Bau Design College of Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Бау це центр, який надає вищу освіту в галузі дизайну. Розташований у Барселона, Один з провідних міст в області дизайну, БАУ розташований в промисловій зоні протягом 6000 м2 обладнаної з конкретними кімнат для викладання і багатоцільових просторах, спрямованих на сприяння науково-дослідній, створення і впровадження інновацій.

Навчання пропонується за Bau матеріалізується в університеті ступеня в графічну, аудіовізуальну, інтер'єр і дизайн одягу, а також Магістрів та аспірантів, Він також пропонує інші курси, такі як Диплом в області дизайну 'Bau Ніт' (Bau Вечір), в спеціалізацій графічного дизайну та дизайну інтер'єру, а Літній університет, На додаток до широкого кола курсів, монографічних курсів і семінарів.

історія

Бау, дизайн Коледж Барселоні, була заснована в 1989 роціЗа ініціативою групи професійних дизайнерів з сильною освітньої та педагогічної професії, як сучасний, інноваційний і мульти-дисциплінарної високого рівня центру досліджень в області дизайну, на додаток до моделі більш традиційних навчальних існуючих на той момент центрів в Барселоні.

У 2003 році, Бау зобов'язується крок до 22 @ районі, в даний час інновації та дизайну району міста, де він відновлює і оновлюючої чудовий промисловий район більше 6000 м2.

2009 рік був важливою віхою в історії нашого центру: в рамках Європейського простору вищої освіти (EHEA), БАУ став центром прикріплений до Університету Vic (UVIC). Таким чином, стало одним з перших центром у наданні університетських досліджень на здобуття наукового ступеня бакалавра в галузі дизайну.

Якість навчання в Бау, який оцінюється у каталонській Університетській якості Агентства Assurance (Aqu Каталонії), гарантує наше сьогодення і наше майбутнє.

Педагогічна система

Мета Bau і його вчителів є навчання сучасним, анкетування, творчі, відкритий дизайнерів, які здатні зрозуміти, соціальні, культурні та економічні зміни і прагнуть до сталого розвитку, щоб відповісти на мінливі потреби суспільства.

Навчання модель Bau приносить солідний гуманістичну, культурну, художню, технічну та методичну підготовку, яка характеризується до сучасних викладання, підключеного до реальної професійної світі від культури погляду проекту. Bau гарантії маленькі класи заохочувати комплексне навчання, робота в команді та уважне вчення, і обережні, щоб стежити за науково-дослідної діяльності викладачів і студентів в якості основи для підвищення творчих здібностей та інновацій.

БСХ вчення команда застосовується інноваційні, якість викладання практики на основі застосовності навчання через розробку проектів, і вчить студентів працювати строго і систематично, щоб досягти професіоналізму творчого процесу.

Бау спрямована на сприяння багатомовність для професійних цілей, і, зокрема оволодіння англійською мовою, як основну мову для конкурентоспроможності на ринку праці в області дизайну, а також для здійснення професії, і внести свій внесок у міжнародну репутацію своїх студентів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

магістра в веб-дизайні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

У суспільстві, де друк на папері стає все менше з кожним днем, і де вміст, швидше за все, будуть отримані через екрани, є зростаюча потреба для фахівців у галузі графіки, щоб забезпечити легкий у використанні, відповідального і привабливого відповідь на виклики з боку користувачів он-лайн платформ. [+]

Магістр у веб-дизайні У суспільстві, де друк на папері стає все менше з кожним днем, і де вміст, швидше за все, будуть отримані через екрани, є зростаюча потреба для фахівців у галузі графіки, щоб забезпечити легкий у використанні, відповідального і привабливого відповідь на виклики з боку користувачів он-лайн платформ. Демократизація технології зробили постійний витрата вмісту одного з найпоширеніших звичок людей. Кожен момент має власний зміст, яке, в свою чергу, споживаної за допомогою різних типів пристроїв. Це виявилося роботу дизайнера в більш складною, що вимагає спеціальної підготовки у веб-контексті, так як він керував своїми власними правилами і нормами. Отже, роль веб-дизайнера стала радикально відрізняється від графічного дизайнера. Зростаючий попит на кваліфікованих фахівців для он-лайн секторі склав дисципліну веб-дизайнера важливо навчання для тих, хто прагне приєднатися до висококваліфікованих команди і взяти участь у захоплюючих проектів надзвичайно. ЗАГАЛЬНІ ЦІЛІ Навчання мультидисциплінарних дизайнерів, які будуть мати відмінну команду з особливостей он-лайн середовищі: - Вони будуть в змозі мати цілісне розуміння цифрової проект, від бізнесу, технічної архітектури. - Вони сприятимуть їх власної цінності як фахівців веб-дизайну в консолідований команд. - Вони будуть в змозі зрозуміти процедури додаткових монотонної роботи і ознайомитися з вартістю таких методів, як Agile або Lean, які швидко поширюється в найбільш інноваційних технологічних компаній. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН Цей курс організований у 7 модулів і завершується при передачі в остаточний проект. Модуль I - Основи веб-сайту технологій Модуль II - мова мережі Модуль III - UX Модуль IV - Робочі процеси Модуль V - Мобільні телефони та інші пристрої Модуль VI - Розробка Модуль... [-]

магістра в галузі дизайну досліджень і експериментів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Дизайн в 21 столітті повинен професіоналів з транс-дисциплінарного навчання, які здатні працювати в спільних процесів, і хто дослідити і зрозуміти світ, в якому вони живуть і наслідки власної діяльності. [+]

Магістр в розробці дослідження та експерименти Дизайн в 21 столітті повинен професіоналів з транс-дисциплінарного навчання, які здатні працювати в спільних процесів, і хто дослідити і зрозуміти світ, в якому вони живуть і наслідки власної діяльності. Зростаюча залежність від технологічних пристроїв, матеріалів вимір життя і наявність об'єктів, з якими ми взаємодіємо кожен день зробити сучасний дизайн привілейоване місце, з якого, щоб думати і втручатися в світі. З цих причин, це, звичайно, магістра пропонується в якості області для роздумів про самих процесів проектування, але і як область для експериментів, практики і критичної інтервенції. Основна ціль Магістр в розробці дослідження та експерименти є надання концептуальних інструментів та сприяти експериментальні методи для дослідження в дизайні і для критичного перетворення соціально-культурному середовищі, в якій ми живемо. Звичайно, це магістра виступає як прихильність до конвергенції дизайну в якості області для виробництва знань і наукових досліджень і проектування як інструмент для втручання і соціальних інновацій, з якою переосмислити і заново форма справжні і майбутні життя. Звичайно об'єднує види обізнаності та методологій, які властиві експериментальних і спільних середовищах, таких як Medialabs, Fablabs або семінарів для художньої творчості з науково-дослідних методологій соціальних наук, досліджень в галузі науки і техніки або культурології. Таким чином, теоретичні заняття супроводжуються практичними семінарів в АНГАР виробничий центр, де робоча зона постійно доступні для студентів. ЗАГАЛЬНІ ЦІЛІ НАВЧАННЯ Для підготовки фахівців, здатних проведення проектів досліджень і експериментів в дизайні, в результаті критичного аналізу та створення об'єктів і пристроїв, які можуть бути використані в стійкому трансформації соціально-культурному середовищі, в якій ми живемо. Ці процеси будуть стало... [-]

магістра в галузі дизайну торгових площ та візуального мерчандайзингу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Комерційні простору в даний час ареною соціальної діяльності, за якими значна частина економіки лежить: суспільство споживання. Продукти, які ми споживаємо пройти довгий шлях, перш ніж вони досягнуть наших руках. [+]

Магістр в галузі дизайну торгових площ та візуального мерчандайзингу The Майстер в проектуванні торгових площ та візуального мерчандайзингу (60 ECTS) виходить завершення двох аспірантів градусів, протягом 30 ECTS кожен. Ці аспірантів градусів може бути завершена в цьому ж навчальному році, або в різні роки. Всі курси удосконалення, які є частиною ступінь магістра може бути прийняте самостійно. ПРЕЗЕНТАЦІЯ Комерційні простору в даний час ареною соціальної діяльності, за якими значна частина економіки лежить: суспільство споживання. Продукти, які ми споживаємо пройти довгий шлях, перш ніж вони досягнуть наших руках. Виробники, дистриб'ютори, бізнесмени, маркетингових процедур і т.д., які беруть участь у цьому процесі. Тим не менш, простір, в якому споживчі товари зібралися також є важливою областю для корпоративного іміджу, і відповідальність за це лягає на дизайнера інтер'єру, який проектує цей параметр. не дизайнер інтер'єру приміщення більше не обмежувати свою заклопотаність у будівельних умовах простору і місця для того, щоб оптимізувати і зробити більшу частину ресурсів, які були інвестовані в приміщенні. Характеристики продукту та споживача, якому воно спрямоване, бізнес-модель, яка виходить від самого комерційного простору, маркетинг використовується для позиціонування продукту і точки продажу стали параметрів значною актуальності в процесі проектування, що це аспірантура займається. На відміну від аспірантури на візуального мерчандайзингу, метою якого є визначити дисципліни професійного, відповідального за управління точку продажу, аспірантура в області дизайну торгових площ встановлює обсяг роботи дизайнера інтер'єру приміщень в конкретних Умови методів проектування, де комерційні розглядаються як певний тип дизайну інтер'єру. ЗАГАЛЬНІ ЦІЛІ НАВЧАННЯ Мета цієї аспірантуру, щоб зробити велике дослідження торгових площ і всіх параметрів, які в даний... [-]

магістра в галузі управління моди

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Зв'язок у світі моди вчинила повний оборот, і клієнт тепер головний герой у цій історії. Індустрія моди бізнес, який передає творчі концепції, не тільки через одяг, але також за допомогою повідомлень і зображень, які впливають на суспільство і на культуру. [+]

Магістр в галузі управління моди The Магістр в галузі управління моди (60 ECTS) виходить завершення двох аспірантів градусів, протягом 30 ECTS кожен. Ці аспірантів градусів може бути завершена в цьому ж навчальному році, або в різні роки. Всі курси удосконалення, які є частиною ступінь магістра може бути прийняте самостійно. ПРЕЗЕНТАЦІЯ Зв'язок у світі моди вчинила повний оборот, і клієнт тепер головний герой у цій історії. Індустрія моди бізнес, який передає творчі концепції, не тільки через одяг, але також за допомогою повідомлень і зображень, які впливають на суспільство і на культуру. Цифрова революція накладає критерії для розуміння, як ефективний діалог може бути вироблено між брендом і споживачем, і що зміст має бути значним, передаючи цінності та образи, які допомагають зміцнити ідентичність бренду. Однозначно в моді застаріли. Включення електронної комерції, цифрових публікацій і видавничої галузі, і актуальність соціальних мереж, все створив нову модель контакту, в якому он-лайн світ є центром інновацій у моді зв'язку Загальні цілі навчання Для додання спеціальних знань стосовно моді зв'язку і її контекст. Навчити вміння, навички та знання, необхідні поперечний в стратегічному управлінні цифрового зв'язку в модний бренд. Для підготовки універсальних і компетентних професіоналів в галузі моди зв'язку, цифровому середовищі та виробництва контенту, який орієнтується до брендингу. Навчальний план Це аспірантуру складається з 7 модулів і остаточний дипломного проекту Модуль I - Мода зв'язку: контекст і ресурси Модуль II - Маркетинг та зв'язку у поєднанні Модуль III - Цифрові комунікації: середа і стратегії Модуль IV - Мода Брендинг Модуль V - Творча зміст: повідомлення багатоканальні Модуль VI -... [-]

магістра в стоп анімації руху

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Ступінь магістра в галузі Стоп-Motion анімація унікальний вид навчання на національному та міжнародному рівні, мета якої полягає у підготовці фахівців в покадровой анімації в обох його творчих і його технічних аспектів. [+]

Майстер в Stop Motion Animation The Ступінь магістра в галузі Стоп-Motion Animation це єдиний вид навчання на національному та міжнародному рівні, мета якої полягає у підготовці фахівців в покадровой анімації в обох його творчих і його технічних аспектів. Навчальна програма поєднує в собі майстерність і технології, і в той же час і надзвичайно вичерпний практичний. За допомогою цієї програми ми просуваємо загальну і художнє сприйняття управління / виробництва проектів разом з придбанням твердого підстави, що складається з основ анімації, поєднуючи вищесказане з вивченням багатьох методів зупинки руху: пластилін, виріз, пикселизация, пісок, фарби на склі, анімації зі світлом і т.д., і приділяючи особливу увагу на анімацію з шарнірнозчленованою дотримуватися цифри. Викладання в ступені цього магістра в Stop-Motion Animation заснований на прямій передачі передових знань і умінь в команді, що складається з практикуючих, мульти-дисциплінарних фахівців з великим досвідом в індустрії та у викладанні, і в тому числі творців / аніматори міжнародних репутація. Крім того, постійне контакт, шляхом проведення семінарів та майстер-класи з авторами кіно анімації, режисерів, сценаристів, музикантів, аніматорів, виробників, дистриб'юторів, фестивалів та множині дисциплінарних художників дає студенту широке коло до сучасної думка робочих ситуацій і художню реальність у світі покадровой анімації. Кінцева мета цих досліджень є те, що студент повинен знати, як створити і сформулювати оповідання дискурс, живий, досвід обширні можливості пластика, і побудувати концептуальні та естетичні пропозиції через остаточного проекту, що складається з короткого фільму. Коротше кажучи, що студенти повинні мати можливість розвеселити через цю мову покадровой анімації, яка настільки потужним, фізичні, виразним і наскрізний, і повинні скористатися всіма ресурсами,... [-]

магістра в цифровий публікації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Нові цифрові технології в редакційній дизайну являють собою великі зміни для професійного дизайнера. Цей цифровий реальності впливає як на концепцію і творчий процес, а також виробництво і розповсюдження редакційних робіт. [+]

Майстер в Digital Publishing The Майстер в Digital Publishing (60 ECTS) виходить завершення двох аспірантів градусів, протягом 30 ECTS кожен. Ці аспірантів градусів може бути завершена в цьому ж навчальному році, або в різні роки. Всі курси удосконалення, які є частиною ступінь магістра може бути прийняте самостійно. ПРЕЗЕНТАЦІЯ Нові цифрові технології в редакційній дизайну являють собою великі зміни для професійного дизайнера. Цей цифровий реальності впливає як на концепцію і творчий процес, а також виробництво і розповсюдження редакційних робіт. Традиційні підручники та періодичні видання перетворюються і розвиватися новий цифровий вимір вимагає переосмислення старих понять і дізнатися нові методи роботи і технології. Видавництво, професійні, дизайнер не може ігнорувати ці зміни. Видавнича індустрія потребує більш, ніж коли-небудь професійних дизайнерів в цьому переході до нових технологій в постійному зростанні. Креативний дизайнер повинен мати динамічний і відкрите ставлення до нових технологій. Це аспірантура дає можливість публікації, професійного дизайнера, щоб іти разом з великими видавництвами новими цифровими технологіями. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН Це аспірантура організовується в 10 модулів і завершується при передачі в остаточний проект. Модуль I - видавництво Модуль II - Створення інтерактивних цифрових журналів. ДПС Модуль III - Core проект створення цифрового журналу Модуль IV - Друкарня застосовується для цифрового дизайну видавничої Модуль V - Критика та аналіз брифінгу для Digital Publishing Модуль VI - Інформаційна архітектура і графічний синтез цифрових публікацій Модуль VII - Юзабіліті в цифрових публікацій Модуль VIII - Комплементація для створення цифрових публікацій Модуль IX - Розподіл і продаж в App Store і Android Market Модуль X - Бізнес-моделі, інтерактивна реклама і... [-]

магістра в інтер'єрі дизайну приміщення

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Дизайн інтер'єру є дисципліна, яка втілює різні предмети і професійні пасма, в результаті еволюції і спеціалізації інших суміжних видів діяльності: проектування, сценографії, архітектури та стилю, серед інших. [+]

Майстер в інтер'єр космічного дизайну Дизайн інтер'єру є дисципліна, яка втілює різні предмети і професійні пасма, в результаті еволюції і спеціалізації інших суміжних видів діяльності: проектування, сценографії, архітектури та стилю, серед інших. Він також часто згадується як дисципліни, аналогічної загальному дизайну і її конкретних областях: продукт, промислове, графічних. Ступінь Звичайно, це магістра об'єднує всі ці критерії і пропонує навчання та академічну бачення тих дизайнерів найближчі з конкретної області, які прагнуть придбати більш глибоке розуміння конкретної галузі дизайну інтер'єру, у всіх його професійних форматів: будинків, робочих місць, ефемерне або комерційної. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН МОДУЛЬ я - КУЛЬТУРНИЙ КОНТЕКСТ Метою даного курсу є, щоб переконатися, що студенти, зіткнувшись з конкретним проектом, можуть знайти певні аспекти, які викликають їх власні інтереси; що вони будуть звикати до озираючись, щоб знайти посилання, які пов'язані з тими аспектами; що вони розуміють, наскільки корисним це буде в їх розумінні еволюції і поточного стану знань про даний предмет; і що вони будуть також звикнути до організації все це у своїй критичній карті. Академічні цілі модуля Основна мета даного модуля полягає в наданні студентам знання про історичні питаннях, обраних на цілі, так що вони зможуть написати свої власні посилання до проекту. МОДУЛЬ II - МІСЦЕ ПРОЕКТ Проект вісь будь-якому процесі проектування внутрішнього простору і, в той же час, він підсумовує всі знання бере участь. Дизайн інтер'єру проект повинен бути заснований на збалансованому поєднанні просторового аналізу, функціонального програми і культурного фону дизайнера. Академічні цілі модуля Основна мета даного модуля є забезпечення студенти мають можливість визначити тип дизайн проекту інтер'єру, що вони... [-]

Майстер в галузі інновацій та дизайну управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Необхідність інновацій для досягнення бізнес-досвіду сприяло зміні бачення професійного дизайну в професійній сфері. [+]

Майстер в галузі інновацій та дизайну управління Необхідність інновацій для досягнення бізнес-досвіду допомогло змінити роль дизайну в області бізнесу. Відносини між керівництвом та дизайн має вирішальне значення в стратегічному рівні, щоб забезпечити організаціям новаторську позицію, отримати прибутковість і створювати цінності. The Майстер в галузі інновацій та дизайну управління дає фахівцям нову перспективу своєї роботи. В Управління Вища Дизайн Він підкреслює, набуття навичок управління бізнесом, у той час як в Вища Інновації та дизайн Мислення Це копається в тому, як інновації від проектування мислення. Назва Майстер в галузі інновацій та дизайну управління60 ECTS виходить поповненням двох аспірантів градусів 30 ECTS кожен. Ці курси для аспірантів можуть бути прийняті в один навчальний рік або в різних академічних років. Крім того, всі аспіранти курси, які є частиною ступінь магістра може бути прийняте самостійно. ПРЕЗЕНТАЦІЯ Необхідність інновацій для досягнення бізнес-досвіду сприяло зміні бачення професійного дизайну в професійній сфері. Стратегічний дизайн працює з тактичному рівнях, поставивши індивідуальний, користувач послуг або клієнта в центр процесу проектування, в райони вплив на бізнес через дизайнерських послуг, нових вражень клієнтів і ціннісних суджень. У зв'язку з цим, Вища Інновації та дизайн Мислення власний сервіс Дизайн Thinking навички здобуваються для задоволення omnichannel екосистем та інтегрувати вид продукту - служба забезпечення. Це дозволить студенту втрутитися настільки універсальний в різних стадіях інновації: Методи Дизайн дослідження для розуміння потреб наших користувачів або клієнтів. Методології для творчої вирішення проблем і Со-Творіння до концептуалізації ідей і нових продуктів і дизайнерських послуг. Замовник процесів Delevopment для бізнесу Дизайн методів Lean Startup від прототипів нових продуктів і... [-]

майстер в розумних міст

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Коли концепція розумне місто вперше з'явилися протягом останнього десятиліття, вона становила внесок інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ) для розвитку міст для навчання, адаптації та інновації. [+]

