Європейською столицею культури в 2016 році. Міжнародний кінофестиваль Сан-Себастьян - один з найвидатніших у Європі, а "Джазалдія" і "Музична фортеця" (відповідно, джазові та класичні музичні фестивалі) - одні з найважливіших культурних культур події, не забуваючи про головні міські традиційні бенкети, відомі як «Тамборрада». Старий квартал Сан-Себастьяна - одне з найкращих місць для смаку місцевої кухні, починаючи від знаменитих «пінтксосів» до найкращих ресторанів авторської кухні. Кампус Сан-Себастьян університету Деусто, розташований на території Пасео де Мундаїз на березі річки Урумея та в районі парку Крістіна-Енея, утворює 32 000 м 2 університетського комплексу, прямо в самому центрі міста.

3

4

ЧОМУ ДОСЛІДЖЕННЯ МАЙСТЕРА В ДБС?

  • Усі програми Deusto Business School є офіційними програмами .
  • Усі програми містять вимогу про стажування .
  • Якщо у вас немає економічної або ділової грантів , деякі програми Майстер-класів Deusto Business School - це ідеальний спосіб дати вам легкий погляд на професійний бізнес.
  • Якщо у вас вже є ступінь в галузі управління бізнесом, спеціалізовані магістри в DBS є ідеальним доповненням, щоб допомогти вам розпочати свою професійну кар'єру в конкретній галузі бізнесу.

Відділ кар'єрних послуг

Усім учасникам пропонуються такі послуги: допомога в управлінні пропозиціями про стажування, корпоративні презентації, семінари для оснащення учасників інструментами для поліпшення їхніх можливостей роботи, особисте професійне керівництво тощо.

Deusto Business Alumni

Deusto Business Alumni - мережа, що складається з понад 15 000 професіоналів, які займають основні посади компанії у всіх секторах як в Іспанії, так і в Європі та за кордоном.

Проживання

Університет Деусто пропонує послугу, яка допомагає студентам знаходити житло і в Більбао, і в Сан-Себастьяні. Пропонуються різноманітні варіанти, включаючи приватне житло, домашні будинки тощо.

Кампус Більбао:

www.accommodationbilbao.deusto.es

Кампус Сан-Себастьян:

www.accommodationansebastian.deusto.es

Міжнародні зв'язки

Цей відділ керує різними міжнародними програмами та всіма аспектами, пов'язаними з іноземними студентами в університеті Деусто.

Більше інформації: international.deusto.es

Campus Life

Deusto Business School вважає, що життя університету виходить за рамки класу. DeustoCampus пропонує, серед іншого, такі заходи: спорт, театр, семінари письма, дискусійний клуб, соціальне та кооперативне волонтерство, віросповідання та солідарність.

www.campusdeusto.es

Розташування

Більбао

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 Більбао, Країна Басків, Іспанія
Телефон
+34 944 139 441

Сан-Себастьян

Address
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 Сан-Себастьян, Країна Басків, Іспанія
Телефон
+34 944 139 441

Мадрид

Address
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
+34 944 139 441

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія