CES Cardenal Cisneros

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сиснерос

ПОР Que Сіснероса

Vive Tu Experiencia Universitaria ан Ель Сентро-де-Мадрид. Disfruta де Уна де лас Mejores Etapas де Tu Vida, ан уна де-лас-Zonas más Bonitas-де-ла Comunidad де Мадрид, Ель-Барріо де Саламанка.

Más де медио Siglo centrados ан ла Enseñanza Universitaria Avalan Nuestro сісьтема де formación, ел Centro де Enseñanza Покращений Карденал Сиснерос, Ель más Antiguo Іспанії. Adscrito а-ля Мадридського університету Desde 1971, proporciona зразок SUS alumnos, TODO-ель-Строгість у ла Excelencia-де-ла formación reglada, Junto кін ла eficacia де уна Atención personalizada.

Con ип planteamiento інтегральну En La formación, En El Centro де Enseñanza покращеному Cardenal Сіснероса, podrás completar Todo ель Proceso formativo, Mediante уна OFERTA дие contempla лос Grados де управління та керівництва у Dirección де Empresas, Derecho у Psicologia у ель дводисковим Градо Derecho + ADE, Además де acceder ООН А програма де posgrados Excelente.

Con Бекас Por доблесті де 470.000 € ан-ель Curso Academico 2016-2017, ayudamos MUCHOS Естудіантес з descubrir су vocación disfrutar де уна Alternativa formativa Unica ан España, disponer-де-ла-titulación Oficial дие ТЕ permita desarrollarte Como Profesional, а-ля Vez дие Вівес ла Experiencia де hacerlo ан-ель Centro де Мадрид.

Esto ес Centro де Enseñanza Покращений Карденал Сиснерос у ТЕ estamos Esperando.

ТУ FUTURO, EMPIEZA AQUI.

Bienvenidos

Presentación

Un Poco más Sobre nosotros

El Centro де Enseñanza Superor Карденал Сиснерос ес ель más Antiguo Іспанії. Fundado HACE más-де-40 años, ФРУ reconocido Por Orden Orden дель Ministerio де Educación у Ciencia де 14-де-де-Septiembre тисячу дев'ятсот сімдесят один. Су actividad се га venido desarrollando ан лас Areas дель Derecho, ла Economía, у ла Psicologia, кін ун crecimiento Важлива Ціна від лос-inicios, pasando де 250 EN +1971 1,000 alumnos ан-ель-Curso фактичної. En всього Hemos formado MAS де 30.000 alumnos. Las enseñanzas дие се imparten син:

 • Градо ан Psicologia
 • Градо ан Derecho
 • Градо ан Administracion у Dirección де Empresas
 • Doble Градо ан Derecho + ADE
 • Хазяйський де Acceso а-ля-де-Abogado професія
 • Хазяйський ан Psicologia Загальні Sanitaria

Al finalizar Сус естудіос-де-лос-Градо alumnos reciben ель correspondiente título OFICIAL expedido Пор-ла-ЦСМ.

Objetivos

Ніс centramos ан ла formación

Centro де Enseñanza Покращений де Gestión Privada, у adscrito а-ля Universidad Complutense. Cuyos Objetivos prioritarios син лос-siguientes:

 • Proporcionar аль alumno / а formación amplia, множина у де Calidad.
 • Preparar аль alumno / а пункт ель ejercicio де су лас Mediante професія enseñanzas teóricas у практиках adecuadas, fomentando ла Constancia ан - ель - Trabajo, así Como ла ІНІЦІАТИВА у ель esfuerzo особистий Como GARANTÍA дель Exito у де су adecuada inserción Лабораль.
 • Desarrollar лас potencialidades дель alumno / аа травес - де - ла - Atención континуум у ель trato personalizado, posibilitando су Activa participación ан ла Сосьєдад.
 • Contribuir аль Desarrollo - де - ла Comunidad Académica у Cientifica basándose ан ла utilización де ун сісьтема eficaz де Educativa у Орієнтація Profesional, ан Permanente mejora, Que fomente ла Investigación ан TODAS лас Areas.
admisiones

Ventajas

Algunos motivos пункт estudiar кін nosotros

 • Лос - літаки - де - лос - Estudio син establecidos oficialmente Por ла Мадридського університету (ЦСМ), siguiendo лас correspondientes "Guías де Градо" де - лас - asignaturas aprobadas Por лос Departamentos UCM.
 • Al finalizar Сус естудіос ель alumno / а obtiene ель título де Graduado / ат Licenciado / а - ла - ЦСМ Por.
 • Facilidad пара ла realización де trámites habida Cuenta ла Gestión Privada дель Centro.
 • Número reducido де alumnos / Por , як Grupo ось дие permite уна Atención personalizada.
 • Posibilidad - де - ла - мер cursar парті де asignaturas ан horarios де mañana у Tarde.
 • Inmejorable ubicación ан Ель Сентро - де - Мадрид.
 • Precio де Matricula competitivo, аль pertenecer El Centro уна Fundación гріх ANIMO де lucro.

Enseñanzas

Contenidos, Alumnos у Profesores

 • Como Centro де Enseñanza Покращений adscrito а-ля Мадридського університету, SUS enseñanzas Тінен лос mismos efectos académicos Que лас cursadas ан лас facultades correspondientes де Esta Універсідад. Sus літаки-де-лос-Estudio син establecidos oficialmente ан dichas Facultades.
 • Лос-alumnos /, як дель Карденал Сиснерос CES син, Todos лос efectos, alumnos Oficiales-де-ла-Мадридського університету, recibiendo, аль finalizar Сус ESTUDIOS, ель título де Licenciado Por dicha Universidad.
 • Лос profesores Гозан де Plena capacidad docente Por Естар seleccionados Entre profesores де Universidad (Catedráticos, Titulares) у Profesionales де reconocido Prestigio дие cuentan кін ла "Веня docenci" otorgada Пор-ель-де-ла-ректор Мадридського університету.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістра в галузі управління, адміністрування і керівництва в людські ресурси

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Мадрид

Цей майстер дає необхідну підготовку для ведення та управління стратегічного HR будь-якої організації: компанії, установи, органи державного сектора ... [+]

Цей майстер дає необхідну підготовку для ведення і стратегічно управляти людськими ресурсами в будь-якій організації: організації, установи, органи державного сектора ... Із завершенням цієї програми випускники зможуть приймати належні та ефективні рішення в області управління персоналом поєднавши цілей організації з цілями народу для належного функціонування обох. Це абсолютно необхідно для будь-якого HR-професіонала, який звертається з проблемою управління середнього або великих організацій. Цілі Наше зобов'язання полягає в якість навчання Забезпечити стратегічне бачення і додану вартість, яку вона приносить організації управління людьми в даний час. Надання знань, навичок і умінь, необхідних для виконання функції кадрових ресурсів у професійній, ефективної, сучасної і комплексній основі; навчитися приймати правильні рішення і погодження організаційних цілей з цілями народу для належного функціонування обох. Розробка реляційних і адаптація до роботи в глобальній, різноманітної, динамічної і з урахуванням постійних технологічних навичок зміни навколишнього середовища. Просування етичних і відповідального дух професійних людських ресурсів в своїй кар'єрі і справедливій і рівній основі при здійсненні знань, отриманих в Генеральному угоди. навчальний план Загальна програма I Організація і людських ресурсів Бачення, місія і цінності. Бізнес-план та стратегічне управління і планування HR. Роль і області HR в організації. Система показників. організаційна культура і клімат. корпоративна соціальна відповідальність і корпоративне управління. організаційна архітектура. Управління змінами. Всього моделей якості; EFQM. Посадові інструкції та шаблони проклейки. внутрішні і зовнішні комунікації. Інтрапренер. Позитивна організація. II Команда Лідерство Лідерство і команда. стилі управління і навички. Висока продуктивність команди. Команда і зміни. III Людина Модель управління компетенцією. Набір, відбір та менеджерів вищої ланки. Розвиток людей. Навчання, управління знаннями та навчання... [-]

Майстер доступу до юридичної професії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 Іспанія Мадрид

З цією метою Майстер доступу до юридичної професії викладав в КЕС Кардинал Сиснерос, затверджений Aneca в лютому 2013 року, має на меті не тільки підготовку учнів до подолання успішно протестувати національний доступ, який дозволить колегіальність і з цим здійснення юридичної професії, але крім цього забезпечують оптимальну підготовку, щоб придбати всі необхідні навички для блискучого здійснення юридичної професії. [+]

Назва Доступ Доступ до адвокатури Відповідно до положень статті. 16 РД 1393/2007, і відповідно до статті 17, щоб отримати доступ до офіційного вчення Учителя буде необхідно провести іспанська офіційний університетський диплом або інший виданий вищим навчальним закладом європейського простору вищої освіти (EHEA), що дає право в країні видачі для прийому в магістратуру. Вони можуть також отримати доступ до випускників іноземних систем освіти в Європейському просторі вищої освіти без згоди їх назви, після перевірки університету, що ті демонструють рівень освіти еквівалентні відповідним іспанських університетських ступенів і дає право в країни, що видала кваліфікацію для вступу до аспірантури. Терміни реєстрації 2017 року Перший період: від 2 до 16 лютого. Цей період дозволяє попередній прийом студентів, які, з різних причин, можливо, буде потрібно раннє підтвердження про допуск до майстра. Координаційний комітет кожного Майстри вибирає тільки ті кандидати, чиї навчальні програми в цілому схвалити прохання про прийом, може бути вакансій, навіть якщо більше заявників, ніж місць. У цей період не буде ніякого списку очікування; що не допускаються кандидати можуть відновити своє застосування в наступних періодах без пред'явлення звинувачень і документації, представленої в першому періоді вважається дійсним. Заявники можуть звернутися до Інтернету, якщо ви були прийняті з 6 березня. Допускаються студенти не матимуть від 8 до 22 березня, щоб здійснити оплату в розмірі 200 € в концепції готелю буде вирахувана з відповідних цін на суспільне навчання в Офіційному Майстер навчального року 2017-2018 суми. Підписка дає право не резервувати місце в Masters до періоду реєстрації липня (див дати реєстрації). Цей період дозволяє попередній прийом студентів, які,... [-]

Ступінь магістра в галузі кримінології і методів дослідження

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Іспанія Мадрид

Цей майстер пропонує навчальний план, в якому всебічно аналізуються основні теми в рамках цієї міждисциплінарної програми навчання, яка доповнюється програмою стажувань, яка дозволить студентам застосувати знання, отримані в різних модулях навчання. [+]

Presentación Наше зобов'язання полягає в якість навчання Кримінологія дослідження недавно наукова дисципліна, яка поєднує в собі матеріали найрізноманітнішого змісту, які роблять міждисциплінарного та крос науку. Їх дослідження дозволяє високо цінується на ринку праці для їх передових знань в таких дисциплінах, як кримінології, юриспруденції, психології, судової медицини і судової методів розслідування навчання. З цією метою CES кардинал Сіснерос, прихильність до навчання магістрів в галузі кримінології та методи дослідження курсу в 2015-2016 роках з метою обох студентів рангу, пов'язаних з вивченням криміналістики, як інші випускників і професіоналів вони покликані доповнювати та оновлювати свої знання додали до їх базової підготовки вузькоспеціалізованих навчання. Цей майстер пропонує навчальний план, в якому всебічно аналізуються основні теми в рамках цієї міждисциплінарної програми навчання, яка доповнюється програмою стажувань, яка дозволить студентам застосувати знання, отримані в різних модулях навчання. Навчальний план і загальна програма Навчальний план цієї навчальної програми складається з шести навчальних одиниць теоретичних предметів, виконаних з сьомої надзвичайно практично. Кожне з цих підрозділів не залежить, що дозволяє студентам, які закінчили акредитовані або весь його вміст в інший офіційної ступеня може отримати їх визнання при пред'явленні відповідного офіційної сертифікації. Таке визнання не звільняє від сплати повної суми Майстра. Ці одиниці відповідають в основному з суб'єктами, які складають спільність досліджень кримінології, будучи необхідним для всебічного аналізу злочинного явища з точки зору кримінологічної науки, права, психології, судової медицини і судово-медичної експертизи і, особливо, кримінальні методи розслідування. Навчальний блок I кримінології та соціальних наук (60 контактних годин) МОДУЛЬ 1. Введення Історія кримінології. Кримінологічна наука. Походження злочинів і шахрайства біологічні, психологічні і... [-]

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
C/ General Díaz Porlier, 58.
Madrid, 28006 ES
Соціальні медіа