Майстер в інтелектуальних міст. Проектування з громадян Коли концепція розумне місто вперше з'явилися протягом останнього десятиліття, вона становила внесок інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ) для розвитку міст для навчання, адаптації та інновації. Тим не менш, з тих пір концепція змістився в бік більш неоліберальної позиції сприяли транснаціональних компаній, які розглядають ІКТ як засіб підвищення конкурентоспроможності міст через розвиток цифрової економіки. Ступінь магістра в галузі інтелектуальних міст. Проектування з громадян, що координуються дизайн для всіх Фонду та Bau Design College Барселони займає підхід, що конкурентоспроможність, економічний розвиток і підвищення ефективності в містах не повинно бути самоціллю. Скоріше, вона повинна бути природним наслідком активної участі громадян у розвитку міських громад до більшої стійкості, А гармонійний розвиток міста може бути досягнуто тільки через волю і розширення прав і можливостей здорових, більш творчих і соціально активних громадян. Місто може бути тільки "розумні", якщо її громадяни разом прийняти виклик новаторів розумно і стійко, з метою створення більш придатними для життя, життєздатних і справедливих міст. Тому ця програма покликана забезпечити різне уявлення про проблеми, з якими стикаються міст і можливостей, що відкриваються в цьому столітті, пропонуючи студентам не тільки розуміння міських проблем, але також практичні знання і здібності, щоб використовувати інструменти, щоб сприяти співробітництву створення з громадянами в дизайн розумні, стійких міст. ЗАГАЛЬНІ ЦІЛІ НАВЧАННЯ Цілі курсу ступеня даної магістерської є: - Щоб виявити реальність містах з різних точок зору, і щоб дізнатися, як остання впливає на якість громади життя, стійкості, рівноваги і соціального розвитку. - Щоб висловити результати як конкретних потреб і визначити вимоги, які... [-]

Майстри в галузі брендингу та дизайну упаковки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Брендинг більш важливим. У нинішніх умовах, тільки бренди, які були керовані з чіткою стратегією вдасться безлічі брендів і продуктів у світі. [+]

Майстер в галузі брендингу та дизайну упаковки Назва Майстер в галузі брендингу та дизайну упаковки60 ECTS виходить поповненням двох аспірантів градусів 30 ECTS кожен. Ці курси для аспірантів можуть бути прийняті в один навчальний рік або в різних академічних років. Крім того, всі аспіранти курси, які є частиною ступінь магістра може бути прийняте самостійно. ПРЕЗЕНТАЦІЯ Брендинг більш важливим. У нинішніх умовах, тільки бренди, які були керовані з чіткою стратегією вдасться безлічі брендів і продуктів у світі. Брендинг охоплює не тільки візуальний аспект, він йде набагато далі: він управляється як бренд хоче бути сприйняті. Це означає роботу в стратегічно для того, щоб їсти, визначити його атрибути, а не тільки графічне вираження, охоплюють всі моменти зіткнення, що він взаємодіє з аудиторією. Випускник пропонує цілісне бачення спеціалізуватися у фірмових проектування та розробки потреб вираження їх. ЦІЛІ НАВЧАННЯ Введіть дизайнера в процесі створення бренду, від концепції до іменування, графічного представлення і різних додатків. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН Стратегія і бренд-менеджмент, творчі інструменти для розвитку і бренд будівельних проектів: Звичайно близько 3 основними напрямками розвивається. Кожна з цих областей будуть розроблені в ході організованої в модулі, що поєднують теорію і практику паралельно. Зокрема, вони організують конференції з фахівцями в ключових та актуальних питань завершених післядипломне навчання, яке завершується Прикінцеві досліджень проекту в. Модуль I - Стратегія і управління брендом Модуль II - Творчі Інструменти Модуль III - Проекти будівельних брендів (5 семінарів) ДОКУМЕНТАЦІЯ Проблема: 6-е видання Кваліфікація: Марка Дизайн випускник університету Вік-UCC. Студенти, які не мають університетські ступеня отримає диплом університету розширення досліджень. Кредити: 30 ECTS Школа... [-]

Майстри в області графічного дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

У зв'язку зі збільшенням каналів зв'язку та обміну інформацією, попит на дизайнерів зросла в геометричній прогресії. Графічний дизайн є дисципліна, яка спрямована на розвиток і проект сполучення через образ. [+]

Майстри в області графічного дизайну У зв'язку зі збільшенням каналів зв'язку та обміну інформацією, попит на дизайнерів зросла в геометричній прогресії. Графічний дизайн є дисципліна, яка спрямована на розвиток і проект сполучення через образ. Таким чином, він має спільну мову з іншими дисциплінами та мистецтва спілкування; Однак, це вимагає спеціальної підготовки для того, щоб використовувати інструменти графічного дизайну та обробки повідомлення в концепції та графічної композиції, яка відповідає на запит. Цей майстер пропозиції тренувальна база необхідно, щоб стати графічний дизайнер. З міждисциплінарний, а не спеціалізованої духу, різні гілки дизайну (корпоративного іміджу, реклами, дизайну, редакційної упаковки та веб-дизайн), розглядаються як загальні інструменти для всіх з них (друкарні, ілюстрації, фотографії, історії мистецтва та інфографіки). ЦІЛІ НАВЧАННЯ Забезпечити міцну основу і в концептуалізації ідеї та розробки проектів різної природи і навчання необхідні інструменти для виконання цих проектів. З практичним підходом, на основі теоретичних принципів і аналізу ситуації, кінцева мета курсу полягає в тому, щоб дати всі необхідні знання, щоб протистояти користувальницький графічний дизайн. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН Курс розділений на 3 модуля, що викладаються одночасно протягом навчального року, доповнюючи один одного, і укладає з Остаточні досліджень проекту в. Кожен модуль складається з декількох предметів. Модуль I - Семінари Введення в дизайн-проектів Ілюстрація Історія графічного дизайну Друкарня I І II Фотографія Модуль II - Проекти Корпоративний Імідж Реклама Редакція дизайн Упаковка Веб дизайн Модуль III - Технології Ілюстратор Photoshop В-дизайну ДОКУМЕНТАЦІЯ Проблема: 4-е видання Кваліфікація: Майстри в області графічного дизайну з університету Вік-UCC. Студенти, які не мають університетські ступеня отримає диплом університету розширення досліджень. Кредити: 60... [-]

Ступінь магістра в галузі графічного дизайну руху

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Барселона

Майстри в русі Графічний дизайн 60 ECTS виходить поповненням двох аспірантів градусів 30 ECTS кожен. Ці курси для аспірантів можуть бути прийняті в один навчальний рік або в різних академічних років. [+]

Майстер в русі Графічний дизайн Магістр Motion графіка Дизайн60 ECTS виходить поповненням двох аспірантів градусів 30 ECTS кожен. Ці курси для аспірантів можуть бути прийняті в один навчальний рік або в різних академічних років. Крім того, всі аспіранти курси, які є частиною ступінь магістра може бути прийняте самостійно. ПРЕЗЕНТАЦІЯ Скільки екрани ви бачите навколо вас? Інформація прагнуть очікуванні надходження харчується свіжим, спокусливим і привабливим змістом. Кредити для серії і фільми, аудіо візуальної ідентичності для каналів і телепередач, рекламних роликів, відеокліпів, корпоративного навчання аудіовізуальної підтримки штук, відеопроекції і досвіді спілкування ... У цьому середовищі, анімована графіка налаштований в якості одного з Найбільш привабливим і оперативних під час будівництва нових цифрових мовних вікна рішення. Піонери проклали шлях. Бас, Біндер, McLaren ... вони досліджували і виявили новий шлях до конструкції екрана. У 90-і роки були часом консолідації і пишністю, і з початку століття і бум цифрової інформації, в робочій області в розширенні для нового аудіовізуального дизайнера. Середовище, в якому професійні, на додаток до обробляти з легкістю інструментів, необхідне знання засобів масової інформації та оволодіння мовою і аудіовізуальних засобів, щоб успішно з'єднатися з перегляду / користувача століття. ЦІЛІ НАВЧАННЯ Пориньте дизайнер в процесі відображення і експериментування проектів по всьому анімованої графіки та аудіовізуальних створення, поглиблення знань про склад коштів та цифрового видання не тільки в якості безпосереднього вирішення основних проблем створення, а як допомогу і підтримку світ ідей. НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН Аспірантуру в русі дизайну ділиться на 4 модулі та укладає з Остаточні досліджень проекту в. Модуль I - Технології. Склад інструментів та редагування цифрових... [-]