CMI Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

місія

Мета існування ВРЦ полягає в тому, щоб сприяти пробудженню суспільства для створення нового і кращого світу за допомогою досліджень, розробок і інновацій, а також інтегрального навчання людини.

Ми базуємося на новому навчанні в управлінні організацією, що ставить фундаментальну опору в цілісності людини і відповідальності всіх людей перед суспільством і природою, щоб сприяти вирішенню викликів нашого часу.


Це 5 основних напрямків діяльності CMI:

 • Як організація досліджень, розробок та інновацій, для гармонійного формування авангардних наукових та технологічних знань та співпраці з агентами сектора.
 • Пропонуйте навчальні продукти та послуги для досконалості у свідомому управлінні організаціями, максимізуючи розвиток таланту та можливостей людей.
 • Через Всесвітню Фундацію ВРЦ допомагають людям і групам з незадоволеними потребами, незалежно від їхнього положення або походження, підтримуючи еволюцію і покращуючи свої можливості.
 • Консультування та підтримка для сприяння та створення нових відповідальних організацій.
 • Пропонувати передові консультаційні послуги лідерам і організаціям, які прагнуть досконалості на службі суспільства.

WCC працює, щоб розвиватися як екосистема, яка генерує відповідальні продукти та послуги, що охоплюють весь цикл, від концепції ідеї до кінця його життєвого циклу.


Бачення

Плани майбутнього ВРЦ полягають у тому, щоб сприяти глобальному розвитку суспільства в мирі та гармонії з навколишнім середовищем через формування свідомих лідерів, тобто повноцінних і відповідальних.

Бачення CMI має бути глобальним еталоном у навчанні, консалтингу та підприємництві, пов'язаному з лідерством та свідомим управлінням людьми та організаціями.

 • Наші особливості та риси, які відрізняють нас.
 • Ми прагнемо бути центром відліку в Європі у свідомому управлінні.
 • Pioneer Institute в галузі досліджень, розробок та інновацій у навчанні та відповідальному управлінні компаніями та організаціями.
 • Факультет складається з докторів і дослідників, які знаходяться на передовій області спеціалізації ВРЦ.
 • Ми любимо свою роботу і з пристрастю передаємо найсучасніші науково-технічні досягнення в області управління та адміністрування, керовані духом досконалості та обслуговування.
 • Високоякісні навчальні плани, розроблені так, щоб мати глобальний обсяг і вплив.
 • Прагнення до цілісного розвитку людини.


Дух пошуку досконалості і постійного вдосконалення

CMI народився з покликанням до досконалості та постійного вдосконалення, що для нас означає завжди пропонувати найвищу якість і бути вірним нашим зобов'язанням.

Про нас

Наше прагнення до досконалості має фундаментальне значення для успіху CMI, Інституту в постійній еволюції, що приносить останні досягнення у відповідальному управлінні компаніями та організаціями.

підприємництво

Підприємництво є невід'ємною частиною діяльності ВРЦ. Їх професори працюють у кількох напрямках: дослідження у створенні організацій, консультування стартапів та підтримки проектів підприємництва студентів програм МВА, відповідальних. При цьому ВРЦ представляє унікальну екосистему, де підприємець може знайти всі необхідні ресурси, щоб максимізувати свої шанси на успіх.

Всі ці проекти мають спільний дух: створення відповідальних стартапів.

Природні, соціальні та економічні умови

Для ВРЦ організації розвиваються в середовищах, які впливають і на які впливають з різних точок зору, таких як екологічна, соціологічна, економічна тощо. тому для здійснення справді відповідального керівництва необхідно вивчати навколишнє середовище з цілісним і міждисциплінарним підходом.

Дослідники CMI заглиблюються в явища різних наук, які вступають у гру, та їх взаємозв'язок, передаючи останні інновації в цих областях.

Комерційний та маркетинг

Команда професорів з комерційної та маркетингової сфери розробляє інноваційні інструменти для розуміння, розгортання та просування цих дисциплін на найвищому рівні.

Оптимізуючи адаптацію до глобального та цифрового ринку, пропонується свідоме та інтегроване бачення, яке охоплює всі фундаментальні фактори цієї галузі для досягнення бажаного позитивного впливу у свідомості клієнтів та постійного та сталого успіху.

Фінанси

У ВРЦ дослідники з фінансової сфери працюють над досягненням і передачею наукових досягнень у різних галузях, які роблять економіко-фінансовий і економічний аналіз більш потужними і корисними інструментами, які дозволяють охопити і керувати складністю світу з більш широкою сферою застосування. поточні і всі сторони, які постраждали від корпоративної діяльності, тим самим досягаючи більш точної і скоєної оцінки фінансового стану організації.

Професори фінансової сфери є фахівцями в цій галузі та мають успішну кар'єру у своєму секторі і працюють як піонери та промоутери відповідального фінансування.

Операції

ЦМІ розслідує розвиток інновацій у напрямку операцій для досягнення позитивного впливу на суспільство та навколишнє середовище, забезпечення промислових моделей та екологічних та стабільних послуг, використовуючи новітні науково-технічні досягнення.

Професори з операцій ВРЦ охоплюють широкий спектр досвіду в якості фахівців у цій галузі і знаходяться на передньому краї для розширення кордонів знань і передачі сучасного стану в різних областях, секторах і бізнес-моделях.

Управління персоналом

ВРЦ буде означати великі зміни у напрямку персоналу: його еволюція до управління людьми, яка перестає розглядати людей як ресурс для цілей організації, і визнає в людях її ключову важливість і справжній протагонізм. Він відповідає їм як людським істотам. Повністю шанобливе бачення, яке базується на останніх досягненнях у галузі неврології, психології, адміністрування та управління.

Стратегія

У зоні стратегії ВРЦ ведуться нові розробки та теорії, що виникають, серед інших, з досліджень еволюції корпоративної соціальної відповідальності та її впливу на концепцію та стратегічну реалізацію організацій. Професори ВРЦ з великим досвідом у цій сфері допомагають чітко зрозуміти важливість і наслідки у всіх сферах стратегічного управління.

Якість

Прагнути до досконалості і максимальної якості у всьому, що ми робимо, є невід'ємною частиною ВРЦ. Саме тому він є поперечним аспектом для всіх суб'єктів навчального плану. Факультет області якості ставить акцент на всі відповідні аспекти та інновації для досягнення досконалості, таких як системи управління, адміністрування, сертифікації, стандарти тощо.

У таких умовах, як корпоративна соціальна відповідальність, CMI працює над розробкою та передачею власного бачення систем сертифікації.

Цифрові технології

Як нова установа, що народилася в цифрову епоху, CMI має професорів досліджень, захоплених перевагами, які пропонує наш час для управління інформаційними та комунікаційними системами. У контексті промисловості 4.0, соціальних мереж і зростаючої цифровізації у всіх областях факультет області цифрових технологій пропонує навчання, яке включає в себе новітні інструменти та знання для управління цифровими системами та технологіями з досконалістю.


Дослідження, розробка та інновації

CMI є Інститутом досліджень, розробок та інновацій, тому працює над виведенням за межі знань і розробкою технологій та інновацій у різних сферах, таких як управління організаціями, виробничими процесами, соціальними інноваціями тощо. ,

Отже, монастир ВРЦ складається переважно з лікарів або докторантів у різних областях спеціалізації інституту.

При створенні та управлінні організаціями ВКК особливу увагу приділяє характеристикам досліджень, розробок та інновацій, тому її програми включають ці цілі з двома завданнями: закласти основи для управління організацією на основі IDI, а також студенти набувають знання та навички, що дозволяють їм розвиватися для того, щоб у майбутньому проводити програму докторантури, щоб відповідні МВА були задумані також як майстри досліджень, розробок та інновацій, включаючи навчальний план для реалізації науково-дослідна робота.

Розташування

Мадрид

Address
Avenida de Brasil, 29
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія