COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Введення

Прочитайте офіційний опис

Coco школа є приватним закладом вищої освіти, розташованого в Аліканте (Іспанія). Coco школа, школа, заснована в 2003 році, спеціалізується в широкому діапазоні ступенів професійного магістра, що відносяться до різних областей дизайну, фотографії та реклама творчості. Престижний католицький університет Сан-Антоніо Мурсії (UCAM) видає всі кваліфікації Coco школи, таким чином, маючи ці, університетський характер.

В даний час, ступінь спеціалізації і переваги COCO зростає з кожним днем, завдяки професійному успіху свого факультету в індустрії дизайну і комунікації на національному та міжнародному рівні.

Наш лейтмотив йдеться в переконанні , що освіта повинна бути корисним в практичному плані, так що всі наші курси року перемальовувати після року, грунтуючись на останній у використанні нових технологій і нових підходів до комунікації, відбувається таким чином , відповідно до добового дебітом професійного сектора постійно змінюється в динаміці на основі максимального використання часу, справляючись, заохочення і вимоги. Щоб зробити це, студенти провідного і подвійних великих програм , які пройшли відповідні випробування і були представлені і схвалені його портфель і бажання, включені в пакет і зайнятості практики , і для яких ми провели активний пошук.

COCO є космополітичним школа, вітаючи студентів з інших громад, таких як Мурсія, Валенсія, Мадрид, Кастилія-Ла-Манча, Андалусія і Галичини, а також іноземних студентів з таких країн, як Росія, Польща, Колумбія, Венесуела, Мексика, Еквадор, Гватемала, Чилі, Нідерланди, Бразилія, Португалія, Франція, Англія, Перу, Панама і т.д.

Розташування

Аліканте

Address
Avenida de Elche nº 157
03008 Аліканте, Валенсія, Іспанія

Аліканте

Address
Carrer Portugal, 2
03690 Аліканте, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія