Прочитайте офіційний опис

Найкраща модель навчання для студентів і професіоналів

У CESTE, Міжнародній школі бізнесу, ми пропонуємо вам інший спосіб вчитися.

Для студентів університетського рівня: студенти та аспіранти, що належать до найкращої у світі освітньої моделі: британці.

Для професіоналів та керівників: важливі престижні сертифікати, виконавчі програми та коучингові послуги, які допоможуть вам подолати наступний виклик вашої професійної кар'єри.

Модель CESTE

У CESTE, Escuela Internacional de Negocios, ми пропонуємо Вам різні види освітньої моделі. Для студентів вищих навчальних закладів: офіційні та магістерські ступені, обрамлені кращою освітньою моделлю у світі - англійцями. Для професіоналів та керівників: важливі та престижні сертифікати, виконавчі програми та коучингові послуги для Вас, щоб подолати наступний виклик у Вашій професійній кар'єрі.

Наші спеціальності

Банківська справа та фінанси

 • Інформаційні та комунікаційні технології
 • Управління та управління бізнесом
 • Логістика та управління ланцюгами поставок
 • Туризм
 • Підприємництво та інновації

Онлайн кампус

Наш онлайн кампус призначений для полегшення навчання наших студентів, надаючи необхідні засоби для навчання себе: інтерактивний мультимедійний контент, дискусійні групи, допоміжні матеріали та ресурси, живі віртуальні класи, записані вебінари та вправи з самооцінки.

Модель навчання Ceste Online базується на стратегічному поєднанні самонавчання, керованого навчання, соціального та спільного навчання, а також дотримання ритму кожного студента. У нас є команда експертних інструкторів, які супроводжують студентів протягом усього процесу, сприяючи обміну знаннями між студентською спільнотою. Ми пропонуємо якісну та багатофункціональну підготовку, в той час і на місці, де студент доступний.109452_pexels-photo-1068523.jpegrawpixel.com / Pexels

Місія, бачення та цінності

Місія

Студенти є центром нашої роботи і причиною нашого буття.

Навчання та підготовка осіб з підприємницьким покликанням, які є компетентними перед викликами дигіталізації, обслуговують суспільство, мають цілісність і підтримують людей, здатних створювати цінність у своїх компаніях, організаціях та громадах.

Розвивати досвід навчання з використанням інноваційних методів і зосередитися на практичному викладанні змісту, навичок та компетенцій, які дозволяють розвивати особистісний та професійний розвиток.

Ми працюємо, забезпечуючи та підвищуючи якість нашої підготовки та вчимося від кращого, для того, щоб полегшити працевлаштування наших студентів, оскільки вони є центром власного навчального процесу.

Бачення

Інноваційні методології та відданість майбутньому.

Ми хочемо, щоб наш внесок у освіту, який є інноваційним і постійно протиставленим реальним вимогам, надає компаніям і професіоналам в Арагоні, а також всім територіям і країнам, які ми можемо досягти нашими програмами, з більшим розвитком і перспективами. для економічного та соціального зростання.

Як університетський центр, ми розуміємо, що наш внесок повинен охопити не тільки молодих людей, а й професіоналів, які знаходять у нас заклик продовжувати навчання і надихати себе у своїх професійних можливостях.

Цінності та культура

Наші цінності та політика зосереджені на розвитку нашого студента, їх ролі у власному навчальному процесі як у змісті, так і в компетенціях, а також в нашому зосередженні на середовищі, в якому ми працюємо, так само, як наша місія і бачення.

Підсумовуючи, беручи до уваги внески наших контактів у UWTSD (Університет Уельсу Трійці Сент-Девід), через:

 • Співпраця та встановлення низки стратегічних відносин на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Цей тип мережі має потенціал, щоб надихнути наших студентів, співробітників і партнерів на створення нового майбутнього навчання.
 • Включення шляхом введення студентів на перше місце та підтримання безперервного навчання без перешкод. Ми підтримуємо студентів з усіх верств суспільства та в кожній точці навчання. Ми приймаємо другі шанси і процес професійного переосмислення.
 • Працездатність і творчість, користуючись підприємницькою діяльністю, дослідницькими, творчими та підприємницькими навичками наших студентів, пропонуючи освітні програми, що дозволяють максимально отримати можливості для працевлаштування та розвитку навичок передачі.
 • Сталий розвиток через фокус, заснований на системі, що пропонує значні та відповідні навчальні шляхи, і що сприяє соціальній відповідальності та навчанню.
 • Зобов'язання співпрацювати у розвитку територій, в яких ми працюємо, з особливою увагою до Арагону, приділяючи увагу потребам розвитку і зміцнюючи сильні сторони, і зобов'язуючи кожного до нього.
 • Концепція глобального громадянства через розвиток інших багатонаціональних заходів і можливостей для наших студентів, співробітників і партнерів.
 • За допомогою наших академічних партнерів, розвиток досліджень і його соціальний вплив, відповідно до їх цілями.

Ми - університетський центр, який:

 • Додає цінності досвіду навчання за допомогою системи, яка поєднує традиційну вищу освіту з професійною та академічною науково-дослідною діяльністю з академічною точністю та орієнтована на практичне застосування;
 • Пропонує чітко визначену навчальну програму як для студентів, так і для випускників, з відмінними атрибутами у сфері зайнятості, бізнесу, сталого навчання та глобального громадянства;
 • Присвячується тому, щоб оцінити потенціал кожного студента на індивідуальному рівні та підтримати їх на кожному етапі своєї освіти;
 • Є піонером нових підходів до навчання на робочому місці та професійних практик, які покращують навички працівників і самого бізнесу; і
 • Відданий кожному аспекту сталого розвитку.
Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:


CESTE Business School

Майстер з банківської справи та фінансів в CESTE був розроблений для професіоналів, які бажають розвивати професійну кар'єру у фінансовому секторі, а також у фінансовому ... [+]

Майстер з банківської справи та фінансів в CESTE був розроблений для професіоналів, які бажають розвивати професійну кар'єру у фінансовому секторі, а також у фінансовому відділі підприємств та організацій в цілому.

Однією з найбільш видатних особливостей програми є те, що вона надає студентам можливість підготуватися до отримання престижної сертифікації EFA ™ (Європейський фінансовий радник) від EFPA (Європейської асоціації фінансового планування) і ставить їх у хорошу позицію, щоб заробити FRM® (Financial Risk Manager) сертифікація від GARP (Всесвітня асоціація фахівців з ризиків). CESTE є акредитованим навчальним центром EFPA і GARP.... [-]

Іспанія Сарагоса
інформація
іспанська
Заочне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
CESTE Business School

Ступінь магістра має на меті озброїти професіоналів з добре розвиненим розумінням компетенцій, пов'язаних з інформаційними технологіями, створити експертів у використанні ... [+]

Ступінь магістра має на меті озброїти професіоналів з добре розвиненим розумінням компетенцій, пов'язаних з інформаційними технологіями, створити експертів у використанні найсучасніших технологій на ринку, а також зробити їх так, щоб вони могли легко адаптуватися до різних типів технологій і постачальників послуг. Ці фахівці повинні мати можливість брати на себе відповідальність за планування завдань і проектів, розробку та вирішення проблем.... [-]

Іспанія Сарагоса
інформація
іспанська
Заочне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
CESTE Business School

Майстер має на меті підготувати фахівців, які володіють високими знаннями, пов'язаними з інформаційними технологіями, фахівцями у новітніх технологіях на ринку, але в той ... [+]

MASTER в Data Science є першим майстром в Арагоні, який об'єднує технічні знання і бізнес-бачення, необхідні для успіху в області найбільшого впливу і зростання в теперішньому і в найближчі роки: наука про дані.

MiDS покликаний бути Майстром довідки в Арагоні, а майбутнє на національному та міжнародному рівні, за рівнем своїх вчителів, вимоги до студентів і методологію використання досліджень. MiDS має рішення LUCA AI Powered як академічний і початковий технологічний партнер.... [-]

Іспанія Сарагоса
інформація
іспанська
Заочне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Experiencia Alumni CESTE 2018 - Borja Adiego

Location address
Paseo Infantes de España, nº 3
Zaragoza, Арагон, 50012 ES
Social Media