Прочитайте офіційний опис

ХТО МИ?

ICC, тільки центр Офіційне тренування більш 20 транснаціональних корпорацій в Іспанії, тепер це співтовариство більш 60000 студентів з більш ніж 30 країн, з усіма дозволами від провідних світових компаній з яких ми даємо свою офіційну тренування і співробітники вчителів, підготовлених професіоналів з найпрестижніших іспанських виробничих компаній.

Це результат постійної роботи над більш ніж 30 років професійного досвіду в училище Професійний Спеціалізуючись у галузі дизайну та нових технологій.

місія

Місія МКК полягає у виробленні програм навчання, підтримувані використання нових технологій, використовуючи кращі технічні та людські ресурси, досягнення угод з великими компаніями сектора нових технологій і забезпечення оновлений обізнаності вчителів професіоналізм і високу якість .

VISION

Будучи лідером в секторі нових технологій навчання, навчання кращих професіоналів у таких різноманітних галузях, як дизайн і аудіовізуальних виробничих площ, Digital Imaging, розробки додатків і комунікацій.

Величини

  • Орієнтація на споживача - удосконалення управління - Teamwork - інновацій і творчості Визначення і в вищевказаних цілях, матеріалізуються, з одного боку, в діяльності та поведінці всіх людей в рамках Організації КВК, і другий, в генерації і передачі знань для суспільства (його компанії і його інститутів), через професійних відносин, спрямованих на те, щоб МУС, еталонну модель в областях знань, які характерні.
Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Прогнозні аналітики наука про прогнозування поводження, і присутній у кожному аспекті нашого життя. Він додає значення потужності даних і впливає на кожен день роблять мі ... [+]

Прогнозні аналітики наука про прогнозування поводження, і присутній у кожному аспекті нашого життя. Він додає значення потужності даних і впливає на кожен день, роблячи мільйони рішень.

Банки, підприємство, політика і організації використовують його, щоб переконати нас, нам потрібні свої товари або послуги.

Business Intelligence (Business Intelligence) є підхід до управління бізнесом, що дозволяє організації визначити, яка інформація є корисною та актуальною для прийняття корпоративних рішень. Ця концепція допомагає організаціям приймати більш обґрунтовані рішення і отримати конкурентну перевагу на ринку.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою