CESCOMPOL - Centro de Estudios Superiores de Comunicación y Marketing Político

Введення

Прочитайте офіційний опис

ВІДОМИЙ CESCOMPOL: ЗВ'ЯЗОК І ПОЛІТИКА

The Центр перспективних досліджень в області комунікації і політичного маркетингу Це приватна установа, присвячене навчання, наукові дослідження та консультаційні послуги в різних областях, пов'язаних із здійсненням політики. Заснований в Мадриді, центр працює в країні, так і в різних країнах Латинської Америки.

З глобальної та міждисциплінарної перспективі спрямована на підготовку державних службовців і державних менеджерів, аналітиків і політичних консультантів, а також фахівців приватного сектора, пов'язаних з державними справами.

Центр складається з учених і консультантів національних і міжнародних організацій, що мають досвід в розробці, реалізації та оцінки державної політики, плани уряду в трьох рівнях державного управління, комунікаційних стратегій і політичного маркетингу і виборчих кампаній ,

ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

НАВЧАННЯ

Вузівські програми у співпраці з університетами та науковими установами спрямовані на спеціалізацію студент в політичному консалтингу, політичний маркетинг, виборчі кампанії, інституційні зв'язки, відносини із засобами масової інформації, аналіз політичних сценаріїв , дизайн і виконання державної політики, безпеки, оборони, геостратегії, міжнародних відносин і громадських справ (лобі).

РОЗСЛІДУВАННЯ

Публікація текстів, робочих документів і доповідей, в результаті досліджень за напрямами підготовки, є одним з основних елементів Центру.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Центр передових комунікаційних досліджень та політичного маркетингу допомагає урядам трьох країн, а також політичних партій і приватних осіб, пов'язаних з громадської діяльності в конкретних областях, окреслених.

Розташування

Мадрид

Address
Calle Trinidad, 1
Alcalá de Henares

28801 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми