CPA Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Найкращою гарантією конкурентоспроможності за кращу підготовку.

CPA Salduie народився плід угоди між CPA (Аудіовізуальна Training Center) і Сан Валеро Фонду особи з більш ніж 60 років досвіду викладання.

Передові технології та багатий професійний і педагогічний досвід нашого факультету, налаштований CPA онлайн як єдиний посиланням в панорамі медіаосвіти в нашій країні, будучи піонером в онлайн-методології.

Наша мета полягає в підготовці майбутніх фахівців, що беруть участь у створенні та виробництві аудіовізуальних в кіно, радіо, відео і телебачення, а також виконавського мистецтва.

У 2009 році у співпраці з отримання вищої освіти SEAS Open, стартує відстань лінії навчання, розширення наших пропозицій і порушення географічні бар'єри. Формування CPA онлайн поєднує в собі досвід, накопичений за роки в навчальних класах з зручністю вивчення, коли і де ви хочете, не втрачаючи при цьому якості викладання.

Продовжуючи прихильність запропонувати краще навчання за спеціальностями найбільшим попитом на ринку, онлайн CPA фірми у вересні 2010 року, угоду з Універсідад Сан-Хорхе, В якій визнання всіх наших градусів, як цього вищу освіту встановлюється.

Перегляд курс » Перегляд MA » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: